Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/)
-   -   HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/1530-hayatim-degisti-cafesi-gunluk-sohbet-kosesi.html)

BURCU GELEGEN 10-07-2007 01:01 AM

Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

yapmam gereken bi işim var çıkıyorum kafede kimse yok o yüzden kapatıyorum gelen olursa giderken kilitlesin kapıları. hepinizi çok seviyorum çok sinirliydim Ama son anda atakanın güzel haberi İzmir toplantısına gelmesi beni güzel sohbetlerin hayaline götürdü ve şimdi daha iyiyim son görevimi yapacağım yatacağım. Evet kafemizden de duyurulur Bu c.tesi pazar İzmir toplantısı olacaktır herkese kapımız açık. Bekleniyorsunuz hadi hareketlenin 44

BURCU GELEGEN 10-07-2007 01:12 AM

Vazgeçtim yapmayacağım o görev olarak adlandırdığım olayı net yazmıyorum çünkü birileri tarafından okunuyorum. Saladım herşeyi toparlanma zamanı telkin müziğimi açıyorum 1 bardak rakımı koydum ve işte benimleyim music45

ozel 10-07-2007 07:56 AM

Huu huu kimsecikler yok muu clapping bu arada Turkiyede saat sabahin yedi bucugu tabiki kimse olmaz 44 Kiskandim simdi sizi , ne guzel hafta sonu bulusacaksiniz, yediginiz ictiginiz sizin olsun bari yaptiklarinizi anlatinda kendimi orada hayal edeyim. Bende hafta sonu gole yuzmeye giderim bisikletimle, evimize cok yakin harika bir gol var burada ve sahane bir gun batimi manzarasi oluyor, bayiliyorum seyretmeye, benim rakim yok simdi, bari biraz sarap iceyim. Orada olsaydim bende size kahve fali bakardim ama 13 saatlik kucuk bir engel var arada. Burada su anda gece yarisi 12.45. Uykum yok bu gece, okumakta istemiyorum, bari dedim birileri varsa sohbet ederdik . Gonul ne kahve ister ne kahvehane, gonul sohbet ister kahve bahane, hepinizi sevgiyle kucakladim hpm2
Sevgi ve Isikla kalin hismiley

asevgican 10-07-2007 09:35 AM

günaydınn..
ene..... nerde bu buluşma izmirde, saat kaçta...gelirim bende. gssmile

BURCU GELEGEN 10-07-2007 09:45 AM

Alıntı:

ayse Nickli Üyeden Alıntı
günaydınn..
ene..... nerde bu buluşma izmirde, saat kaçta...gelirim bende. gssmile

Bu hafta sonu C.tesi ve pazar he iki günüde ilave ettik 44 Harika olur gelirsen nerede yaşıyorsun yakın mısın Daha öncede yazdık Hayal ve ya ben seve seve evimizde misafir edebiliriz otelde yada başka yerde kalma sorunu yaratmayın kendinize

BURCU GELEGEN 10-07-2007 09:46 AM

Alıntı:

BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
Ayşe sakin ol bak ne konuşuyoruz benzer benzeri çeker yakındıklarımız devam ettikçe yaşantımızdan çekilmez daha çok gelişir. Sakin ol ve bırak olumluya dönüş.

Bunu ben yazmıştım hehehe dün gece bende senin gibiydim Ayşe biran, neyse geçti gitti wave

asevgican 10-07-2007 09:54 AM

hımmm. okudum seni. rakıyı ya koymuşun hemen 44
ben manisadayım. haftasonuda zaten izmirde olucam. eğitimim var. kaçda buluşcanız siz. akşam üstü gibi olarmı?
ev değilde bi cafe de buluşsak daha iyi değilmi? ev adresi bulmak başlıbaşına bi iş.. 4897
ne taraftasınız ki siz?
c.tesi bana daha uygun sizede uyarsa. pazar dönerim çünkü ben..

BURCU GELEGEN 10-07-2007 11:06 AM

c.tesi pazar istediğin zaman olur cafede rahat edemeyiz ev ortamı bize daha iyi geldi benim evim göztepede sahile yakın orada da kafeler var Hayal küçükyalıda ama evi ulaşıma yakın karşılama yaparız

BURCU GELEGEN 10-07-2007 11:09 AM

Birde Hayal'e ulaşamıyorum bilgisi olan var mı

asevgican 10-07-2007 11:18 AM

GÖZTEPE tarafını bilmiorum. adres tarifi gerekcek.
her iki günde 5,30 da bitiyor eğitimim. sonrasında boşum. ama c.tesi bana daha uygun.
başka gelen varmı?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:18 PM.