Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri

Uyarılar

Korku ve Fobiler Cd'leri Korku Fobi Ritmotrans Cd'leri korku ve kaygı, korku ve tedavisi, korku ve stres, korku nedir, bir korku, fobi nedir, korku ve panik, korku ile, fobi tedavi, fobi tedavisi, fobi terapi, çocuk ve, korku ruh,

Kavga Edemiyorum.

Korkuları Yok Etme Klubü ve Korku ve Fobiler Cd'leri Kavga Edemiyorum. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öfkenin iyisi kötüsü dozu sağlığı bilmem neyi olmaz. Öfke öfkeyi doğurur. Biri sana öfke ile bağırdığında ona sende bağırarak sadece öfkeyi güçlendirirsin. Bu kendini korumak değildir. Kendini korumanın çok başka yolları vardır. Berilce'nin bahsettiği sakin güç mesela. Bunu sadece akıllı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Korku ve Fobiler Cd'leri telkin cd indir izle İstanbul Korku ve Fobiler Cd'leri nerededir kimdir Korku ve Fobiler Cd'leri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Korku ve Fobiler Cd'leri hipnoz Korku ve Fobiler Cd'leri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Korku ve Fobiler Cd'leri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Korku ve Fobiler Cd'leri kuantum düşünce kitap haberi

Kavga Edemiyorum.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-12-2011, 04:01 PM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about
Standart Cevap: Kavga Edemiyorum.

Öfkenin iyisi kötüsü dozu sağlığı bilmem neyi olmaz. Öfke öfkeyi doğurur. Biri sana öfke ile bağırdığında ona sende bağırarak sadece öfkeyi güçlendirirsin. Bu kendini korumak değildir. Kendini korumanın çok başka yolları vardır. Berilce'nin bahsettiği sakin güç mesela. Bunu sadece akıllı insanlar yapar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2011, 06:17 PM   #22 (permalink)
bigokyanus
Guest

Açıkçası only seninle aynı sorundayım , ben de kavga etmek istiyorum , kendime daha fazla güvenmek ve bana haksız yere laf edenlere hakkını bildirmek . Bunun için ama kaba kuvvet kullanmak değil amacım lafla ağzının payını vermek .

Umarım başarırız , kavgayı sen başlatma bence , seninle kavga edene de hakkını bildir . Şimdiden oğluma aynını söylüyorum , sana vurana sen de vur ama bana ağlama , oğlum henüz 2,5 yaşında ve 5 para etmez insanlar tarafından ezilmesini istemiyorum.

Ama kız arkadaşınla yürürken biri dik dik bakmış yok laf atmış , bunlar kavga için basit sebepler ve sen lütfen basit olma , o seviyesizlerin seviyesine düşme , sana vurana sen de vur , benim görüşüm bu.
Alt 27-12-2011, 06:57 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Alıntı:
fedor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
12 yıldır lisanslı profesyonel boksörüm.Bir iki kez kendimi savunma amacıyla dövüşmek zorunda kaldım.Dövüşebilmek için zeki olmak gerekir ki zaten zeki insan nadiren dövüşmek zorunda kalır.Bahsedildiği gibi mücadele sporları disiplin ve insanlara saygı temeli üzerine kurulmuştur.Yine de birkaç tavsiye isterseniz eğer şunları söyleyebilirim..Haksız olmadığınız halde haksız yere sizi kavgaya çekmek isteyen insanlar zaten karakter itibarı ile zayıf,kendine güvensiz,kendisini önce kendine sonra da çevresine fiziksel güç gösterileri ile kanıtlama gereği hisseden sorunlu insanlardır.Siz zaten bu durumda ondan bir adım öndesiniz demektir.Boy,kilo,fiziksel özellikler vb. kriterleri önemsemeyin.Herşey soğukkanlılık ve stratejiden ibarettir.Durum ve şartlar ne olursa olsun herşey olaya bakışla ilgilidir ve sonucu bu belirler.Bunu da bir iş gibi görmelisiniz,hergün yaptığınız yürümek,konuşmak gibi.Bana göre hayatın her alanında bu böyledir.Kazanmanız gereken bir mücadele varsa planınızı yapar ve harekete geçersiniz,olayın gelişmesi ve sonucu şu yada bu şekilde kendiliğinden gelir.Siz elinizden gelenin en iyisini yapmışsınızdır ve sonuç ne olursa olsun bu sizi tatmin etmeye yetmelidir.Çünkü hiçbirşey yapmadım değil birşeyler yaptım diyebiliyorsunuzdur..Yaşınız spora başlamaya elverişli,bence beğendiğiniz ve yapabileceğinize inandığınız herhangi bir branşla ilgili çalışmalara başlayın.Bir spor salonuna kayıt olabilirsiniz.İmkanınız yoksa internetteki görsel tanıtımları izleyerek yakın bir arkadaşınızla birlikte soft antremanlar yapabilirsiniz.Bu sayede özgüveniniz artacak ve yüz yüze gelme korkunuz azalacaktır.Eğer disiplinli bir şekilde ve ehil eğiticilerin gözetiminde bir spor salonunda bu çalışmalara başlarsanız bir müddet sonra emin olun herşeyden önce gülüp geçmesini öğrenirsiniz ki bu kavga etmekten çok daha zordur.Sorunlu bir insana ceza vermek istiyorsanız bunun en ağırı onun istediği şeyi yapmayıp kendini bu şekilde tatmin etmesine engel olmanızdır.Kavgasız ve herşeyden önce kendinizle barışık bir hayat dileğiyle...

Sevgili fedor,

Bİr profesyonele yakışır harika tavsiyeler.
Yazını okudum ve çok hoşuma gitti.Tebrik ediyorum.

Alt 27-12-2011, 07:14 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açıkçası only seninle aynı sorundayım , ben de kavga etmek istiyorum , kendime daha fazla güvenmek ve bana haksız yere laf edenlere hakkını bildirmek . Bunun için ama kaba kuvvet kullanmak değil amacım lafla ağzının payını vermek .

Umarım başarırız , kavgayı sen başlatma bence , seninle kavga edene de hakkını bildir . Şimdiden oğluma aynını söylüyorum , sana vurana sen de vur ama bana ağlama , oğlum henüz 2,5 yaşında ve 5 para etmez insanlar tarafından ezilmesini istemiyorum.

Ama kız arkadaşınla yürürken biri dik dik bakmış yok laf atmış , bunlar kavga için basit sebepler ve sen lütfen basit olma , o seviyesizlerin seviyesine düşme , sana vurana sen de vur , benim görüşüm bu.
sevgili bigokyanus, oğluna sana vurana sende vur inancını aşılarsan, o çocuk hayatı boyunca kendisine vuran, kendisinin de o kişiye vurmak zorunda kalacağı nice şahıslar çekecektir. çekim yasası ile sabittir.

böyle bir çekirdek inanç ile yetiştireceğine, hayatına tüm güzellikleri, sağlığı, huzuru, bereketi, refahı çekmesini söylesen, çok daha mantıklı, çok da yararlı olmaz mı?

o henüz 2.5 yaşında. o nasıl bir yaş biliyor musun? bilinçaltının en açık olduğu zamanını yaşıyor. 0-6 yaş arasındaki, özellikle 2 ve 5 yaş arasındaki çocuklar fotografik zekaya sahiptir. gördüğü bir karenin fotoğrafını çeker ve en küçük ayrıntıyı dahi kaydeder. lütfen ona bu yaşlarda daha güzel, daha olumlu şeyler öğret. eğitim ailede başlar. ağaç yaş iken eğilir. sen ona ne öğretirsen, onu alır.

sevgi, saygı, onur gibi kavramları öğrenmesi, hem onun hemde bütünün en yüksek hayrına olur :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2011, 07:50 PM   #25 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
dalakada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Burada fikirlerini beyan eden her üyenin geyşalık noktasında ki erdemli davranışlarından ötürü tebrik ediyorum ancak arkadaşın hissiyatını anlamanıza olanak vermiyorum .
Bu tam olarak bastırılma ve yeti duygusu , arkadaş kendini bilinçaltı noktasında bu konuda eksik görmüş , vede testesteronu ( ki bu genetiğimizin ezelden beri otonom kromozomlarla taşıdığı nadide hormonlardan biri ) bunu yapması konusunda onu sürekli olarak destekliyor .
Aksine bundan kaçması çok saçma ve anlamsız yani kavga etmemesi ..
Ayrıca yazımı bu noktaya kadar okuyan bayan okuyucular eminim ki benle aynı şeyleri düşünmeyeceklerdir .
Çünkü onlarda bizim sahip olduğumuz oranda testesteron bulunmamaktadır .
Bunu temel bir ihtiyac olarak görülmediği takdirde de baskılanmış emprikleşmiş duygular sürekli alelade bilinç altına işlenecektir .
Sevgiler .
Söylediklerin içinde anlayamadığım nokta bunun temel bir ihtiyaç olarak görülmesi gerektiğine ilişkin fikrin. Açıklarsan sevinirim.

