Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2011, 09:51 PM   #33 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

özlem hanım..bu güzel hediye için çok çok teşekkür ediyorum bu çalışmayı bir süredir yapıyorum ama şimdi buraya yazmak nasipmiş..meditasyonda söylediğiniz sözler de sesiniz de çok güzel..gerçekten çok huzur verici...elinize emeğinize ağzınıza sağlık diyorum
benim de aklıma ufak bir soru takıldı...meditasyonun içeriğinde sonlara doğru..."önümüzdeki 7 gün boyunca kendini çok daha iyi hissedeceksin" benzeri bir cümle geçiyor..ben oradaki 7 gün boyunca sözünden yola çıkarak bu meditasyonun haftada 1 kez yapılacağını zannetmiştim ki konunun ilk mesajındaki 21- 45 gün cümlesi gözümden kaçmış olmalı....
bu meditasyonu hergün mü 21- 45 gün boyunca yapmalıydım acaba ? yalnış mı yapıyorum ? hergün değilde haftada 1 veya 2 kez yapıyordum

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla