Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Ne Zaman Etkisini Görürüm

Uyarılar

nasıl neden niçinn????

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Ne Zaman Etkisini Görürüm nasıl neden niçinn???? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız mrba sweeet...bu rüyalar o blokajları çözmek adına bi işaret mi demek istedin?o bulakajları affetme meditasyonunu 21 gün boyunca düzenli olarak yaparsam aşabilirim mi demek istedin arkadaşım???...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Zaman Etkisini Görürüm telkin cd indir izle İstanbul Ne Zaman Etkisini Görürüm nerededir kimdir Ne Zaman Etkisini Görürüm çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Zaman Etkisini Görürüm hipnoz Ne Zaman Etkisini Görürüm olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Zaman Etkisini Görürüm hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Zaman Etkisini Görürüm kuantum düşünce kitap haberi

nasıl neden niçinn????

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-02-2012, 12:49 PM   #31 (permalink)
Teğmen

kumralada11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
24 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumralada11 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: nasıl neden niçinn????

mrba sweeet...bu rüyalar o blokajları çözmek adına bi işaret mi demek istedin?o bulakajları affetme meditasyonunu 21 gün boyunca düzenli olarak yaparsam aşabilirim mi demek istedin arkadaşım???

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

**** sizlerle birlikte *****
kumralada11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2012, 03:34 PM   #32 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Evet, genelde meditasyonlar olsun, telkinler olsun 21 günlük dinleme süreci önemlidir. Beynin bir şeyi alışkanlık haline getirmesi veya öğrenmesi için 21 gün devam etmek faydalıdır. Hatta 21 gün devam edilip az da olsa fayda görülen çalışmalarda kısa bir aradan sonra bir 21 günlük çalışma daha yapmak öneriliyor.

Aslında kendini huzursuz hissettiğini söylemiştin ya bence bu bu tip huzursuzluklarında başa çıkmayı öğrenebilmen için bir fırsattı. Çok kişi gördüm olumsuzlukları dalgalana dalgalana atlattık. :) Bir süre sonra çözmeye alışacaksın. Sorunla karşılaşmayan ya da en azından karşılaşan birini görmeyen birisi o sorunu çözmek konusunda tecrübesizdir. Çözüm odaklı ol, olumlu düşünceye odaklan.

Herşey günden güne daha da güzel olsun senin için. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2012, 04:55 PM   #33 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

evet tuhaf bi dalgalanma dönemi idi...birde bi çok sebep yada sebep niteliği taşıyabilecek etken bi arada idi...
yani bi yandan ağır bi grip-diğer yandan kullandığım antidepresanın bitmesi nedeni ile(kendimşi denemek de maksatlı olarak hafta sonu içmek istememiştim açıkçası)üstüne bi de yeni denenen bi meditasyon...neyin ya da nelerin bu dalgalanma ve rüyanın etkisinden çıkamama neden olduğunu bulamadım bi türlü???hatta o insanlarla yeniden bi yolunu bulup irtibata mi geçsem;beni üzdükleri beni kırdıkları dönemde ki hareketlerinin hesabını mı sormam gerekiyor ki diye bile düşünmedim değil????ancak tuhaf hisler içindeydim...bi yandan uzay boşluğında gibi hissederken kendimi diğer yandan an-da olamamak gibi...dedim yaa adı yok bu hissin...anvole olmuş gibiydim...ama şükür ki bu gün daha iyiyim ve tavsiyenizde ki gibi bırakmadım meditasyonu...pazatesi ve salı geceside b.sayarda çalan ego-şuçluluk-mutlu olmak ve k.vermeada telkinleri eşliğinde
özelm hanıma ait affetme meditasyonumu cep telefonumdaki kulaklık aracılığı ile dinliyor,hatta sonlanmadan ben uyuyup kalıyorum...ve devam da edeceğim bu meditasyonu dinlemeğe...
çünkü anladım ki insanın "ben kedimi ve beni kıran üzen insanları affettim"demesi ile en azından 1 kere deyince affetmiş olmuyo...dediğiniz igibi egoma biliç altıma iç sesime ya da ruhuma da bunu öğretmem bildirmem gerekiyo...
ve her geçen gün geçmişimden sıyrılıp,yeni ve özlediğim ada olmayı seçiyorum.
kendimi ve hayatımı beraberinde de hayatımdakileri seviyorum...
tüm maddi ve manevi bolluk ve bereketi hayatıma çekiyorum...ve de booluk içindeyim...şükürler olsun...sizleri seviyorum...

kumralada11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2012, 11:15 PM   #34 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Affetmek hem kendini hem de diğer insanları... Özgürleşmemizin tek yolu belki de... Bilinçaltında öyle çok yer kaplıyor ki bu duygular olumlu duygularımıza yer kalmıyor. Bir şarkı bir şiir hatırlatıyor bazen de bir film karesi o insanları bize. Ya da hatalarımızı hatırlıyoruz. Belki de yanlışlarımızı... Hesap sormak değildir affetmek. Kimseyle tekrar irtibata geçmene de gerek yok. Kendi içinde affet ve gerçekten affettiğinde tarifi çok da kolay olmayan bir huzurla dolduğunu hisset içinde. Benim için öyle olmuştu. Hafiflemişlik hissi bunu ancak anladığımda çözdüğümde anladım. O rüyalardan uyandığımda kendi kendime şöyle dedim: "Ne çok insan varmış bilinçaltımı meşgul eden." Sözle söylemeye başlamak bile bir adımdır. O kişiler affetmeye çalışmak bile önemli bir adımdır. Affetmek imkansız değildir. Affetmek aynı zamanda o kişilerle can ciğer kuzu sarması olmak da değildir. Hangi insanların hayatımızda kalması gerektiğine yine biz karar veririz. Kendimizi geliştirmek adına okumanın çeşitli egzersizler yapmanın faydası vardır. O an etkisini göremsek bile hayatımıza farklı bir bakış açısı kazandırabilir. İleride başka yaşayacaklarımız veya uygulayacaklarımız açısından tecrübe olur. İlk meditasyon deneyimlerimi düşünüyordum da kendimle dalga geçiyordum. Çünkü çok bilinçsizdim ve tecrübesizdim. Sesli meditasyonlardan haberim yoktu. Okuya okuya ve uygulaya uygulaya öğrendim. Meditasyon insanın ruh halini değiştiriyor, beni rahatlatıyor ve enerji veriyor.

