Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/)
-   -   HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/1530-hayatim-degisti-cafesi-gunluk-sohbet-kosesi.html)

YAZGÜLÜ_81 09-07-2007 12:06 PM

Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

GÜNAYDIN herkese
Burcucum sen bak da geç falan farketmez ben beklerim bu arada nice yıllara ve iyi eğlenceler thumbsanim f678h actionsmile

asevgican 09-07-2007 05:47 PM

etrafımdaki sahtekarlardan bıktım usandım. yüzüne gülüp ardından tekme atıyolar insana ya. herkes kendini ne akıllı zannedio. yada karşındakini ne kadar saf.
bişi sölemiosak kibarlığımızdan oysa. bıktım usandım ben bu yüzlerden. midem kaldırmıyo artık. pes. 4897
şurda az soluklanayım.. sinirim yatışsın yoksa çok fena höykürcemmm.

BURCU GELEGEN 09-07-2007 06:25 PM

Ayşe sakin ol bak ne konuşuyoruz benzer benzeri çeker yakındıklarımız devam ettikçe yaşantımızdan çekilmez daha çok gelişir. Sakin ol ve bırak olumluya dönüş.

asevgican 09-07-2007 07:29 PM

olamıorum sakin ya. bu kendini bilmez , densiz insanlar beni çileen çıkarıyolar...
dolandım geldim bak hala sinirim tepemde. bişi daha içim.soğuk bişi. blook

pisimbat 09-07-2007 07:45 PM

idea3 ayşe şarkı söyle iyi gelir hemde bağıra çağıra ben öle yapıyorum guitar

asevgican 09-07-2007 07:48 PM

amannn gerek kalmadı. evimdeyim çok şükür. çıktım ofisden..
oğluşumma bi sarıldım, bi kokladım bi tepindik yatakın üstünde bittti gitti vallahi...
ohh be. super

fato09 09-07-2007 08:10 PM

merhabalar millet!!! napıyonuz dün görüşemedik akşam dedemdeydim geç geldim eve. şimdi de gezmekten geldim smiliyface yazın tadını çıkarıyoz annemle kardeşimle habire gezioz 8977 şimdi bi akşam yemeği yiyip kahvemi sizlerle içicem öpüyorum herkesi çok çok sevgiler ve selamlarlaa şimdilik bay hismiley

BURCU GELEGEN 09-07-2007 11:24 PM

ben geldi m hadi fal bakacam artık
sıradakiler yanaşın bakim yapın kahveleri gelin bakayım 44

asevgican 09-07-2007 11:57 PM

ya ben şimdi içemem kahve felan. LOST u izliorum gözümü ayırmadan...hakkımı sonra alayım...
allam biri bana yarın mesaim olduğunu ve yatıp dinlenmem gerektiğini söleyebilirmi lütmen yaaa. 789569

BURCU GELEGEN 10-07-2007 12:47 AM

hadi git yat Ayşe fal kaçmıyor

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:29 AM.