Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava Merhabalar.. 2010 u sevgi ile uğurlayıp 2011e merhaba diyeceğimiz bu özel gün pek çok yönden önemli.. Hepimiz sevdiklerimize gönlümüzce güzel hediyeler aldık.. Kendimize vereceğimiz güzel hediye de kendimce benden sizlere.. kabul ederseniz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-12-2010, 08:35 PM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥
 
shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2007
Bulunduğu yer: istanbul
Mesajlar: 5,030
Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve HavaMerhabalar..

2010 u sevgi ile uğurlayıp 2011e merhaba diyeceğimiz bu özel gün pek çok yönden önemli..

Hepimiz sevdiklerimize gönlümüzce güzel hediyeler aldık..


Kendimize vereceğimiz güzel hediye de kendimce benden sizlere.. kabul ederseniz ne mutlu bana


20010 un sayısal değeri 3 ‘dü : erkek ile dişi enerjinin birleşiminden oluşan eser, çocuğu anlatır ezoterik kültürlerde üç sayısı.. Eski Mısır’da Osiris ve İsis’in çocukları olan Horus ile temsil edilir.

Bunu akıldan çıkan, fikirle oluşan eser olarak da görebiliriz. Üç sayısı ve üçgen bu nedenle en çok kullanılan ve çok kutsal sayılan bir sembolizmadır.

Yaratılışın temelinde birin üçe, üçün bire yansıması yatmaktadır. Birin sembolü olan nokta(Göz de aynı anlama gelmektedir) ve üçün sembolü olan üçgenin iç içe kullanıldığı birleşik sembolde de bu anlatılmaktadır.

Üç sembolü ayrıca insanın oluşumundaki ateş, su ve toprak ile tanrının oluşumundaki ruh, can, bedeni anlatır. Ruh ateşten, can sudan ve beden topraktan üretilmiştir. Üçgen aynı zamanda evreni de temsil eder.

Ünlü filozof Platon'dan beri ideal; üç ana kavramla yani iyi, doğru ve güzelin bileşkesi olarak ele alınmıştır. Ayrıca, Platon'a göre insan vücudu üçe ayrılıyordu: Baş, göğüs, karın. Baş akıl, göğüs istem, karın haz veya arzuyu temsil ediyordu.

Giriş-gelişme-sonuç: Yazılı olan her şey; kompozisyon, öykü, hikaye veya döküman, üç ana bölümle şekillenir. Giriş, gelişme ve sonuç, yazılı bir konunun anlaşılması ve yapılandırılması açısından önemli bir yazım süreci olarak nitelendiriliyor.

Kısacası 3 sayısı ilk tek sayıdır.Geometrik şekil meydana getiren ilk şekildir. Dünyanın 3 boyutluluğunu simgeler,mekansal olarak (uzunluk,yükseklik,genişlik) ve zamansal olarak (geçmiş,şimdi,gelecek)
işte bu sözün ve kutsal üç'ün ışığında geçmişimizin kısıtlayıcı bağlarından özgürleşerek AN ın içerisinde geleceğimizi güzelleştirmek için 2010 yılında affetme meditasyonunu hediye etmiştim..

sizlerden de bu konuda harikulade geri dönüşümler aldım.. yaptıklarım kendi tecrübelerimden esinlenerek hazırladıklarım oldu daima.. benzer yolda ilerlediğim siz değerli arkadaşlarıma bir nebze de olsa ışık OLabildiysem ne mutlu bana..

bu konuyu fark etmemiş olanlar aşağıdaki linkten takip edebilirler..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...utsal-3-a.html


ve geldik 2011 giriş kapısına.. Adımımızı atmaya sayılı dakikalar kaldı dünya saati ile2011 in sayısal değeri 4 : Gizemci filozof ve matematikçi Pisagor, "Her şey sayılardan ibarettir" der. Yeni yılın sayısal anlamda hayatınızda neler ifade ettiğini hatılayalım istedim..

4 sayısı da an az geçen yılın değeri 3 kadar özel ve önemlidir.. İşte bu nedenle yazdıklarımı 4 gözle okuduğunuzu biliyorum
Elbette her günün de 4’e ekleyeceği anlamlar olcaktır ancak temelde etkin olan 4 sayısı ile bu yıl bol bol çalışıp üreteceğiz, sebat göstermeniz gereken konular ve arınmalarımız için sar efedeceğimiz emeklerimiz söz konusu olcak..

4 sayısının etkisi altında somut konular üzerinde durabilir, fiziksel enerjimizi konsantre hale getirmemiz beklenebilir. Elinizdeki kaynakları daha iyi kullanmanız ve becerikli olmamız için de pek çok fırsat yaşam kaynağı tarafından sunulacak..

Marsel Russo’nun genetik ayna teorisinde dünyadaki her insan 4 farklı insan ile birbiriyle bağlantılı. Yani, teoride, kendiniz ile 4 farklı insan üzerinden tanışma şansınız var. Düşünün bakalım bir bu yıl kimlerle tanışmak istersiniz..

Dört sayısının sembolizmi çok ilginçtir. Dört bir çok farklı şeyi ifade edebilir.
Bir masayı gözümüzün önüne getirebileceğimiz gibi en sağlam denge dört ayak üzerinde olur. Bir çok hayvan da dört ayağı üzerinde durmaktadır. İnsan da emeklerken dört ayağı üzerinde emekler.

Böylece dört sağlamlığı düşündürtmüştür. Dilimizde varolan “dört elle sarılmak”, “gözünü dört açmak” gibi deyimler de yapılan işin sağlamlığını belirtmektedir.
Dört ayrıca dört temel yön ile de alakalıdır. Böylece etrafımızın dört parçaya ayrıldığını kabul edebiliriz. Aynen “dünyanın dört bucağı” deyiminde olduğu gibi.

Tetrad olarak da adlandırılan 4 kâinatı kaostan düzene geçiren dört
temel gücün ifadesidir.

Bunlar Ateş, Su, Toprak ve Havadır.
Bunlara mahşerin dört atlısı da denilir. Mu sembolizması içinde haç sembollerinin bu dört gücü ifade ettiği anlatılır. Bu nedenle kare yerine, Hristiyanlar için de kutsal sayılan haç veya + işareti de kullanılır.
Dört sayısı genellikle dünya ve fiziksel gerçekle ilgili sayıdır ve düzeni tanımlar.

Dünyanın ve fiziksel gerçeğin;
dört yönü,
dört boyutu ve
dört mevsimi vardır.

Aristo bunu biraz daha ileri götürerek dört niteliği belirlemiştir.
Bunlar;
kuru, ıslak, sıcak ve soğuktur.
Her elementin iki niteliği bulunur.
Toprak kuru ve soğuktur.
Su ıslak ve soğuktur.
Hava ıslak ve sıcaktır.
Ateş sıcak ve kurudur.

Bundan da görülebileceği gibi her element bir diğeriyle bir niteliğini paylaşmaktadır.

Bu durumda bir elementin bir niteliğini değiştirerek diğerine dönüşmesi olasıdır. Bu bir simyadır.. Bide kendi içimizde ki her şeyi dönüştürmek için bir adım atacağız bu gece.. her ne OLmasını istiyorsak ona dönüşeceğiz..

Yaşamımızda olmasını istemediğimiz ancak kabullenmemiz gereken şeyler vardır.. benim bu yıl canım anneannemin ölümünü kabullenmeye çalışmam gibi..

Bilmek istemediğimiz ancak öğrenmemiz gereken şeyler vardır..

Ve onsuz yapamam dediğimiz ama bırakmamız gerekenler vardır..

Her son bir başlangıçtır tıpkı bu gün olduğu gibi.. yeni yıla başlarken gerçekleşmesini istediğiniz hedefleriniz olduğunu biliyorum.

Durumu yaratan zihin aynı kaldığı sürece kişi bu durumun üstesinden gelemez
Albert Einstein


Ancak bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için yeni bir zihin durumu yaratmalıyız..

Yaptığımız tüm çalışmalar bunu başarmak için..

Ben de size diyorum ki şimdi; Ve onsuz yapamam dediğimiz ancak bırakmamız gerekenler vardır ya işte buna önce kendimizden başlamalıyız..

aşağıdaki başarı için gerçeklik imgelemesi çalışmasını bu nedenle hazırladım.. Olmasını istediklerimizle ilgili yeni bir zihin yaratabilmemiz için..

En büyük düşmanımız
ve
verilecek en büyük savaşlar içimizdedir.
Thomas Carlisle


Başarılarımız ise 3 ana yasamıza bağlıdır;
• Kişisel gücümüz
• Kişisel değerimiz
• Ve kendimize olan güvenimiz

İşte bu çalışmada bu tohumları sevgi ile zihnimize yerleştireceğiz ve aldığımız her nefes ile büyümesini sağlayacağız..

Bu gece kırmızı defterlerinize dileklerinizi de mutlaka yazın..
Bu konunun detaylarını da daha önceki yazımdan bulabilirsiniz..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-hediyesi.html

Yaşam aslında çok basit!
Onu karmaşık bir hale getirmek için uğraşanlar bizleriz.
Konfüçyus


Aşağıdaki hediyem derin trans çalışmasıdır. Bu nedenle sadece evinizde yada rahat ettiğiniz bir ortamda oturarak veya uzanarak dinlemelisiniz.
İlk kez dinlediğinizde uyanık bir halde sesimi dinleyin ancak daha sonraki çalışmalarda dilerseniz uyuyabilirsiniz..

En az 21 en fazla 45 gün bu çalışmayı yapın.. ilk dinleyişinizden itibaren yaşamınızda harika bir değişim başlayacak buna izin verin..

Yorumlarınızı ve değişimlerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum..

İradesi güçlü olanlar;
dünyayı kendilerine göre
biçimlendirebilirler.
Johann Wolfgang von Goethe
Işığınız.. ışığımız daim olsun..

Sevgimle..