Bir ara profesyonel biriyle de birlikte bir meditasyon çalışması gerçekleştirmeyi çok istiyorum. Bunun için bir fırsat bulabileceğime eminim. Ama daha zamanı var.

Alt 16-02-2012, 10:27 AM   #35 (permalink)
Teğmen

BİLİNÇALTI TEMİZLEME VE ENERJİNİZİ YÜKSELTME MEDİTASYONU

BİLİNÇALTI TEMİZLEME VE ENERJİNİZİ YÜKSELTME MEDİTASYONU
Rahat, sakin ve huzurlusun…
Bir yolda ilerliyorsun… Yol… Toprak… Parke taşlı… Asfalt… Veya çimen kaplı olabilir… Dikkat et… Yolun kenarında ağaçlar çiçekler, evler varmı dikkat et… Hava,güneşli veya yağmurlu olabilir. Olsun… Güneş hayat. Yağmur berekettir…
Büyük bir kapının önündesin. Kapının yan tarafında yanan mor alevi görüyorsun… Üzerindeki eski elbiselerini çıkar ve mor alevin içine at. Artık bu eski elbiselere ihtiyacın yok… Bu eski elbiseleri sana başkası giydirdi… Bunları tek tek mor alevin içinde yakarak, bunların yerine daha renkli daha rahat kıyafetler giyeceksin… Mor alevin dönüştürücü gücünü biliyorsun…
Eski elbiseleri mor alevin içine attıkça, geçmişinden, ve artık sana faydası kalmamış olan tüm alışkanlıklardan, deneyimlerden, ve düşünce kalıplarından arınıyorsun….özgürleşiyorsun… Rahatlıyorsun… Evrenin, boşlukları pozitif enerjiyle doldurduğunu biliyorsun.
Elinde küçük küçük kâğıtlar var…1. kâğıdı okuyorsun… Kâğıtta büyük harflerle güvensizlikler yazıyor… Güvensizlikleri mor alevin içine at… Güvensizlikler mor alevin içinde erirken içine özgüven duyguları yerleşiyor… Hisset… Rahatsın… Huzurlusun güvendesin…
Şimdi 2. kâğıdı alıyorsun…2. kâğıtta. Büyük harflerle… Pişmanlıklar yazıyor. Tüm pişmanlıkları mor alevin içine at… Pişmanlıkların tecrübeye dönüşmesini sevinçle seyret… Bu sevinci içinde hisset…
3 kâğıtta suçluluklar yazıyor… Suçlulukları mor aleve at… Suçluluklar mor alevin içinde eriyerek… Özgürlüğe dönüşüyor… Hisset… Özgürce nefes al…
Dördüncü kâğıtta… Korkular yazıyor… Korkuları mor alevin içine at… Korkular mor alevin içinde erirken senin içinde güvenlik duygusu gelişiyor. Hisset…
5. kâğıtta… Depresyonlar ve bağımlılıklar yazıyor depresyonları ve bağımlılıkları mor alevin içine at… Depresyonlar ve bağımlılıklar mor alevin içinde erirken her şeyden ve herkesten özgürleşiyorsun… Hisset…
Elindeki kâğıtta ertelemeler yazıyor… Mor aleve at… Ertelemeler mor alevin içinde erirken… Rahatlayıp, seni tutan her şeyden kurtulduğunu biliyorsun…
Şimdi elinde tuttuğun kâğıtta… Ve diğerleri ,..yazıyor… Bu kâğıdı mor alevin içine attığın anda o, mor alevin içinde erirken… sen, yeni doğmuş bir bebek gibi yeni ve daha güzel bir hayata başlamak üzere istediğin planı yapabileceğini biliyorsun…
Eski elbiselerin… Seni kısıtlayan her şey mor alevin içinde eriyerek yok oldu… Dönüşüme uğradı
Derin rahatça nefes al…
Şimdi kapının tokmağını tut… Kapıyı aç… İçeri gir… İçerisi adeta cennetten bir köşe… Etrafına bak… Bahçedeki güzelliklerin. Renk cümbüşünün farkında ol… Bahçenin içinde renk renk çiçekler… Çeşit çeşit meyve ağaçları var. Farkında ol… Derin nefes al…
Hayatının bahçesinde özgürce sevinçle ilerle… Hayatının bahçesinde sevinçle ve özgürce ilerlerken… Bolluk içindeki ağaçlardan sarkan meyvelerden hangisini canın isterse al… meyvelerin tadını, dilinde damağında hissederek ye…
Çiçeklerin.. meyvelerin… Ve toprağın birbirine karışan kokularını içine çek… Cıvıl cıvıl neşeyle öten kuşları dinle…Bu muhteşem konser, içindeki coşkuyu arttırıyor… Neşeleniyorsun…
Burası senin hayat bahçen… Buranın mimarı sensin… Buraya istediğin ağacı ve çiçeği dikebilirsin… Hayatının bahçesine istediğin kişiyi davet edip sohbet edebilirsin… Şimdi büyük köklü bir ağaç görüyorsun… Ağacın dibine otur… Sırtını ağacın güçlü ve güven veren gövdesine daya… Ağaçtan sana yansıyan gücü ve güveni hisset…
Yaprakların arasından sızan güneş ışınları tenini ısıtıyor… Hisset… Ağacın dallarında ötüşen kuşları dinle… Ağacın dallarından sarkan meyvelerin tadına bak… Toprağın çiçeklerin ve ağaçların birbirine karışan kokularını içine çek…
Etrafındaki renk cümbüşünün, ahengin ve uyumun farkında ol… Şimdi ayağa kalk… Bir çukur kaz… Burada bulunmasını istemediğin çiçek veya bitki varsa. Hepsine, bu zamana kadar hayatına kattıkları renk ve ahenk için teşekkür edip toprağa gömerek evrene hediye edeceksin. Şu sözleri benimle birlikte 3 kere söyle…
BU ZAMANA KADAR HAYATIMA KATTIĞINIZ RENK VE AHENK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM…
Şimdi artık burada bulunmasını istemediğin çiçekleri nazikçe yerlerinden sök. Ve sevgiyle çukura koy… sen bunu yaparken ben susacağım…
