Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-12-2010, 09:15 PM   #3 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: 2011 yeni Yıl Armağanı: Kutsal 4:Ateş,Su,Toprak ve Hava

Özlem hanım yine harikalar işler çıkarmışsınız.. O yüce kalbinize ruhunuza sağlık. Varlığınız, paylaşımlarınız, güzel yüreğiniz için minnettarım. Her zaman dualarımızda, Yaradana şükranlarımızdasınız. Her daim herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum. Bu güzel paylaşımınız için çok teşekkürler. Affetm meditasyonunuzu uyguluyordum ne zamandır, yeni yıl yeni başlangıçlar, başarılar için bu süper oldu. Bu geceden itibaren başlıyorum dinlemeye. Yeni yıla hem meditasyon hemde başarı meditasyonu ile girmek bu yılımı diğer yıllardan özel kılıyor ve bu etkiyle çok güzel gelişmelerin beni beklediğini düşünüyorum. bu etkiyi meditasyonu dinleyen herkesin yaşayacağına eminim. Mutlu yıllar.. Sevginiz/huzurunuz/ışığınız her daim sizinle olsun:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla