Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

bu benim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri bu benim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız vefalı dost cok teşekkür ederim...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

bu benim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-04-2011, 02:03 PM   #11 (permalink)
nlg
Teğmen

nlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,794
137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nlg is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bu benim

vefalı dost cok teşekkür ederim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nlg isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2011, 02:26 PM   #12 (permalink)
nlg
Teğmen

137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sevgili günlügüm fark ettimki yazmayalı baya bir zaman olmuş bendeki gelişmelere gelince hayat cok güzel bu siteye g,rd,g,m günü dün gibi hatırlıyorum bana cok karmaşık gelmışti her şey ve ara verdim bir müttet şimdi anlıyorumki farkındalıgımın daha gelişmesi lazımmış o dönem şimdi anlıyorumki hayatta karşımıza hıç birşey tesadüfi cıkmıyoro dönemede boşa gecirilmiş zaman derdim degilmiş hiç birşey aslında boş degil sonra atakan beyin telkinli cd lerini dinlemeye başladım ve iki bucuk üç ay oldu nerdey se ve kendimi hep bir şükür halin de buluyorum şükür ettikce her şey yoluna giriyor bundan önce altı yıldır uğraştıgım ve bir türlü sonuçlandıramadıgım bir miras olayı vardı parasını ödediğim halde bir türlü sonuca varamıyordum ve mücize evet sonuçlandı ve başardım evdekiler nasıl yaptın diyorlar cünki artık vaz geçmiştik bende onlara şunu söylüyorum imkansız diye bir şey yoktur ve bunun sihirli anahtarı da zamanında bize zararı dokunan insanları kendi içimiz de af etmekten geciyor kin ve nefreten arınmalıyızonları düşünüp bize gelecek hayırları engellememe liyiz formul bu sonra sında her şey yoluna giriyor ve içimizi huzur kaplıyor ben bunu başardım ve başarıyorum olumsuz düşünmek sadece bize zara veriyor ve herkezi seviyor ve af ediyorum kendi iyiliğim için cünki kend,mi seviyorum tekrar güzellik ve mutlulukta görüşürüz sevgili günlüğüm
nlg isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2011, 01:46 PM   #13 (permalink)
nlg
Teğmen

sevgili günlügüm cok güzel bir günden sana merhaba cok şükür sağlıklıyım hayatımda her şey yolunda gidiyor olumsuz hiç birşey yok tabi ufak tefek şeylerin dışında onlarda eminim düzeliyordün yaşadıgım bir olayı sna anlatmak istiyorum tam işlerime konsantre olmuşken birden annem aklıma geldi ve o an telefonum caldı arayan annem di ve ağlıyarak ben cok hastayım gel diyordu tabi hemen geliyorum annam dedim ve gittim sana biraz canım annem den bahsedeyim benim güzel annem ben kendimi bildim bileli sürekli hasta oldugundan yakınan bir anne 45 senem annemi iyileştirmekle ve doktorlara taşımakla geçti bu beni bir hayli yıpratmıltı sonra kendi kendime karar aldım annemi daha fazla şımartmıcaktım cünki gercekten hayatımda bu konu beni cok yıpratmıştı ve daha az ilgi gösremeye karar verdim son üç aydır ilgilenmiyo görünüyorum aslında onu cok önemsiyorum fakat sorumlu oldugum başka insanlarda var hayatımda ve kendime zarar verdigimi fark ettim sözü fazla uzattım annemi ilk defa kardeşım doktora götürmüş ve haberler aslında pek iç acıcı degil fakat şu varki annem kendisi seçti böyle yaşamayı diye düşünüyorum sürekli hastalıgından dem vurdu bende ona anne cektin bütün her seyi ustüne diyorum iyiyim de iyi ol yok kızım ben diyorum cok şükür iyiyim diyor tabi iki dakika sonra başka bir şikayet dün en son vukaatıda bana sende bir doktora görün demesiydi ya annecim seni seviyorum ve af ediyorum sevgili günlüğüm bu gün baya bir sohbet ettik seninle daha güzel iç acıcı konularda bulüşmak üzere şunu da söylemeden gecmicem eskiden bu olaylar karşısında içim paramparca olurdu dünyam kararır dı şımdi ise kendime şaşıyorum oldukca sakin ve ketun davranıyorum ben gercekten degiştimmi eyer öyleyse bu halım kendim için cok güzel kendimi seviyorum
Alt 13-04-2011, 03:09 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 114
108 Mesajinıza toplam 276 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asideniz will become famous soon enoughasideniz will become famous soon enough

günlüğün hayırlı olsun . mutlu huzurlu sağlıklı bir yaşam diliyorum her şey gönlünce olsun :))))
asideniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2011, 03:13 PM   #15 (permalink)
nlg
Teğmen

cok teşekkür ederim iyi dileklerin için asideniz senin de yaşantın umdugundan cok daha güzel olsun canım
Alt 13-04-2011, 04:58 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 114
108 Mesajinıza toplam 276 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asideniz will become famous soon enoughasideniz will become famous soon enough

bende teşekkür ederim :)))
asideniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2011, 12:40 PM   #17 (permalink)
nlg
Teğmen

sevgili günlük bu gün aslın da nerden başlıyacagımı bilmiyorum sözün kısası pek iyi degilim sebeb birkaç tane sorun cözmeye calışıyorum olumlu düşünüyorum olmuyorrrrrrrrrrrrrr olmuyor saatlerce dil döküyorum iyiyi kötüyü ayır etmeye calışıyorum kendime dönüp bakıyorum hatayı nerde yaptım diye hata şu ben iyi oldukca suistımal ediliyorum hani diyoruz biz degişirsek cevremüzde degişir malisaf degişmiyor bazan yanlış yoldamıyım diyorum cünli cevremizdeki insanlar sizi zayıf iyi niyetli olgun anlayışlı davrandıgınızı gördüklerin de o kadar güzel cıkarları uğrunda kullnıyorlar bir anda inandıgınız her şey bur dur diyor kendine gel iyi niyetli olma gardını al ve başlıyorsun bagırıp cagırmaya ondan sonra ne mi oluyor o kendini serbes sanan kkişiler beni uyuttuklarını snanlar kendine cok kötü bir şekilde geliyor ve toparlanıyor bumudur yanı illa bunumu yapmam lazım neden insanlar kendilerine cekidüzen vermiyolar azarlanmakmı hoşlarına gidiyor ben bunu istemiyorum her kez kendi mantık süzgecini kullansa en azından caba gösterse daha iyi olmazmı ben yoruldum artık gercekrten yıllarca zaten caba vermişsin iyi bireyler olmaları için hala hata yapmakta ısrar niye
Alt 01-05-2011, 10:45 AM   #18 (permalink)
nlg
Teğmen

sevgili günlük merhaba güzel bir pazar günü bugün sana daha önce anlattıgım sorunlarımı cözdügümü bildirmek istiyorum cok şükür kendimi daha sakin huzurlu mutlu hissediyorum cok şükür her şey yolunda yanız kendimde uzun suredir bir şey fark ettim sürekli dinlenme ihtiyacı içerisindeyim evden zorunlu olmadıkca cıkmak istemiyorum sanki a sosyal oldum telkinli cd leride dinliyorum neden anlam veremiyorum şöyle düşünüyorum bu bir süreç ve benim bu süreçe ihtiyacım olabillir gecen senem cok koşuşturmalı bir hayli hareketli geçti ve bayagı beni yormuştu hasta bakımı ev taşıma bulundugum ortama uyum gibi o arada birde rahatsızlık yaşadım bu yogun tempodan kaynaklanan açaba diyorum vucudum tepkimi veriyor aynı rahatsızlıgı yaşamamak için hiç bir şey yapmak istemiyorum ve oldukcada kendimi yorgun hissediyorum neyse gecer eminim sevgili günlüğüm tekrar görüşürüz bu günlük bu kadar mutlu paylaşımlarda bulunmayı diliyorum hoşcakal
Alt 21-05-2011, 11:47 AM   #19 (permalink)
nlg
Teğmen

sevgili günlük yine baya ara vermişim fakat beni mazur gör kişisel gelişim yolunda gel git lerim oluyor bu gün sana dün yaşadıgım caresizliği anlatmak istiyorum ve cok üzgünüm neden biliyormusun çünki bir can kurtarmak istedim başaramadım ve insanların duyarsızlığı beni cok üzdü olay söyle gelişti bahar temizliğine giriştim ve mutfaktan başladım evin bana göre en zor bölümüdür bir sürü yikanıcak temizlenecek ıvır zıvırı olur ve duvar fayansları tabi neyse ben kendimi işe kaptırmışken eşimin kedi ezildi sesiyle irkildim o an arabanın durdugunu gördüm camdan ve arkadan gelen arabalar korna calmaya başladı yürü diye ve eşime dedim ne olur beni o hayvancazı ordan alsınlar ben bakamam ve bakarsam cok kötü olurum ben öyle dememişim sanki viçdansız adam kediyi getirip benim balkonun önüne atmış allahım ne yapıcam dedim ve dışarı cıkmamaya karar verdim belki belediyeden bir kişi gelir alır diye düşündüm aradan zaman geçti tabi eeşimde bakamıyo mahalle cocukları abla bu kedi yaşıyo diye bana sesleniyolar ya ben bakamam cocuklar dedim o arada hayvan korumayı aradım kimse cevap vemiyo polis tabi cesaretimi toplayıp baktım canım mıyavlıyo polis arabası gördüm onu durdurdum biz bişey yapamayız dediler ya hiç olmassa siz biliyorsunuzdur bir yerleri arayın dedim cekip gittiler gelen gecen insanlarda o arada ay yazık diyor ve kimse bir şey yapmıyor sonra bir suru tere bildirdim yok yok kimse ilgilenmiyor aklıma yakındaki veteriner geldi eşime rica minnet o kediye bakamıyan ben aldık koşarak kediyi veterinere götürdük ve aldıgım cevap bu ölucek ben bir şey yapamam oldu söyleyin bana ben şimdi kime kızayım kime suç bulayım ve hayvancazı parkın bir sakin köşeşine bırakmak zorunda kaldım cok kötüyüm hala kurtaramadım ve bu sabh kalktım ve balkona cıktım ne gördüm dersiniz kocaman bir minibus üzerinde olo pati hattı yazıyor belediyeye ayit bir araç dün sabah ben bunu görmüş olsaydım o kediçik hala yaşıyo olucaktı belkide bu arada benim kedilerle aram pek iyi degildir hayvanları cok severim köpekleride ve bir kızım var teriyer fakat söz konusu bir can olunca bende akan sular duruyor hiç gözümün önünden gitmicek o kedicik cok uzgünüm cok ve caresiz ce cırpındım
Alt 24-05-2011, 02:52 PM   #20 (permalink)
nlg
Teğmen

sevgili günlük merhaba seni geriye dönük okudum bu gün ufak tefek olayları gözümde büyütmüşüm fark ettim niye mi hayat bazan insana öyle oyunlar oynuyorki donup kalıyorsunuz bütün bildiğiniz her şeyi bir anda unutuyorsunuz beyniniz rotar yapıyor benim şü üç günüm cok kötü geçti inanmak istiyorum ki geçsin geçti diyorum hayata kaldıgım yerden devam edicem yalnız şunu da belirt meden geçemicem gecenlerde kişisel gelişimle ilgili bir cd izledim orda diyorki baktım hayatım da etrafımı yalancılar sarmış allahım ben yalan söylemiyorum neden bunlar beni buluyor sonra bir karar aldım işimi memleketimi eşimi degiştiricem ailedem uzaklaşıcam ve gercekten yaptım sonra dedim işte ben bu yaşantıyı istiyorum ve ne oldu biliyormusunuz bir müttet sonra ailemi yanıma aldım onlara ev ara bul yerleştir sonra bir baktımki o şıkatet ettiğim ve uzaklaştığım tüm reddettiğim herşey yine etrafımı sarmış kendime burda dur dedim ben nerde yanlış yapıyorum ve buldum sorun bende evet sevgili günlük ben memleket degiştiremem etrafımdakileride sorun bende benim değişmem lazım ama nasıl ben içinden çıkamıyorum dedimya beynim rotar yaptı ben durustum ben nettim fakat yalancılarla yaşıyorum neden nasıl nasıl nasıl degiştırecem ben bunları allahım yardım etsın üzgünüm

Bookmarks

Seçenekler
Stil