Sevgiler.
Alt 27-12-2011, 07:54 PM   #26 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Alıntı:
onLy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle iyi aksamlar. kendimi tanıtayım 15 yaşında 185 boyunda 63 kiloda bir gencim.

benim sorunum kavga edememek . aslında kavgadan korkmuyorum veya kavgada alıcağım hasardan. birçok kez kavgayla burun buruna geldim sonuna kadar atarımı yaptım ama bir türlü olmadı.kavga kötü birsey diyeceksiniz ama bunu yaşayarak öğrenmek istiyorum. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
:D .. hangi şehirde yaşıyorsun ?

gel mersin demirtaşa köşe başında duran her hangi bir adama ne bakıyorsun de

zaten tanımıyorsan ve ona bakıyorsan konuşmana gerek yok ..
Alt 27-12-2011, 09:39 PM   #27 (permalink)

Tesekkür: 1
10 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dalakada is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Berilce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz de testesteron olmayabilir ama, aslında kadınların -okuduklarımdan hareketle söylüyorum- cinayetleri
daha hınç yüklüdür. Bunu kadın erkek ayrımına dayandırmak anlamsız, çünkü seri katillarin olmadığı ülkemizin
dışına uzanırsak; uzak bir ülkede masum görünüşlü bir hemşirenin yaşlı hastaları bir iğneyle ölüme gönderdiği
bir dizi cinayeti hatırlıyorum!... Beynimiz bize niye verilmiş, özgür irade nedir? neyi seçmeliyiz?
Şiddet şiddeti doğurmuyor mu? Sonra biz ölümsüz değiliz, yaşlanıyoruz, et, kan ve kemikten oluşuyoruz, hepsi bir
gün çürüyüp dağılacak, aman kavga edeyim, kendimi ezdirmeyeyim derken, ölebiliriz de!...
Mitterrand'a atfedilen bir deyim vardır; "Sakin Güç"...
Bence bu gücü arayıp bulmalıyız neredeyse, şiddetin olmadığı bir yer, ülke istiyorum ben, sağduyu ve akıl sahibi
herkesin aynı inancı paylaştığına da eminim!...
Vermiş olduğunuz örnekler sosyopat insanlardan
Onların fizyolojisi biz gibi işlemez .
Onlar doğuşlarından meyillidir dediğiniz eylemlerde bulunmaya ( bu duruma zaten naturalbornkillers) adı veriliyor .
dalakada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2011, 10:48 AM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Alıntı:
_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben seni anlıyorum her ne kadar yanlış bulsam da, insanlar da bana bağırabiliyor, hakaret edebiliyor, bunlar doğru davranışlar değil ama karşılarında sessiz ezik durmak da insana kendini çok kötü hissettiriyor, ben de içimde öfke duygusunu hissedebilmeyi biraz isterdim aslında, çünkü öfke de dozunda olduğunda oldukça natürel ve gerekli bir duygu psikolojimiz için. İnsanlara sinirlendiğimde ben de tepkimi sert ve net bir biçimde koymayı istiyorum, bu sadece fiziksel olarak kavga değil, psikolojik anlamda da şiddete maruz kalabiliyoruz ben bunu çok yaşadım, birileri beni incittiğinde sessiz kalıp ezilmişliği kabul etmek istemiyorum. Gözünü karartıp yapacaksın, başka yolu yok, kendine bu konuda güvenin geldiğinde bunu sen kendin kontrol eder olursun, ve eminim insanları haksız gereksiz yere incitmezsin.
Sert tepki verdiğinizde bazen haklı olsanız bile kaybedebiliyorsunuz, işimiz gereği işyerinde ve özellikle bu günlerde sürekli toplantı yapılıyor. Bazen o kadar geriliyordum ki eve geldiğimde dayak yemiş gibi hissediyordum kendimi, bir de içinizde biriktirip sonradan patlamak daha da kötü, aramın gerçekten bozuk olduğu birine karşı, en azından ses tonumu yumuşatarak karşı çıktım son toplantıda, sanırım telkinlerinde üzerimde etkisi oldu diye düşünüyorum!...Dün yine kendi aramızda mini bir toplantı yaptık, baktım bir kaç kere gözgöze geldiğim vatandaş, gözlerime daha bir yumuşak bakıyor... "Şans aslında fırsatlara hazır yakalanmaktır", iş hayatında da (özel hayatınız da da, hepsi bir bütün) öfkenizi kontrol edemezseniz kaybeden siz oluyorsunuz, yaptınız her türlü özveriyi, ılımlılığı, baktınız olmuyor, o zaman bu karşı tarafın içinden kaynaklanan bir şeydir deyip, sessizce yolunuza devam edebiliyorsanız, sonradan düşününce iç huzuru yaşıyorsunuz... Size karşıdan hiçbir neden olmadan dik dik bakan biri zihinsel özürlü, tuhaf, ya da evinde birileriyle kavgalı, sorunlu bir tip olabilir (daha önce yazılan ifadeye değinmek istedim), ya da arabanızla giderken size yol vermeyebilir, bir anlık bir öfkeyi kontrol edemezseniz, o arabayı kullanan kişiden size zarar verici bir şey olabilir, hatta ölebilirsiniz, mobese'nin kaydettiği böyle bir olay hatırlıyorum. Mağara devri çoktan geçti ve biz ilkel insanlar değiliz, yaşam ise çok değerli bir hediye!...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2011, 11:00 AM   #29 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Alıntı:
dalakada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vermiş olduğunuz örnekler sosyopat insanlardan
Onların fizyolojisi biz gibi işlemez .
Onlar doğuşlarından meyillidir dediğiniz eylemlerde bulunmaya ( bu duruma zaten naturalbornkillers) adı veriliyor .
Bir cinnet sonucu işlenen cinayetlerin ve her türlü şiddetin sadece Sosyopat insanlar tarafından işlendiğini düşünmek hayalidir, şiddet duygusunu tür'ün devamını sağlamak üzere aslında Amigdala (beyindeki bir bölge) bölgesinin kontrol ettiğini biliyormuydunuz? Amigdala'sını ne kadar kontrol edebildiği sürece insanların başarılı olduğunu biliyormuydunuz?
Beyin bir bilmece, özellkile ilkel beyin, bir insan ne kadar okursa okusun, korteksi ne kadar gelişirse gelişsin, bilinçaltı yani ilkel beyin bir çok konuya son noktayı koyuyor!... Biz bir toplum hayatı içinde yaşıyoruz, duygularımızı, güdülerimizi, isteklerimizi, korkularımızı kontrol etmek zorundayız!... Freud zaten bilinçaltı kavramını ortaya attığında güdülerin bastırılmasında bir toplum hayatı içinde yaşayan bireylerin bunaltılarına işaret etmişti, yani temel içgüdülere!... Şiddet ise aslında korku kaynaklı bir şey ve insanın kendini temel olarak tehdit altında hissetmesine dayalı...Yani biz uygar insanlar olarak her gün seçim yapıyoruz, uygar olmayı da seçebiliriz, bir vahşi gibi hareket etmeyi de "Seçim Size kalmıştır"...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2011, 02:43 PM   #30 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili bigokyanus, oğluna sana vurana sende vur inancını aşılarsan, o çocuk hayatı boyunca kendisine vuran, kendisinin de o kişiye vurmak zorunda kalacağı nice şahıslar çekecektir. çekim yasası ile sabittir.

böyle bir çekirdek inanç ile yetiştireceğine, hayatına tüm güzellikleri, sağlığı, huzuru, bereketi, refahı çekmesini söylesen, çok daha mantıklı, çok da yararlı olmaz mı?

o henüz 2.5 yaşında. o nasıl bir yaş biliyor musun? bilinçaltının en açık olduğu zamanını yaşıyor. 0-6 yaş arasındaki, özellikle 2 ve 5 yaş arasındaki çocuklar fotografik zekaya sahiptir. gördüğü bir karenin fotoğrafını çeker ve en küçük ayrıntıyı dahi kaydeder. lütfen ona bu yaşlarda daha güzel, daha olumlu şeyler öğret. eğitim ailede başlar. ağaç yaş iken eğilir. sen ona ne öğretirsen, onu alır.

sevgi, saygı, onur gibi kavramları öğrenmesi, hem onun hemde bütünün en yüksek hayrına olur :)
Teşekkür ederim ama çocuğun olduğunda beni daha iyi anlarsın , kaba kuvvet acizliktir kavramlarıyla büyümüş ve çok dayak yemiş biri olarak çocuğumun ezilmesini istemiyorum. Çocuklar arasında çok kavga ve dayak oluyor , büyümeleri için şart . Ama kendine güvenleri dayak yememelerinden geçiyor ve ezilmemekten , elbette onur gibi kavramları da aşılamaya çalışıyorum .

Bookmarks

Seçenekler
Stil