Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

bu benim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri bu benim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba sevgili günlüğüm aslında ne yazıcağımı bilmiyorum burda olmamım sebebi hep olumsuz karamsar oluşum aslında dış görüntüm neşeli sempatık ama içe dönünce niye böyleyim hayatıma coğu kez olumsuzlukları cekiyorum olumluya konsantre olamıyorum umarım burda arkadaşlar yardımcı oluruz birbirimize artık hayatımda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

bu benim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-03-2010, 11:35 AM   #1 (permalink)
nlg
Teğmen

nlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,794
137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nlg is an unknown quantity at this point
Standart bu benim

merhaba sevgili günlüğüm aslında ne yazıcağımı bilmiyorum burda olmamım sebebi hep olumsuz karamsar oluşum aslında dış görüntüm neşeli sempatık ama içe dönünce niye böyleyim hayatıma coğu kez olumsuzlukları cekiyorum olumluya konsantre olamıyorum umarım burda arkadaşlar yardımcı oluruz birbirimize artık hayatımda ilerlemek istiyorum ve mutlu olmak istiyorum kendimden zaman zaman bahsedicem şimdilik bu kadar görüşmek üzere

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nlg isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 11:44 AM   #2 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: bu benim

Alıntı:
nlg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba sevgili günlüğüm aslında ne yazıcağımı bilmiyorum burda olmamım sebebi hep olumsuz karamsar oluşum aslında dış görüntüm neşeli sempatık ama içe dönünce niye böyleyim hayatıma coğu kez olumsuzlukları cekiyorum olumluya konsantre olamıyorum umarım burda arkadaşlar yardımcı oluruz birbirimize artık hayatımda ilerlemek istiyorum ve mutlu olmak istiyorum kendimden zaman zaman bahsedicem şimdilik bu kadar görüşmek üzere
günlüğün hayırlı olsun.mutluluk bir seçimdir.mutlu olmayı seçersen mutluluk sana gelir.hayatıma hep olumsuzlukları çekiyorum demeye devam edersen ne kadar olumsuzluk varsa senin kapını çalar.öncelikle böyle düşünmekten vazgeç.güzel düşün güzel şeyler seni bulsun.kendini sev ve onayla senden başka bir tane daha yok sen özelsin ona göre yaşa iyi ki varsın
Alt 11-03-2010, 11:48 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Hayırlı olsun, günlüğün; sevgili arkadaşımm İyiki varsınn Sonnsuza dek mutlu, huzurlu haberlerle dolsunn :) Hoşgeldin, bu aradaaa
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 11:48 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Nlg günlüğün hayırlı olsun. Çekim yasası bölümlerini baştan sona okumanı tavsiye ederim çok güzel paylaşımlar var. Şahsen ben ordan çok şey öğrendim 1 haftada bile fark belli oldu hayatımda. Dene ve gör. Bu arada telkinleri dinliyor musun? Değişimine oldukça katkısı olur.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 12:01 PM   #5 (permalink)
nlg
Teğmen

137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sevgili arkadaşlar öcelikle size cok teşekkür ederim ilginize ben cekim yasası kitabını okudum orda yaşadıklarınızdan siz sorumlusunuz diyordu evet cok doğru bir donem cok güzel uyguladım fakat sonra ne oldu anlamadım hep olumsuzu sanki cekiyorum yani nasil davranıcamı bir türlü anlayamadım burda daha cok yeniyim üyelik tarihim belki eski olabilir fakat bu gün siteye göz gezdim ve yardım almaya karar verdim umarım yardım edersiniz şimdiden teşekkür edrim
Alt 16-02-2011, 02:30 PM   #6 (permalink)
nlg
Teğmen

sevgili günlüğüm cok zaman geçmiş seninle sohbet etmeyeli bundan sonra daha sık yazıcam sana söz bu gün kendimi biraz hayıfladım nedenine gelince böyle güzel bir siteye neden bu kadar duyarsız umursamaz kalmışım inan bilgisayarın başından kalkasım gelmiyor her okudugum satır sanki bana birşeyler katıyor o kadar güzel konular varki ben şimdiye kadar nerdeydim diyorum kendime bunları nasıl fark edemedim her halde farkındalığım gelişiyor iki gündür telkinli cd leri dinliyorum bir cok rüya görüyorum ve geçmişte hatırlamadıgım olayları hatırlıyorum kendimi daha dinamık hıssediyorum olumsuz düşünceler aklıma gelince hayır diyorum ve hemen başka bir şeye konsanre oluyorum sanki daha pozitifim umarım her şey cok güzel olacak siteye emek veren tüm arkadaşlardan allah razı olsun cok faydalı kendimi büyük bir ailede yaşıyor gibi hissettim tekrar görüşmek üzere sevgili günlüğüm
Alt 16-02-2011, 03:01 PM   #7 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Okuduklarıma çok sevindim Nlg. O zaman yazacaklarını heyecanla bekliyorum.
Neşen, mutluluğun daim olsun:))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2011, 04:01 PM   #8 (permalink)
nlg
Teğmen

Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Okuduklarıma çok sevindim Nlg. O zaman yazacaklarını heyecanla bekliyorum.
Neşen, mutluluğun daim olsun:))
bluepebbles cok teşekkür ederim bende bu gün kendimde olan pozitifliğe şaşıyorum dileyim her gün dahada iyiye doğru ilerlemek cünkiolumsuz düşünmekten gercekten yorulmuştum sanki sihirli bir değnek dokundu bana kafama takılan olumsuzlukları sanki daha iyi bertaraf edebiliyorum kendimi dünden cok daha iyi hissediyorum
Alt 25-02-2011, 04:21 PM   #9 (permalink)
nlg
Teğmen

[COLOR="Green"]sevgili günlük bu gün telkınlı cd leri dinleyişimin 10 . günü ben deki degişime gelince bir an sanki cocuk gibi şımarık yerinde duramayan enerji dolu oluyorum ve kendime özen göztermeye başladım arasıra geçmişime takılmıyo degilim öfkeleniyorum ama sanki daha cabuk alatıyorum kendimi bu sureç içerisinde bir gece ben cok mutluyum dedigimi duyarak uyandım rüyalarım daha azaldı karmaşık rüya pek görmüyorum yalnız sabahları daha önceleri erken kalkardım şımdi uyumak istiyorum bendeki degişimler şimdilik bu kadar sevgili günlük sevgili sıte sakini arkadaşlar[/COLOR]
Alt 06-03-2011, 09:36 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
83 Mesajinıza toplam 248 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vefalıdost has a spectacular aura aboutvefalıdost has a spectacular aura aboutvefalıdost has a spectacular aura about

günlüğün hayırlı olsun kardeşim.
vefalıdost isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil