Konu: bu benim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2011, 02:52 PM   #20 (permalink)
nlg
Teğmen

nlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,794
137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nlg is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bu benim

sevgili günlük merhaba seni geriye dönük okudum bu gün ufak tefek olayları gözümde büyütmüşüm fark ettim niye mi hayat bazan insana öyle oyunlar oynuyorki donup kalıyorsunuz bütün bildiğiniz her şeyi bir anda unutuyorsunuz beyniniz rotar yapıyor benim şü üç günüm cok kötü geçti inanmak istiyorum ki geçsin geçti diyorum hayata kaldıgım yerden devam edicem yalnız şunu da belirt meden geçemicem gecenlerde kişisel gelişimle ilgili bir cd izledim orda diyorki baktım hayatım da etrafımı yalancılar sarmış allahım ben yalan söylemiyorum neden bunlar beni buluyor sonra bir karar aldım işimi memleketimi eşimi degiştiricem ailedem uzaklaşıcam ve gercekten yaptım sonra dedim işte ben bu yaşantıyı istiyorum ve ne oldu biliyormusunuz bir müttet sonra ailemi yanıma aldım onlara ev ara bul yerleştir sonra bir baktımki o şıkatet ettiğim ve uzaklaştığım tüm reddettiğim herşey yine etrafımı sarmış kendime burda dur dedim ben nerde yanlış yapıyorum ve buldum sorun bende evet sevgili günlük ben memleket degiştiremem etrafımdakileride sorun bende benim değişmem lazım ama nasıl ben içinden çıkamıyorum dedimya beynim rotar yaptı ben durustum ben nettim fakat yalancılarla yaşıyorum neden nasıl nasıl nasıl degiştırecem ben bunları allahım yardım etsın üzgünüm