Konu: bu benim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-04-2011, 01:46 PM   #13 (permalink)
nlg
Teğmen

nlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,794
137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nlg is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bu benim

sevgili günlügüm cok güzel bir günden sana merhaba cok şükür sağlıklıyım hayatımda her şey yolunda gidiyor olumsuz hiç birşey yok tabi ufak tefek şeylerin dışında onlarda eminim düzeliyordün yaşadıgım bir olayı sna anlatmak istiyorum tam işlerime konsantre olmuşken birden annem aklıma geldi ve o an telefonum caldı arayan annem di ve ağlıyarak ben cok hastayım gel diyordu tabi hemen geliyorum annam dedim ve gittim sana biraz canım annem den bahsedeyim benim güzel annem ben kendimi bildim bileli sürekli hasta oldugundan yakınan bir anne 45 senem annemi iyileştirmekle ve doktorlara taşımakla geçti bu beni bir hayli yıpratmıltı sonra kendi kendime karar aldım annemi daha fazla şımartmıcaktım cünki gercekten hayatımda bu konu beni cok yıpratmıştı ve daha az ilgi gösremeye karar verdim son üç aydır ilgilenmiyo görünüyorum aslında onu cok önemsiyorum fakat sorumlu oldugum başka insanlarda var hayatımda ve kendime zarar verdigimi fark ettim sözü fazla uzattım annemi ilk defa kardeşım doktora götürmüş ve haberler aslında pek iç acıcı degil fakat şu varki annem kendisi seçti böyle yaşamayı diye düşünüyorum sürekli hastalıgından dem vurdu bende ona anne cektin bütün her seyi ustüne diyorum iyiyim de iyi ol yok kızım ben diyorum cok şükür iyiyim diyor tabi iki dakika sonra başka bir şikayet dün en son vukaatıda bana sende bir doktora görün demesiydi ya annecim seni seviyorum ve af ediyorum sevgili günlüğüm bu gün baya bir sohbet ettik seninle daha güzel iç acıcı konularda bulüşmak üzere şunu da söylemeden gecmicem eskiden bu olaylar karşısında içim paramparca olurdu dünyam kararır dı şımdi ise kendime şaşıyorum oldukca sakin ve ketun davranıyorum ben gercekten degiştimmi eyer öyleyse bu halım kendim için cok güzel kendimi seviyorum