Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Hangi Aşamalardan Geçiliyor

Uyarılar

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Hangi Aşamalardan Geçiliyor TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar hulyaoz.. aşağıda liknte baş ağrısı ile ilgili olarak paylaşımlarımız var.. evet bu dönem geçicek.. birazcık daha sabır.. bu arada bol bol su içmeyi ve bitki çaylarından ıhlamur.. papatyayı tavsiye ederim.. calsiyum alarak temiz havada kalırsan bu dönem daha kolay ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hangi Aşamalardan Geçiliyor telkin cd indir izle İstanbul Hangi Aşamalardan Geçiliyor nerededir kimdir Hangi Aşamalardan Geçiliyor çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hangi Aşamalardan Geçiliyor hipnoz Hangi Aşamalardan Geçiliyor olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hangi Aşamalardan Geçiliyor hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hangi Aşamalardan Geçiliyor kuantum düşünce kitap haberi

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-05-2008, 03:05 PM   #51 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

merhabalar hulyaoz..

aşağıda liknte baş ağrısı ile ilgili olarak paylaşımlarımız var..

evet bu dönem geçicek.. birazcık daha sabır.. bu arada bol bol su içmeyi ve bitki çaylarından ıhlamur.. papatyayı tavsiye ederim..

calsiyum alarak temiz havada kalırsan bu dönem daha kolay geçecektir..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...s_agrisi-b3.0/

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-05-2008, 04:19 PM   #52 (permalink)

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hulyaoz is an unknown quantity at this point

Teşekkür ederim geçeceğini bilmek rahatlattı. Birde arada ağrı kesici almamın bir zararı olurmu. Yoksa bu ağrıları çekmek işin bir parçasımı. Bu arada ben kabuslarda dahil sanırım bütün yanetkilerini gördüm ve inanın ağrıları saymazsak kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bunun için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.
hulyaoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2008, 04:27 PM   #53 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

hulya cım seni rahatlatacaksa tabii al ağrı kesici ama..
sorebileceğin en yanlış kişiye soruyu sordun...

ben mümkünse hiç ilaç kullanmam.. en en en son aşamada ilaç tercihimdir..

başağrısını geçirmek için önerebileceğim yollar..

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
baş ağrın olduğu zaman aklında bulunsun.. ıhlamur çayı iyi gelir.. 2-3 fincan iç gün içinde..
ayrıca bol su tüket.. susuzluk baş ağrısı yapar..

melisa ve lavanta yağıda iyidir.. buhurdanlıkta su ile karıştırarak odaya kokusunu yayarsan çok rahatlatır..
bir damla parmaklarına alıp şakaklarını ve kulak arkandan ensene olan aralığı ovarsan iyi gelir ..
aynı şekilde bir kaç damlayı suya damlatarak içersende yararlı olur..

masaj için: nane yağı..pelesenk yağı.. papatya yağı.. kekik yağı da kullanabilirsin..

kiraz mevsimi geldi.. başın ağrıdığında kiraz yiyebilir c vitamini içebilirsin.. super

birde aşağıda vereceğim linkte önerilerim olmuştu.. müsait olduğunda bakarsın..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...24038#msg24038

sevgiler..
Alt 30-05-2008, 04:50 PM   #54 (permalink)