Şimdi bu söktüğün çiçeklerin yerine istediğin çiçekleri dikeceksin… Onlar hızla büyüyüp bol bol çiçek açtıkça sen daha mutlu ve sana doyum veren bir yaşam süreceksin…
Şimdi yanında duran. İlk çiçeği eline al. Kalbine götür… Kalbini çiçeğin enerjisiyle doldur… Bu çiçek duygularının çiçeğidir…
Şimdi duygularının çiçeğini hızla büyüyüp renk renk çiçekler açması için toprakla buluştur… Duygularının çiçeği hızla büyeyecek… renk renk çiçekler açacak ve sen onu daima olumlu ve güzel duygularla besleyeceksin… Kendini… Ve çevrendeki herkesi… Duygularının çiçeğini.. kalbinden akan enerjiyle besle… Derin bir nefes al…
Şimdi ikinci çiçeği al ve kalbine götür… Kalbinin her zerresini çiçeğin enerjisiyle doldur…
Bu çiçek özgüvenin çiçeği… Kalbinin her zerresinin özgüvenle dolduğunu hisset… Özgüvenin çiçeğini toprağa dik… Özgüvenin çiçeği hızla büyüyüp renk renk çiçekler açtıkça sen… An be an daha büyük bir özgüvenle dolacaksın…
Şimdi özgüvenin çiçeğini kalbinden akan enerjiyle besle… Derin nefes al…
Şimdi diğer çiçeği eline al bu çiçek hayatın sana sunduğu maddi imkânların çiçeğidir… Senin önceliğin… para… İş… Ev… Araba… Her şey ama… Her şey olabilir… Olsun… Maddi imkânlarının çiçeği toprağa dikildiği anda hızla büyüyüp renk renk çiçekler açtıkça…senin istediğin şeyler her ne ise hayatında derhal gerçekleşecek
Şimdi maddi imkânların çiçeğini kalbine götür… Kalbinin her zerresini maddi imkânların çiçeğinin enerjisiyle doldur… Şimdi çiçeği toprağa dik ve ona kalbinden enerji yansıt.
Can suyu olsun… Maddi imkânlarının çiçeği hızla büyüyüp renk renk çiçekler açsın. Ve önceliğin her ne ise derhal gerçekleşsin… Derin derin nefes al… Şimdi diğer çiçeği eline al…
Bu çiçek bağışlamanın çiçeğidir… Affetme duygusu… Sevginin sesi… Kokusu… Tadı… Rengi ve dokusu… Bu güzel çiçeğin enerjisiyle kalbinin her zerresini doldur… Bedeninin… Zihninin her zerresini bu güzel çiçeğin enerjisiyle doldur… Şimdi bağışlamanın çiçeğini toprağa dik… Bağışlamanın çiçeğini kalbinden. Zihninden… Tüm varlığından taşan enerjiyle besle.. büyüt… Şu sözleri söyle…
BEN KENDİMİ VE BENİ ÜZEN HERKESİ AFFETTİM… VE ÖZGÜR BIRAKTIM… BİR PLAN GEREĞİ BULUŞTUĞUMUZU, BİZLERİ GELİŞTİREN BU DENEYİMLERİ YAŞADIĞIMIZI BİLİYORUM… ARTIK HEPİMİZ ÖZGÜRÜZ…
Sen, sadece barışçı düşünceler üretiyorsun… Derin derin nefesler al… Tekrar ağacın dibine otur… Ağaçtan sana yansıyan enerjiyi… Gücü… Güveni hisset.
Sen kişisel mutluluk duygusunu… Özgüven duygusunu… Ve güvende olma duygusunu elle tutulur… Gözle görülürcesine somut bir şekilde hissediyorsun… Yaşıyorsun…
Bu hisler çoktaaan gerçekleşti. Kesinlikle, tam söylediğim gibi oldu.
çok büyük bir hızla. Çok daha güçlü bir biçimde bütünüyle gerçekleşti…
Sana sunulan çözümlerle kendini… Daha mutlu hissediyorsun…
Kendini an be an daha mutlu hissediyorsun…
Her gün her koşulda… Çok daha iyimsersin… Sen, kendine. Kendi çabalarına, kendi kararlarına… Kendi fikirlerine… Çok daha fazla güveniyorsun…
Artık bulunduğun her ortama özgüveninin enerjisini yansıtıyorsun.
Derin nefes al…
Kendini görüyorsun. Özgüvenin enerjisini çevrendeki insanlara. Dünyaya, evrene özgürce yansıtıyorsun…
İçindeki özgüvenin tamamıyla ve tümüyle farkındasın
Sen kendine güveni olan, özgür ve kararlı bir insansın.
Düşünme biçimin, konuşman, her halin kendini ifade ediş tarzın, kendine güveni olan bir insan olduğunu belli ediyor.
Özgürsün, kendi içinde güven dolusun.
Daima olumlu duygular üretiyorsun… Olumlu duygular ürettikçe hayatın daha eğlenceli bir hal almaya başladı.
Olumlu düşünce tarzı hayatını daha olumlu bir hale getiriyor. Her olayın olumlu yanını görebiliyorsun…
Kendinle barışıksın. Kendini koşulsuz seviyorsun. Olumlu düşüncenin etkileri an be an belirgin bir şekilde artarak devam ediyor.
Sen kendini ve seni üzmüş olan herkesi affettin ve özgür bıraktın.
Kendi değerini biliyorsun. Ve kendine yaşamın boyunca sevgi dolu bir hayat yaşamak için izin veriyorsun
Zihnin sakin ve parıl parıl parlayan bir su gibi… Daima doğru zamanda doğru yerde bulunuyor ve doğru şeyi söylüyorsun…
.Her zaman fiziksel ve duygusal olarak rahatsın.
Zihinsel olarak uyanıksın. Zihnin berrak ve sana doğru cevapları kolaylıkla veriyor
Zihnin senin rehberin. Sen, yapman gereken her ne ise en doğru şekilde yapıp, onun rehberliğine karşılık veriyorsun
.Doğru zamanda doğru yerde bulunuyor doğru şeyi söylüyorsun.
Kendinle gurur duyuyorsun!
Hayattaki bütün olumlulukları aklından geçiriyorsun… Amaçlarını, kazandığın başarıları.
O kadar çok başarı kazanmışsın ki, doğal olarak, başarılı olmayı sürdüreceğini biliyorsun.
Bütün amaçlarına ulaştın ve kendine en sağlıklı en olumlu yaşamı kurdun.
Kendini görüyorsun…
Boyuna göre en ideal kilodasın. Kendini çok iyi hissediyorsun
Artık bir yetişkinsin ve ihtiyaçsızlık hissin daha güçlü(kendi kendini idare edebiliyorsun).
En güzel duyguları kendi kendine üretiyor ve içinde yaşatıyorsun. Bunu yapmak çok kolay… Güvende hissetmek, sevildiğini hissetmek, rahat hissetmek, sevildiğini ve korunduğunu hissetmek. Ne kadar kolay
Kendin için daima en iyi olanı yapıyorsun, kim olduğunla/kendinle gurur duyuyorsun,
Kendinden hoşlanıyorsun ve dahası kendini seviyorsun.
Kendine güveniyorsun ve kendinin harikulade biri olduğunu kabul ediyorsun.
Sen güvendesin ve korunduğunu biliyorsun ve hissediyorsun
, gözetiliyor ve seviliyorsun, aranılan bir kişi olduğunu biliyorsun hissediyorsun,
Kendini seviyorsun ve kendi kendinden memnunsun. Sen kendinin en iyi dostusun.
Birileriyle kaynaşmak durumunda kaldığın zaman, kendini daima iyi ve rahat hissediyorsun
Şimdi burada bulunmak senin en doğal hakkın, sen çok iyisin, sen kâinatın evladısın, tıpkı ağaçlar ve yıldızlar gibi.
Burada var olmak senin en doğal hakkın
Sen evrensel planın bir parçası olduğunu kabul ettin…
Kendinle barış içindesin, sakinsin, sükûnet içindesin huzurlusun…
Sen her anı şimdi ve burada yaşıyorsun
Her gün taze bir başlangıçtır biliyorsun
Her gün taze bir başlangıçtır ve her sabah dünya yeniden uyanır
Her günü geldiği gibi kabul edip güneşin ışığından zevk alıyorsun, kuşların sesini dinleyip çocukların gülüşüne katılıyorsun.
Şimdi ve burada hayattan tam manasıyla zevk alıyorsun.
Düzenli olarak gelişen ve olgunlaşan bir kişiliğin var
Sahip olduğun gücün ve yeteneklerin farkındasın
Seçmiş olduğun hedefleri başarabildiğin için kendine güveniyorsun
Kendine inanmayı öğrendin, kendine minnettarsın ve kendine iyi davranıyorsun
Karşına daima üstesinden gelebildiğin durumlar çıkıyor
Başın dik, mutlu ve kararlı bir şekilde yürüyorsun.
İnsanlar sana saygı duyuyorlar, çünkü sen, kendine ve onlara saygı duyuyorsun
Güvenilir ve dürüstsün özeleştirini de dürüstçe yapıyorsun.
Etrafındaki güzellikleri görüyorsun.
Pozitif bir başarıdan diğerine geçiyorsun
,
.İnsanlar onlardan hoşlandığının farkında ve senin maksadının iyi olduğunu hissediyorlar. Biliyorlar.
seni daha yüksek bir potansiyele taşıyan davranışların için motivasyonun sürekli gelişiyor
Yani şimdi sen dopdolu zengin ve değerli bir hayatın tadını çıkarıyorsun
Başladığın işi derhal bitiriyorsun.
Sana karmaşık gelen işlerin bir taslağını çıkarıyorsun.
Baş edebileceğin parçalara bölüyorsun.
Hedeflerini parçalara bölüyorsun,her parçayı Ne zaman başlayıp ne zaman bitireceğin ile ilgili bir zaman çizelgesi hazırlıyorsun. Ve başladığın işi mutlaka bitiriyorsun.
Şimdi sen başladığı işi bitiren bir insansın.
Şimdi sen eylem yapan birisin.
Kendi içinde rahatsın ve huzurlusun
Yeteneklerini sergilerken rahatsın. Ve kendine olan inancın istikrarlı bir şekilde artıyor
.Anlamaya ve kabul etmeye başladın
.Diğer insanların düşündükleri ve hissettikleri onların meselesidir. Onların yaşamlarının bir parçasıdır. Onların davranış biçimlerinin bir parçasıdır.
.Kişiliğin sana doğru yolu daima gösterir. Diğerlerinin gördüğü basitçe kendi yaşam deneyimlerinin sonucudur.
.Sadece kendi düşünceleri ve daha fazlası değil. Ve sen onların hiçbirinden mesul değilsin.
Görmediğimiz duymadığımız ya da görmeyi duymayı hayal etmediğimiz hiç bir şey bizi etkilemez
Sadece onlara karsı aldığımız tavır bizi değiştirir. Gördüğümüz duyduğumuz hiç bir şey bizi değiştiremez ya da incitemez. Burada söylenilenler bile seni değiştiremez.
Sadece bu söylenilenlere karsı aldığın tavır etkiler ve değiştirir. Gördüğün ve duyduğun şeylerin seni etkilemesi kendi özgür iraden ile seçtiğin tavra bağlıdır.
Hangi şeylere tepki vereceğin hangilerinin seni harekete geçireceği hangilerini umursamayacağin senin secimindir.
Umursamadığın şeyler senin için hiç bir şey ifade etmez. Umursamadığın şeyler, senin için hiç bir şey ifade etmez
Şimdi derin nefes al rahatsın huzurlusun… Evrenden gelerek, başının üzerinden bedenine giren… Enerjinin farkındasın… Enerjinin başının içine yayıldığını hisset… Beyninin tüm kıvrımları, başını oluşturan tüm hücreler. Enerjiyle doluyor.
