Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/)
-   -   HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/1530-hayatim-degisti-cafesi-gunluk-sohbet-kosesi.html)

fato09 05-07-2007 07:19 PM

Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

arkadaşlar kuzenim doğum yaptı demiştim ya onun yanına gittim hastaneye o yüzden ancak cvp veriyorum yazdıklarınıza. burcucum ağzından bal damlıo walla. ya pisimbat bakcan mı harbi falıma sen de bakcaksan msnde cam den bakıwer walla yaw smiliyface

pisimbat 05-07-2007 07:25 PM

Alıntı:

FATMA BAKIRCI Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar kuzenim doğum yaptı demiştim ya onun yanına gittim hastaneye o yüzden ancak cvp veriyorum yazdıklarınıza. burcucum ağzından bal damlıo walla. ya pisimbat bakcan mı harbi falıma sen de bakcaksan msnde cam den bakıwer walla yaw smiliyface

Öncelikle allah analı bablı büyütsün bebciği ve hayırlı bir evlat olsun bebe
yahu fatma hocam kedi falamı bakrmış yahu ben bilsem keni falıma bakardım eheheeh
burcu kardeşim bakıor işte bak pekte pozitif fal yahu bende içim kapatayım burcu bana da bak yahu bisiklet

BURCU GELEGEN 05-07-2007 08:06 PM

Bakarım tabi bakmam mı yeter ki sen iste y789 kedi falı daha bi keyifli olur sen yap kahveni kapat ben bakayım cilgin897

fato09 05-07-2007 08:21 PM

burcu canımsın senin üstüne pozitif fal bakan tanımam walla ben yine gezmelere gidiyorum bir arkadaşımın nişanı war oraya gidip kurdela yutucam(beşyüzüncü kez ve yine işe yaramıycak:) pisimbatcım sana da baksın burcu fal walla insana moral verio hadi bana şimdilik eywallah gece görüşürüz hismiley

BURCU GELEGEN 05-07-2007 08:41 PM

Fatma o kurdeladan buraya gelirken bana da getirsene belki bende yarar khkh56 Arkadaşlar bugün enerjim çok düşük pc başında duramayacağım uzanıp tv seyredeceğim pisim bakacam sana fal aklımdasın ama bugün affet dalgalanma yaşamaya başladım dinlenmem kendimi toparlama gerek neutrali5

pisimbat 05-07-2007 09:05 PM

tamam sen dinlen keyfine bak burcu kardeşim fal kaçmıyor bende sende değilmi ama blook

oelma22 05-07-2007 09:17 PM

burcu

dün filmleri izledik eşimle , çok güzeldi,teşekkür ederiz,tam benim tarzım wave

pisimbat 05-07-2007 10:58 PM

ağla agl34 gidiyorum ben kimse yazmıyor yahuuu neden ki blook

dennise 05-07-2007 11:05 PM

bende cekirdegimi aldim geldim ama kimse yok mu?????*

pisimbat 05-07-2007 11:33 PM

music45 tarkan dinliyordum geldiğini duymadım yahu dennise 4897
ben varım cafemizin cat'i pisimbat sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:53 PM.