11 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

herkese merhaba, bugün benim 7. günüm. başağrılarımda bir hafifleme var. ama arada sırada gene durupdururken ortaya çıkıyor. Birde şunu farkettim suçluluk telkinin dinlemeye başlar başlamaz başağrım ortaya çıkıyor. Forumlardada bahsedilen kendi iç telkinlerimizlede yardımcı olmaya çalışıyorum. Yani beynimi tamamen boşaltıp. Telkinleri kabul etmesi için düşünüyorum sadece. Sonuçta bu ağrıların dirençten kaynaklanan ağrılar olduğunu kabul ettim ve bu süreci hızlandırmak istiyorum. Bu arada ben çok uzun süreler depresyon tedavisi gördüm ve antidepresan ilaç kullandım. Antidepresanlar bile beni bukadar sarsmamıştı. Bu sarsıntılar olmadan olmuyor gerçekten. Gerçektende beyninizdeki herşey yeniden elden geçiyor. bu zor bir süreç. Bu kadar kısa bir sürede etkisini görmeyi düşünmüyorum aslında tabi ama, geçen pazartesi ingilizce dersinde yabancı hocamla baya akıcı konuştum. Ve hiç yapmadığım bişeydi. Hep biliyorum ama konuşamıyorum diyodum. Nasıl olduğunu anlamadım. Birden sözler akmaya başladı. Herkese faydalı olması diliyorum wave
Alt 30-05-2008, 09:12 PM   #55 (permalink)

6 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
noxonline is an unknown quantity at this point

Merhaba,
Bunu hemen yazmam gerektiğini düşünüyorum, ki aslında telkinle alakası olup olmadığını bilmiyorum işin açıkcası ama beni ciddi şekilde çok şaşırttı, halen inanamıyorum.

Öncelikle şunu anlatmalıyım, 4 ay önce herşeye sinir olmaya başladım, o positif insan gitti aşırı olmamakla birlikte negatif bir insana dönüştü, herşeye bağrır oldum, ki aslında şu anda bir şey değişmiş değil. Neden niçini bilmeme karşın, bir türlü kontrol edemiyorum kendimi, her şey batar oldu. Her şey bir kenara, sanki başımda kara bulutlar gezinircesine bir sürü şey ters gitmeye başlamasın mı :) ve bu hal ve ruhiyet takılı kaldı bende.

Bunun üstüne Ailemle sorun yaşadım ve bu sefer çok kötü şekilde kalbim kırıldı (inanın konumumda çok haklıyım) ve bunu anlatırken bile halen gözlerim doluyor. 15 gün altlı üstlü oturmamıza rağmen yüz yüze gelmedim, gelemedim dersek daha doğru olur. kendimi zorladım yine olmadı. Neyseki sonunda gittim, o da gitmem gerektiği için, çünkü konuşulması ve haledilmesi gereken bir mesele vardı. sonrasında yine hiç uğramdım

Şans eseri bu siteye rastladım ve enteresan geldi ortam, telkinleri yükledim ve bugün benim 3.günüm. Anlatmak istediğim şuydu: Telefon geldi demin ailemden, gerildim birden, tamam bittim ben şimdi "sakin ol" derken içimden, bir şeyler sordu ve ben gayet sakin bir ses tonuyla ve rahat bir şekilde cevap verdim. Kapatır kapatmaz, anında içimdeki fırtına geri geldi, ancak çok şaşırdım nasıl olurda "gülümser ve üstelikte canımlı cicimli" konuşurum diye, çünkü büyük bir haksızlığa uğramiş ve gerçekten ama gerçekten üzülmüşsem, karşımdaki kişi kim olursa olsun içimden gülümsemek veya canımlı cicimli, hiç bir şey yokmuş gibi davranmak gelmez, neysem oyumdur. Hani özledim belkide o nedenle desem, ailem nitekim benim, ama yok sanmıyorum, kendimi bu bağlamda tanıyorum bir kere.

Enteresan gerçekten
Alt 31-05-2008, 11:31 AM   #56 (permalink)

merhaba, bir felsefe hocamız vardı ve derdiki, "eğer ortada bir tartışma varsa şuçlunun bir taraf olması imkansızdır." Belkide içinde birşeyler bunu farketmiştir. Yani biz kızdığımız zaman herzaman karşımızdakini suçlama eğilimine gireriz. Kendimizi fazla sorgulamayız. Bunu ancak aradan uzun bir zaman geçip sakinleşince deriz. Benim de şunu yapmamam gerekirdi diye. Bilemiyorum tabi konuyu. Ama şunu biliyorumki tartışmalar herzaman huzur bozar ve insan ruhu huzur arayışı içindidedir.
Alt 02-06-2008, 10:00 AM   #57 (permalink)

6 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
noxonline is an unknown quantity at this point

Merhaba;

Olay gerçekleştikten sonra, kendimi sorgular/eleştiririm genellikle, nerede hata yaptım veya buna hangi neden olduğunu düşünürüm, eğer cevabını bulamaz isem, sanki dışarıdan birisi bunu yaşamış gibi 1-2 kişiye anlatırım.

kızmaktan öte büyük bir hayal kırıklığı benimkisi ve konumumda haklı olduğum halde, 1. haklı olduğum anlaşılmamazı ve ikincisi üstelik bana bağrıldığı vakit otomatikman benide bağırmaya itiyor, sonrasında bir suskunluğa boğarım kendimi ve içimden ne bir gülümseme nede farklı bir davranış şekli geçer.

Alt 17-06-2008, 01:42 AM   #58 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

arkadaşlar herkese slm,siteye üye olalı 10 gün falan oldu,telkinleri 3-5 gündür dinliyorum aralıklı olarak ,etkilerini 3 günden sonra hissettim,mucize gibi,sanki değiştiremediğim şeyler için bana bir güç geldi,kendimi çok huzurlu hissediyorum wave wave ,garip ama anda yaşıyorum ve çocuklarıma dahada sabırlı davranabildiğimi gördüm. Ayrıca sigara içen biri olarak ,sigara telkinini aralıklı olarak dinledim,sonuç deli gibi sigara içen ben sigarayı azalttım,Atakan beye teşekkür ediyorum.Etkileri paylaşmaya devam edicem wave...
Alt 26-06-2008, 08:34 PM   #59 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
27 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renton_co will become famous soon enoughRenton_co will become famous soon enough

yaklaşık 10-15 gündür telkinleri dinliyorum bazı olumsuz etkiler yaşadım mide bulantısı ağırlık baş ağrısı türü şeyler.tabiikii olumlu yönleri sanırım çok fazla şu an olayları ayıklama durumundayım ama birşeyler değişiyor o kesin.gündüz dinlemek daha iyi etki yapıyor bende çok kısık dinlemek yerine orta seslerde dinliyorum içim daha bi garip oluyor.dünde değişim süresiyle alakalı olacakki fiziksel olarak çok kötü oldum(10 yada 12. günümdü) çok karmaşık bi ortamdaydım bi takım sorunlar ıvır zıvır bi ton şey vardı yüzümün akıyla çıkıcağıma inanıyorum.ama ilk defa dinleyen arkadaşlar bilsin die söylüyorum büyük etkisi var telkinlerin günde 7-8 saat dinlemekte etkiyi arttırıyorr diye düşünüyorum.örnek olarak başımdan geçen bi olay anlatmıycam ama genel olarak büyük bir olumlu değişim var çok arızalı bi insandım şimdi ise çok daha iyiyim . (suçluluk telkini en fazla etkileyen oldu beni.hep onu mu kırdım bu nie böle oldu gibi saçma sorular gelirdi sorular yok derecesinde azaldı)şuan ego-suçluluk ve erteleme dinlemekteyim. sitede emeği geçen herkese teşşekür ediyorum forumlarda çok yararlı
Renton_co isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 08:17 AM   #60 (permalink)
birmutluluk
Guest

suçluluk ve ego birbirini destekleyici etkiler yapıyor temellerimizi ilk olarak sağlam olması için bunlarla atıyoruz olmazsa olmazlardan gece bilinçaltı uykuda olduğundan verilen msj ları çok daha çabuk kabul ediyor sana tavsiyem su sesi versiyonunda hepsinden birer adet dinleyerek uyuyabilirsin rahatsızlık hissi vermez

Bookmarks

Seçenekler
Stil