Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/)
-   -   HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/1530-hayatim-degisti-cafesi-gunluk-sohbet-kosesi.html)

BURCU GELEGEN 02-07-2007 11:26 AM

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Sabahtan beri bu başlığı nereye koysam diye düşünüyorum yeni bir katogori açamadığımdan buradan başlıyorum ve yetkili arkadaşlar ya da Atakan bey bu başlığı uygun yere yerleştirebilirse daha iyi olacak.
Bir süredir düşünüyorum ve dikkat ediyorum genelde günlük yazışmalarımız kendi başlıklarımız altında dağılıp gidiyor bir kısmını yeni üyeler bilmediği için okuyamıyor yada vakitden dolayı bizimde gözümüzden kaçıyor.
Buı başlıkta değişim olsun yada kısa sohbetlerimizi paylaşalım. Mesela ben dün sabah sitenin açılışını yaptım burayı havalandırdım çay demledim sizleri bekledim akşam kimbilir kim kapattı siteyi 44 kısaca pek sevmem ama bu tabiri geyik yaptığımız başlık olsun cilgin897 evet size sabah ben börek yapmıştım aç olanlar buyurabilir ofisinizden evinizden bir kahve çay olun oturun tadını çıkarın bu güzel günün keyifle.

Ben birazdan dışarıya çıkıyorum harika görüşmeler yapacağım mesaimi keyfle bitirmek istiyorum ve sonra ailemle son gecemi geçireceğim yarın sabah Bodrum'a dönüyorlar bana harika geldi çok özlemiştim annemi teyzemi kısmetse bende hafta sonu gitmek istoyorum Bodrum'a Emeli göreceğim super
sabah sabah çenem düştü hadi bakalım arkadaşlar sohbet köşemize hoşgeldiniz k8908 uy897 art56art56

hayalayaz 02-07-2007 12:26 PM

Ynt: GÜNLÜK SOHBET KÖŞESİ

ben geldiim
kahvemi aldımda geldim...burada deniz manzarası muhteşem..hafiiif bir imbat var..deniz ipek bir çarşaf gibi nazlı nazlı dalgalanıyor..biraz sonra dikişlerime başlıycam..bir iki sipariş aldık...artık ufaktan çalışmayada başladım...hayırlısı allahtan..

kuman1979 02-07-2007 03:13 PM

merhaba ben geldim.okuldayım şuan odam çoook sıcak.klimamız yok da biraz fakir bir okuluz ama mutlu bir okuluz sanırım klimadan daha etkili oluyor bu yüreklerimiz için hepinize sevgiler...

BURCU GELEGEN 02-07-2007 04:41 PM

bende ofise bi uğrayayım dedim uğramışken hayatimdegisti cafesine uğramamak olmaz aaaa evet bu başlık kafe olsun günlük olarak kafemizde sohbet edelim. Harikayım ben ya y789 öğlene doğru ofisten çıktım çok pozitif enerjimle eski müşterilerime uğramaya başladım cuma günü yeni müşterrimede kapıdan merhaba derken bir kahve içmek için oturdum işten, Bodrum'dan bahsederken kendi işleri ile ilgili isteklerini anlatıyordu bende son cümlemi kurup kalkacaktım. Siz yeterki isteyin içinizde inanç olsun istediğiniz iş potansiyeline ulaşırsırsınız dedim ve aldığım cevap: Evet THE SECRET ya dedim sır işte burada müşterim kitabını okumuş hemen 2 kitap önerisinde bulundum ve dilerseniz size The Secret filmini hediye edebilirim bulamadığı için seyredememiş. Çok iyi bir şekilde oradan ayrıldım ve uzun süre önce yaptığımız işin karşılığında alamadığımız bir müşterime doğru yol alırken gayet olumlu ve sakindim. Veeeee sonunda çok rahat bir şekilde hesabını kapattım 96 alk78 bu keyifle ofise geldim.

kuman1979 02-07-2007 05:01 PM

Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ KAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

oooo saat kaç olmuş ya ben eve geç kaldım şimdi annem ne yemekler yapmıştır kim bilir.birazdan çıkacağım akşam idmanım var ama gece tekrar sitedeyim.görüşmek üzere bu arada acaba şu the secret dedikleri ne ola merak ediyorum yaw biri bilgi verirse sevinirm. smiliyface

25emel 02-07-2007 08:59 PM

aaa bende bir yorgunluk kahvesi içeyim... ohhh pekde güzelmiş manzara yakarşı sessiz sakinnnn.... onayi

pisimbat 02-07-2007 09:07 PM

sevincli gssmile her cafenin bir kedisi olmalıdır diye bende geldim arkadaşlar pisimbat kedisi geldi 44 8977
şöle buz gibi soda alımda cam kebnarındaki puf'a kurulayım ben krz67

tresor 02-07-2007 10:35 PM

herkese selamlar, inanlar inanmayanlara soylesın, duzenlı telkınlerı dınleyen ve sır rı kullanmayı ogrettıgım bır arkadasımız ımkansız dedıgı ısınden kurtuldu, aldıgın ucretten cok daha yuksek bır ucretle haftaya yenı ısıne baslıyor, olmaz demeyın, siz bu sırrı deneyin f678h f678h guitar selamlar hepinizeeee

BURCU GELEGEN 02-07-2007 10:45 PM

ohh ohh ne güzel herkesler gelmeye başlamış evet cafenin kedisi olmaz cilgin897 bende akşam yemeğinden sonra şöyle bir güzek kahve keyfi yapayım ohhhh

pisimbat 02-07-2007 10:49 PM

12389 burcuu bak baştan söyliyeyim canım kenarındaki yeşil büyük puf benim ona göre kaptırma kimseye rezerve pisimbata 8977 arada süt verin et verin sevin başımı utananadam dusun

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:31 PM.