Enerji aşağıya doğru akarak bütün bedenine yayılıyor… Şifa veriyor… Tüm bedenin enerjiyle pırıl parlıyor… Enerjinin bedenini oluşturan hücre çekirdeğine dolduğunu hisset… Enerji DNA na doluyor hisset… DNA nda bedeninin orijinal hali kayıtlı… Bedeninin orijinal hali… Genç, dinç, dinamik, boyuna göre en ideal kilo… Dış görünüş…
Bedeninin en mükemmel hali DNA’ nda kodlanmış durumda… Bedeninin her bir hücresinin çekirdeğine. Her bir atomuna kadar dolan enerji, bedeninin kendisini taze hücrelerle yenilemesi için aktive etti… Kan dolaşımın mükemmel… Kan değerlerin dengeli… Kanın, damarlarında özgürce ve dengeli aktıkça… Bedenini oluşturan bütün hücreler yenileniyor…
bedenin olduğundan daha genç, daha dinç ve mükemmel görünüyor… Ve zaten böylesin… Kendini görüyorsun… Enerjiyle pırıl pırıl parlıyorsun. Bedenin her an gençleşiyor… Bedenin DNA sarmallarına kodlanmış olan orijinal halini muhafaza ediyor.
Sağlıklı, genç, dinç ve dinamik bir bedene sahipsin enerji bedeninde var olan. Her bir hücreye. Her bir organa… Her bir dokuya ve sisteme doluyor…
Endokrin sistemin mükemmel bir denge içinde çalışıyor… hisset..
Sindirim sistemin mükemmel bir dengeyle çalışıyor. hisset
Kan dolaşım sistemin harika. Solunum sistemin. Her nefeste özgürlüğün tadına varmanı sağlıyor.
Bedenini oluşturan her bir hücre, her bir organın… Sağlıklı ve güçlü… Her bir sistemin dengeli ve güçlü…
Kendini görüyorsun… Sağlıklısın. Kendini genç dinç ve dinamik hissediyorsun… Evet, öylesin…
mükemmel görünüyorsun… Enerji, bedeninin tüm hücrelerinden dışarıya akıyor. Senin etrafında, seni koruyan bir kalkan oluşturuyor…
Bu kalkandan sana sadece ve sadece. Pozitif olan geçebiliyor… Enerji cildinin tüm hücrelerinden taşarak etrafına yayılıyor… Bedeninin etrafındaki bu enerji senin etrafında muhteşem bir çekim alanı oluşturuyor…
Sana gelmesine izin verdiğin her şeyi ve herkesi sana çekiyor… Hızla sana getiriyor… Bedeninin etrafındaki mükemmel çekim alanı ile önceliğin olan her şeyi, herkesi. Hızla kendine çekebilirsin.
biraz sonra senden önceliğin olan şeyin veya kimsenin adını söylemeni isteyeceğim…aklına ilk gelen şey doğrudur…sen onu tanımlarken ben birkaç saniye susacağım… çekim alanınla kendine hızla çekmek istediğin şeyi veya insanı düşün…ismi her ne ise açık ve net bir şekilde 3 kere söyle…şimdi…//
ismini söylediğin şey veya insan her ne ise.enerjini genişleterek ona yansıt…enerjini onunkiyle buluştur. Ona enerjini sevgiyle ve saygıyla yansıt…sen bunu yaparken ben birkaç saniye susacağım..
Şu anda bu meditasyonu yapan herkes… Enerjisini alabildiğine yukarı göndersin… Enerjinizi öyle bir yükseltin ki enerji düzeyinde… Birbirinizle buluşun ve birbirinizin isteğine güç kazandırın… Birleştirilmiş enerjiler mucizeler yaratacak kadar güçlüdür… Şimdi hep beraber… Yukarıya. Daha yukarıya…daha yukarıya… Ulaşabildiğiniz kadar yukarıya… Şu anda hepiniz birbirinize sevgiyle destek oluyorsunuz…
Muhteşem bir çekim alanı oluşturdunuz…… Gücü hissedin… İçinizden birbirinize destek olduğunuz için teşekkür edin… Sadece teşekkür ederim demeniz yeterli… İstediklerinizi size hızla getirecek…
Dünyaya. Evrene şifa verecek kadar güçlü bir enerji topu oluşturdunuz…bu güçlü enerji topunun rengi, kokusu,dokusu, sesi,tadı varmı dikkat edin… Bu muhteşem şifa ve çekim gücünün tüm evrene iyilik götürmesine ve isteğinizi size getirmesine izin verin…tüm evrene şifa verecek.. size istediğiniz,nesneyi ve insanı getirecek olan büyük enerji topunun patlamasına izin verin..
Derin bir nefes al… Derin ve rahatça… Rahatsın huzurlusun. Sükûnet içindesin…
Kuyruk sokumundan evrenin merkezine akan enerjiyi hisset. TOPRAKLANIYORSUN… ARINIYORSUN. Derin derin özgürce nefes al… Rahatsın huzurlusun ve sakinsin… Ayağa kalk… Etrafına bak… Burası senin özel yerin… İstediğin anda buraya tekrar gelebilir… Buradaki çiçeklerin yerine başkalarını dikebilir… Ve buraya istediğin kişiyi davet edebilirsin…
Şimdi önündeki yoldan yürüyerek bahçe kapısına ilerle… Etrafındaki ağaçların… çiçeklerin farkında ol… Çiçeklerin ve toprağın birbirine karışan kokusunu içine çek… Ağaçlarda ötüşen kuşların sesini dinle. Canın hangisini çekerse ağaçlardan sarkan meyvelerden al ve tadını dilinde, damağında hissederek ye…
Bahçe kapısındasın… Kenarda duran yeni elbiselerini giy… Yeni elbiselerinin dokusuna, kokusuna, rengine dikkat et… Şimdi yolunun etrafına bak değişikliklerin farkında ol… Derin nefes al… Şimdi ben 3 e kadar sayacağım… Hazır olduğunda gözlerini aç şimdi ve buraya geri dön…

alıtıdır
(yazarı handan bucak)

ben çok beğendim bu yazıyı ve sizlerle paylaşmak istedim...

Alt 04-04-2012, 04:45 PM   #36 (permalink)
Teğmen

2.defadır kendi hatam yüzümden 1-1,5 saatir yazmaya çalıştıklarımın tümüüü tek tuşla silindiiiii..kemdime çok kızgıonımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Alt 04-04-2012, 05:30 PM   #37 (permalink)
Teğmen

selamlarrrrr...uzun bi aradn sonra günümün tamamını sizlere yazmaya çalışarak burdayım...
malesef aynı satırları 3 keredir yazma uğraşı veriyorum...umarım bu kez başarılı olacağım...
yaklaşık 1,5 aydır fırsat buldukça forumda site yöneticilerinin ve sakinlerinin çeşitli konulardaki paylaşımlarını okuyarak kendi kişisel yolcuğumda kendi adıma yeni şeyler öğrenme ve diğer yaşantılardan kendime dersler çıkarmaya devam etmekteydim...

halen yolculuğumda telkinlerimi gece ve gündüz periyotlarımda aksatmadan dinlemeye devam etmeyteyim...çok yol aldım ve de daha alacağım çok yol olduğununda bilincindeyim...yazmadığım süre boyunca da hayatımda telkinler ve olumlamalar sayesinde bence güzel adımlar attım...önceki iletilerimde de bahsettiğim gibi yaklaşık 2 sene öncesine varan depresyon-ankisiyite bozukluğuna bağlı olarak kullandığım bi depresyon ilacım vardır...doktorumunda da kontrolünde artık en küçük doza geçi,ş yaptım ve bırakma yolunda kararlı ve istekli bi şekilde yol almaktayım...telikinlerle birlikte bu konuda ki farkındalığım başka bi boyuta geçiş yaptı ve keşke ilaç kullanma döneminden önce telkinlerle tanışsaydım dedim...şöleki, geçmiş yaşantımdaki mecburiyetlerim gereği hayata daha doğru tabirle yaşamımızı devam ettirmemizi sağlayacak para kazanma ve bir ailenin tüm maddi ve manevi sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalmama bağlı olarakaşırı gelişen sorumluluk ve mükemmelletçilik(3.defadır yazamıyorum bu sözcüğü doğru bi şekilde :)) )duygusu nedeni ile kendimi arka plana itip hatta yok sayıp önceliklerimi farklı konu ve ihtiyaçlara yöneltmem ve bu sorunlarlaergenliğim sırasında karşılaşmam nedeni ile ortaya çıkan sorunuma bağlı olarak yanlış düşünce kalıpları ve olumsuz bakış açıları ile aslında doğru sandığım bi sürü yanlış ritüelin içinde olduğum bi dönemde karşılaştım telkinlerle geçte olsa...oysakii yaşadıklarıma bağlı olarak ilaç tedavisi benim düşünce yapımı değiştirip iyilrştermeye değil.doğru bildiğim yanlışlar nedeni ile rahatsızlığımın hayatımda yaşattığı fizksel rahatsılıklarımı ortadan kaldırmaya yada etkilerini en aza indirmeye yönelik olduğunu anca anca anlayabiliyorum arkadaşlar...belkide kullandığım ilaç nedeni ile vücudumda bana yetmeyecek seviyede ki seratonin hormonunun salgılanmasını sağlayarak bana geçici çözümler üretmekten öteye gitmiyordu bu durum...ne dıktorum ne de etrafımda sorunumu bilen yakınlarım,asıl iç dünyamda ve zihnimde ve şimdi diyebiliyorum ki biliç altımda olması gereken değişiklikleri ve bu değişikliği nasıl yapacağımı dile getirmiyor ya da bilmiyordu.beni her zaman huzursuz eden ,yiyip bitiren,adeta düşmanım olan iç sesim nasıl oluluya döner bu konuda bende tabiri caizse çok cahil ve beraberinde sabırsızdım...sihirli değneğin dokunması ve hemen herşeyin düzelmesini bekliyor ve istiyordum...takiii site ve telkinlerle tanışıncaya dek.bunu bi süreç olduğunu;nasıl bu huzursuzluk duygusu ile dünyaya gelmediysem ve iç dünyamın bana zaman içinde yanlış öğretilerle bana düşman olmayı seçtiyse o düşmanı deklare edip ona kendime dost edinmekde zaman ve sabır işiydi...ve yılmasan usanmadan dinledim telkinlerii...dinlemeyede devam ediyorum.
çok yol aldım ve daha uzun bir yolum var bunuda biliyorum...ama hzuruluyum...iç sesim beni kemirmiyor artıkkk ...bunu söyeleyebilirim rahatlıkla...ama hala bi eksiğim var arkadaşlar ve bunu paylaşmak istiyorum sizinle...
