Konu: bu benim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-04-2011, 12:40 PM   #17 (permalink)
nlg
Teğmen

nlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,794
137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nlg is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bu benim

sevgili günlük bu gün aslın da nerden başlıyacagımı bilmiyorum sözün kısası pek iyi degilim sebeb birkaç tane sorun cözmeye calışıyorum olumlu düşünüyorum olmuyorrrrrrrrrrrrrr olmuyor saatlerce dil döküyorum iyiyi kötüyü ayır etmeye calışıyorum kendime dönüp bakıyorum hatayı nerde yaptım diye hata şu ben iyi oldukca suistımal ediliyorum hani diyoruz biz degişirsek cevremüzde degişir malisaf degişmiyor bazan yanlış yoldamıyım diyorum cünli cevremizdeki insanlar sizi zayıf iyi niyetli olgun anlayışlı davrandıgınızı gördüklerin de o kadar güzel cıkarları uğrunda kullnıyorlar bir anda inandıgınız her şey bur dur diyor kendine gel iyi niyetli olma gardını al ve başlıyorsun bagırıp cagırmaya ondan sonra ne mi oluyor o kendini serbes sanan kkişiler beni uyuttuklarını snanlar kendine cok kötü bir şekilde geliyor ve toparlanıyor bumudur yanı illa bunumu yapmam lazım neden insanlar kendilerine cekidüzen vermiyolar azarlanmakmı hoşlarına gidiyor ben bunu istemiyorum her kez kendi mantık süzgecini kullansa en azından caba gösterse daha iyi olmazmı ben yoruldum artık gercekrten yıllarca zaten caba vermişsin iyi bireyler olmaları için hala hata yapmakta ısrar niye