Shamanic Ozlem Şahin

2011 yeni yıl hediyesi
Başarı ve gerçeklik derin trans meditasyonu

İndirme linki : http://rapidshare.com/files/44013069...imgelemesi.rar

Alternatif link:
2shared - download shamanic ozlem sahin.www.hayatimdegisti.com 2011 basarı imgelemesi.rar


• İndireceğiniz dosya uzun olduğu için ziplenmiştir. Sıkıştırılmış klasörden çıkartarak dinleyebilirsiniz.


Linkler yenilenmiştir :

http://www.kusadasicomputer.com/haya...imgelemesi.rar

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

__________________
ben mevlana değilim, insan ol öyle gel..
shamanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2010, 09:02 PM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia
 
Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2009
Bulunduğu yer: Mutlulukya
Mesajlar: 5,993
Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

4 rakamı dört elementi sembolize etmesinin yanı sıra başarı ve güce de işaret eder. Benim için öneminin dışında bu yılda verilebilecek en güzel armağan olduğunu düşünüyorum.

Bu anlamlı armağan için çok çoookk teşekkür ederim. Mutlu bir yıl dileğiyle...

Sevgi, sağlık ve ışıkla...
__________________
Işıldayan Safir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2010, 09:15 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı
 
vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2009
Bulunduğu yer: İstAnbul
Mesajlar: 501
Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

Özlem hanım yine harikalar işler çıkarmışsınız.. O yüce kalbinize ruhunuza sağlık. Varlığınız, paylaşımlarınız, güzel yüreğiniz için minnettarım. Her zaman dualarımızda, Yaradana şükranlarımızdasınız. Her daim herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum. Bu güzel paylaşımınız için çok teşekkürler. Affetm meditasyonunuzu uyguluyordum ne zamandır, yeni yıl yeni başlangıçlar, başarılar için bu süper oldu. Bu geceden itibaren başlıyorum dinlemeye. Yeni yıla hem meditasyon hemde başarı meditasyonu ile girmek bu yılımı diğer yıllardan özel kılıyor ve bu etkiyle çok güzel gelişmelerin beni beklediğini düşünüyorum. bu etkiyi meditasyonu dinleyen herkesin yaşayacağına eminim. Mutlu yıllar.. Sevginiz/huzurunuz/ışığınız her daim sizinle olsun:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2010, 09:50 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen
 
delimanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 146
Tesekkür: 463
144 Mesajinıza toplam 622 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura about
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

çok ama çok teşekkürler.. aldığım en güzel yeni yıl hediyesi..

sevgilerimle.. iyi yıllar diliyorum..
__________________
- Sence ben aklımı mı kaçırdım?
- Korkarım öyle. Delirmişsin, üşütmüşsün, keçileri kaçırmışsın.
Ama sana bir sır vereyim bak: İyi insanların hepsi öyledir : )
Alice in Wonderland
delimanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2010, 09:56 PM   #5 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Jan 2010
Mesajlar: 14
Tesekkür: 10
12 Mesajinıza toplam 55 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sidha55 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

acaba linklerden müziği nasıl indirebileceğimizi ayrıntılı olarak ayazarsanız sevinirm.çünkü ben inderecek birt şey dosya bulamıyorum:((
sidha55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2010, 10:54 PM   #6 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 29
Tesekkür: 624
30 Mesajinıza toplam 162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gokksu will become famous soon enoughgokksu will become famous soon enough
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

ellerine ve yüreğine sağlık sevgili özlem
yeni günlerimizin başlangıç hediyesi...
sevgi ile kabul ediyor ve şükranlarımı sunuyorum...
gokksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 12:29 AM   #7 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 18
Tesekkür: 78
20 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdemmm1977 will become famous soon enoughcigdemmm1977 will become famous soon enough
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

2 linktede sorun var. Yenilerseniz sevinirim.

Herkese mutlu seneler....
cigdemmm1977 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 12:53 AM   #8 (permalink)
Administrators
Zerynthia
 
Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2009
Bulunduğu yer: Mutlulukya
Mesajlar: 5,993
Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

Linkler zaten yeni. Biraz önce eklendi ve sorun yok. Yeni indirdim ben.

Sevgiler.
__________________
Işıldayan Safir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 01:02 AM   #9 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 18
Tesekkür: 78
20 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdemmm1977 will become famous soon enoughcigdemmm1977 will become famous soon enough
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

2sharedden indirmek için sayfanın en altındaki Save file to your PC: click here yazan linke basınız
cigdemmm1977 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 01:06 AM   #10 (permalink)
Administrators
Zerynthia
 
Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2009
Bulunduğu yer: Mutlulukya
Mesajlar: 5,993
Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

İlk rapidle denedim o yavaş geldi iptal ettim. Oradan indirdim zaten.

İsterseniz modeminizi kapatıp açın tekrar deneyin. Linkte hiçbir sorun yok.

__________________
Işıldayan Safir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava Merhabalar.. 2010 u sevgi ile uğurlayıp 2011e merhaba diyeceğimiz bu özel gün pek çok yönden önemli.. Hepimiz sevdiklerimize gönlümüzce güzel hediyeler aldık.. Kendimize vereceğimiz güzel hediye de kendimce benden sizlere.. kabul ederseniz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:32 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.