kişilik özelliğim gereği diyebilirim sevi ve seviyi paylaşma dilim depresyon öncesine kadar çok coşkulu idi...bazen böle sevindiğim bi durum karşısında gözlerimin içinin parladğını,şesimin şelaleler gibi şırıldadığını sadece ben değil etrafımdakilerde gözlemlerdi...
en basitinden 3-3,5 yaşındaki yeğenimle yaptığımız telefon konuşmalarımızda bile (ki fiziksel anlamda mesefeler nedeni ile birbirimizden uzağız)eskiden kii o zamanlar cümle kuramaz sadece gülüceklerini duyardımm içiimmm coşku ile dolarr,adete ayaklarım yerden kesilir,adetaaa akardımmm ona doğru...yanyana geldiğimizde siz düşünün benim halimiii erirdimm resmen...ama maleseff bu sevimii yada bu coşkuyu artık hiç bi sevimde yaşayamıyorum...bu heyecan halii bu kıpır kıpırlık bu sıcaklık hiç bi sevimde yok malesef...kiii dediğim gibi çok yeni evliyiM(mayıs 2011)eşimle bal aylarımızı yaşamamız gerekirken ben yaşadığım depresyon kaynaklı sıkıntılar nedeni ile hem kendimii istemedende olsa eşimiii yorark geçirdim bu aylarııı...yeğenimi örnekledim çünküü eşimide yeğenimi sevdiğim gibi severdimmm...nişanlıyken her baktığıım da gözlerimin içi parlardı...sölemek istediğim şey bu coşku eksikliği sadece bir kişiye karşı değil maledef....herkze karşı...hani ne bileyimmm bazen hiç görmediğiniz bi arkadaşını görürsünüz yada hiç beklemediğiniz bi anda küçük bi hediye alırsınız da çocuklar gibi sevinirsiniz ya,işte o duygu yoğunluğu şu an bende yokkk nedenseeeee...bölee bi durgunluk,huzur hali mevcut ama o eski coşkulu ve eğlencelii insan değilim...
2.sorunumsa hala sabhalrı uyanmak ve yataktan kalmak konusunda zorluk çekmem...telkinleri gece ve gündüz periyotları halinde dinlemeye devam ediyorum.özellikle gece peryodunda pc yekaydettiğim telkinleri yattığım yerden duyabileceğim ses seviyesinde tüm gece çalıyor ve uyurkende dinlemeye devam ediyorum..ego-suçluluk-mutluluk tekini ve berberinde k.verme ada telkini(erken uyanma konusunda forumda pek çok yerde işe yaradığını okuduğum için)berberinde de telefonuma kaydedip kulaklık ile 21 günlük periyotta aksatmadan dinlemeye çalıştığım;önceki yıllarda özlem hanımın kendi sesinden bizlere yeni yıl hediyesi olarak sunduğu "sevgi-4 element" meditasyonunu dinleyerek(kii sonu gelmeden uyuyarak neticelendi sürekli)geçirmekle birlikte erken ve dinç uyanma konusunda kendimi de telkin etmeye ve programlamaya çalışarak geçiyorum uykuya(erken kalkmayı seçiyorum ve istiyorum şeklinde cümleler kurarak)...ancak hala pek başarılı olamadım...değişen sattlere ek olarak baharın çarpmasıda sanırım bu süreçte işimi biraz daha zorlaştırdı...oysa ki sabah 7 de kalıp deniz kıyısında şöel bi yürüyüş yapıp duşumu alıpp işe gitmek hep hayalimdi....
ve sonnn
diğer bi sorun da işe gitmek konusunda ki isteksizliğim arkadaşlar...al işte kalkmak istememnin nedeni bu oalabilir da diyenbilirsiniz...(bende düşünmüyo değilim)bu sene 12.senem iş yerimdeki...ilk yıllardaki iş çeşitliliğine ek olarak mağaza sayısında ki çokluk iş yükümüzüde fazlasıyla ağırlaştırdığı için değil nette dolaşmak wc ye gitmeye bile vakit bulamayan ben;iş yerimizdeki küçülme nedeni ile hali ile geçmiş yıllara oranla çok daha az bi iş yoğunluğu ile çalışmak durumundayım...işim gereği iş olarakta sürekli kendini tekrarlayan ve monoton bi işimiz var(tahmin ettiğiniz üzere muhasebe)...işi bırak sende derseniz...çözüm değil gibi...hem çalışmak konıusunda mecburiyetlerim var...hemde bunca senenin verdiği bi rahatlık var artık iş yerinde busaatten sonra başka bi yerde yapabilir miyim,yapamaz mıyım hiç bi fikrim yok? bu nedenle iş yerimi ve işimi sevmem konusunda yine telki yada olumlama yolu ile yol alabilirim gibi geliyor bana!!!ama nasıl yapabilirim bunu pek bilmiyorum...bu konuda bi fikriniz var mı?
önerileriniz varsa benimle paylaşır mısınız???
şimdiden sevgi kalın...yorumlarınızı bekliyorum...

