Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-05-2008, 04:50 PM   #54 (permalink)
hulyaoz

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hulyaoz is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

herkese merhaba, bugün benim 7. günüm. başağrılarımda bir hafifleme var. ama arada sırada gene durupdururken ortaya çıkıyor. Birde şunu farkettim suçluluk telkinin dinlemeye başlar başlamaz başağrım ortaya çıkıyor. Forumlardada bahsedilen kendi iç telkinlerimizlede yardımcı olmaya çalışıyorum. Yani beynimi tamamen boşaltıp. Telkinleri kabul etmesi için düşünüyorum sadece. Sonuçta bu ağrıların dirençten kaynaklanan ağrılar olduğunu kabul ettim ve bu süreci hızlandırmak istiyorum. Bu arada ben çok uzun süreler depresyon tedavisi gördüm ve antidepresan ilaç kullandım. Antidepresanlar bile beni bukadar sarsmamıştı. Bu sarsıntılar olmadan olmuyor gerçekten. Gerçektende beyninizdeki herşey yeniden elden geçiyor. bu zor bir süreç. Bu kadar kısa bir sürede etkisini görmeyi düşünmüyorum aslında tabi ama, geçen pazartesi ingilizce dersinde yabancı hocamla baya akıcı konuştum. Ve hiç yapmadığım bişeydi. Hep biliyorum ama konuşamıyorum diyodum. Nasıl olduğunu anlamadım. Birden sözler akmaya başladı. Herkese faydalı olması diliyorum wave
hulyaoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla