Konu: bu benim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2011, 11:47 AM   #19 (permalink)
nlg
Teğmen

nlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,794
137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nlg is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bu benim

sevgili günlük yine baya ara vermişim fakat beni mazur gör kişisel gelişim yolunda gel git lerim oluyor bu gün sana dün yaşadıgım caresizliği anlatmak istiyorum ve cok üzgünüm neden biliyormusun çünki bir can kurtarmak istedim başaramadım ve insanların duyarsızlığı beni cok üzdü olay söyle gelişti bahar temizliğine giriştim ve mutfaktan başladım evin bana göre en zor bölümüdür bir sürü yikanıcak temizlenecek ıvır zıvırı olur ve duvar fayansları tabi neyse ben kendimi işe kaptırmışken eşimin kedi ezildi sesiyle irkildim o an arabanın durdugunu gördüm camdan ve arkadan gelen arabalar korna calmaya başladı yürü diye ve eşime dedim ne olur beni o hayvancazı ordan alsınlar ben bakamam ve bakarsam cok kötü olurum ben öyle dememişim sanki viçdansız adam kediyi getirip benim balkonun önüne atmış allahım ne yapıcam dedim ve dışarı cıkmamaya karar verdim belki belediyeden bir kişi gelir alır diye düşündüm aradan zaman geçti tabi eeşimde bakamıyo mahalle cocukları abla bu kedi yaşıyo diye bana sesleniyolar ya ben bakamam cocuklar dedim o arada hayvan korumayı aradım kimse cevap vemiyo polis tabi cesaretimi toplayıp baktım canım mıyavlıyo polis arabası gördüm onu durdurdum biz bişey yapamayız dediler ya hiç olmassa siz biliyorsunuzdur bir yerleri arayın dedim cekip gittiler gelen gecen insanlarda o arada ay yazık diyor ve kimse bir şey yapmıyor sonra bir suru tere bildirdim yok yok kimse ilgilenmiyor aklıma yakındaki veteriner geldi eşime rica minnet o kediye bakamıyan ben aldık koşarak kediyi veterinere götürdük ve aldıgım cevap bu ölucek ben bir şey yapamam oldu söyleyin bana ben şimdi kime kızayım kime suç bulayım ve hayvancazı parkın bir sakin köşeşine bırakmak zorunda kaldım cok kötüyüm hala kurtaramadım ve bu sabh kalktım ve balkona cıktım ne gördüm dersiniz kocaman bir minibus üzerinde olo pati hattı yazıyor belediyeye ayit bir araç dün sabah ben bunu görmüş olsaydım o kediçik hala yaşıyo olucaktı belkide bu arada benim kedilerle aram pek iyi degildir hayvanları cok severim köpekleride ve bir kızım var teriyer fakat söz konusu bir can olunca bende akan sular duruyor hiç gözümün önünden gitmicek o kedicik cok uzgünüm cok ve caresiz ce cırpındım