Alt 04-04-2012, 05:45 PM   #38 (permalink)
Administrator

Yani iş tempon düşük diye mi işe gitme konusunda isteksizsin? Alıştığın ortam sana güven veriyor, yeni adımlar atmaktan çekiniyorsun bu konuda bir sürü endişen olduğu aşikar. Yeni bir iş bakmak mantıklı olabilir? En azından bak bakalım ilanlara falan belki seni çeken bir ilan görürsün. Belki görüşmeye gidersin ve bir de bakmışsın ki bambaşka bir işte çalışmaya başlamışsın.

Erken kalkma konusunda en iyi çözüm seni yataktan kaldıracak iyi bir neden bulmaktır. Şuanda onu bulamadığın için zor kalkıyorsun. İmkanım olsaydı deniz kıyısında yürüyüş aslında bana göre gayet cazip bir neden olurdu. Hele de bu mevsimde. Depresyonun kalıntılarını atıp yavaş yavaş bu hallerinden kurtulacağını düşünüyorum. Bir eşin, bir işin var. Bunların iyi yönlerini görmeye çalışıp ve şükretmelisin. Hayatı kendine güzelleştirmek için adımlar atmalısın bundan sonra. Yapmaya başlamışsın zaten biraz daha sabır. Çalışmaya, gelişmeye devam.

Güzel, mutlu ve huzurlu günler.

Sevgiler.

NOT:Profilindeki palyaço resmi çok şirin ama o şirinliğe yakışmayacak kadar hüzünlü. Ben orada gülen bir palyaço görmeyi yeğlerdim bu iyileşme ve gelişim sürecinde.

Alt 28-05-2012, 02:31 PM   #39 (permalink)
Teğmen

HAYATIM GERÇEKTEN DEĞİŞTİ ARKADAŞLAR.....

özellikle büyük yazdım sevgili arkadaşlar...ocak ayından itibaren kaba taslak hatları ile uzun yıllardır yaşadığım ama bir türlü üstesinden gelemediğim sorunlarımdan kısaca bahsetmiştim sizlere...beni sürekli mutsuz kılan egoma ait iç sesim ve berebarinde yaşadığım inişler çıkışlar,depresyon ve ilaç kullanmalarım....26.05.2012 günü itibari ile doktorumunda onayı ile
ANTİ-DEPRASANSIZ günlere merhaba dedim...Psikiyatri doktorumla hasta-doktor ilişkisi içerisinde ki son görüşmemizdi Yaradanımın da izniyle...Mart ayı itibartiyle kendi isteğimle düşük dozlara geirleme ve mayıs itibari ile tamemen ilaçsız günlere geçiş....bu benim hayatım açısından çok önemli dönüm noktası....çok iyiyim ve de mutluyum...ve bu gelişimin tek nedeni doğru bildiğim yanlışlarım,doğru düşünmeyi ve hissetmeyi kendime öğretememem;egomu yıllarca olumsuzluklarla beslemem idi...takiii tesadüfen bu site ile tanışıncaya dek...ocak ayı başlarında tesadüfen bu siteyi bulmam,içeriğini merak edip ilgimin uyanması ve telkinleri dinlemeye başlamam sanırım daha büyük bir devrimdi hayatımda..cumartesi günkü son randevumda 1 saatlik görüşmede doktorum ilk 45 dakikayo bana son 15 dakikada da eşimin de katılımı ile bize ayırmıştı seansı...hayatımdaki değişikleri ve bakış açımın nasıl deiğiştiğini telkinleri dinlerken kendi kendime kendimde oluşan değişmlerimi aktarabildiğim kadarı ile anlattım doktoruma...görüşmemizin sonlarında eşimin katılımı ile hoş bir sohbete dönüşmüştü ;ancak doktorumun eşime kurduğu ilk cümle hala sizlere yazarken bikle gözlerimi dolduruyor..
"eşiniz 45 dakikadır yaptığımız görüşmede hiç olumsuz cümle kurmadı,öyleki olumsuzluk eki bile yoktu cümlelerimde...bu çok güzel bi gelişme..."
kendimle gurur duydum bir kere daha...
iyi ki tanıdım sizleri...hayatımı değiştirdiniz vede biliyorum değiştirmeye de devam edeceksiniz.

ben EN BAŞTA PAYLAŞIMLARINDAN ÖTÜRÜ site sahibi ve kurusucusu
ABDULLAH BEY'E,sonra sayın ATAKAN BEY 'E vede meditasyonlarda ki ses tınısı ile kulağımı büyüleyen sesin sahibi ÖZLEM HANIMA ,SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ iletmek istiyorum.
ben sadece ücretsiz telkinlerle ve paylaşımlarınızla böle güzel bi yol katettim..eminim ki şahsıma yapılacak çalışmalarda çok daha güzel ve sağlıklı yollar katedeceğim. en kısa sürede bu çalışmadan da faydalanacağım...bu benim için kaçınılmaz bi gerçeklik oldu:)
sevgili site arkadaşlarım,ve mederatör arkadaşlarım..sizlere de de verdiğiniz destek ve öneriler için çok çok teşekkür ediyorum. ve son bir ricada bulunuyorum...bu iletim yoğınlukları nedeni ile abdullah bey,atakan bey ya da özlem hanım a ulaşamayabilir.sizlersite yöneticileri olarak bu teşekkür iletimin kendilerine ulaşması konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim...
yine yeniden güzel şeyler konuşmak adına görüşmek dileği ile...

EMEĞİ GEÇEN HERKEZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER....

Bookmarks

Seçenekler
Stil