Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-06-2008, 08:34 PM   #59 (permalink)
Renton_co
Teğmen

Tesekkür: 5
27 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renton_co will become famous soon enoughRenton_co will become famous soon enough
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

yaklaşık 10-15 gündür telkinleri dinliyorum bazı olumsuz etkiler yaşadım mide bulantısı ağırlık baş ağrısı türü şeyler.tabiikii olumlu yönleri sanırım çok fazla şu an olayları ayıklama durumundayım ama birşeyler değişiyor o kesin.gündüz dinlemek daha iyi etki yapıyor bende çok kısık dinlemek yerine orta seslerde dinliyorum içim daha bi garip oluyor.dünde değişim süresiyle alakalı olacakki fiziksel olarak çok kötü oldum(10 yada 12. günümdü) çok karmaşık bi ortamdaydım bi takım sorunlar ıvır zıvır bi ton şey vardı yüzümün akıyla çıkıcağıma inanıyorum.ama ilk defa dinleyen arkadaşlar bilsin die söylüyorum büyük etkisi var telkinlerin günde 7-8 saat dinlemekte etkiyi arttırıyorr diye düşünüyorum.örnek olarak başımdan geçen bi olay anlatmıycam ama genel olarak büyük bir olumlu değişim var çok arızalı bi insandım şimdi ise çok daha iyiyim . (suçluluk telkini en fazla etkileyen oldu beni.hep onu mu kırdım bu nie böle oldu gibi saçma sorular gelirdi sorular yok derecesinde azaldı)şuan ego-suçluluk ve erteleme dinlemekteyim. sitede emeği geçen herkese teşşekür ediyorum forumlarda çok yararlı
Renton_co isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla