Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hangi Aşamalardan Geçiliyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hangi-asamalardan-geciliyor/)
-   -   TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hangi-asamalardan-geciliyor/1642-telkinleri-dinlerken-hangi-asamalrdan-geciliyor.html)

ramtha333 18-07-2007 12:25 AM

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Telkinleri dinlerken hangi aşamalardan geçiliyor.Şuanda ne durumdayız..Dinlerken neler hissediyoruz.Vücudunuz ne durumda.değişiklikler oluyormu? Kaçıncı günde ne gibi değişiklikler yaşıyorsunuz.İlk yeni dinleyenler dahil herkes görüşlerini burada paylaşır Mı? Böylece bir değerlendirme yapalım istedim.

Umarım katılırsınız ve bişeyler yazarsınız buraya..

pinhani 24-07-2007 04:05 PM

Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

seni mi kırıcam ramthacım baktım kimse bişi yazmamış hemen maydanoz olim dedim.
şaka bi yana ben ilk gün sesini çok sevdiğim için ney indirmiştim. ilk gün herşey çok güzeldi ney sesinin rahatlatıcı etkisiyle huzur bulmuştum. ertesi gün ise o hep bahsedilen başağrıları vuku bulmaya başladı (ki benim başım hiç ağrımaz) dedim ki bunda bi iş var kötü mü etkiliyo acaba beni??
sonra farkettim ki ney sesi başedilmez bi hal almış ve beynim isyan etmeye başlamış. aynı türküyü 10.000 defa dinlemenin verdiği eziyeti çekmeye başladım. neyse ki imdadıma hızır gibi atakan bey yetişti. farklı müziklerdeki telkinleri dinleyebileceğimi söyledi de o eziyetten kurtuldum. bende ortaya karışık bişiler yaptım şimdi gül gibi geçiniyoruz telkinlerimle. accuk tekniğide geliştirdim eee beyin işte düşününce buluyo :P artık telkinleri özellikle doğa sesiyle media playerda dinliyorum öteki yandan winampta istediğim müziği dinleyip coşuyorum. alttan sular akıyo şırıl şırıl çok bi güsel oluyo. gerçi bu benden önce de düşünülmüş burda okuyana kadar benim keşfim sanıyodum öğrenince yıkıldım ama bu konu hakkında konuşmak istemiyorum khkh56
sadede gelecek olursak accukda olsa değişimler var yani bunları dinlediğim için kendimi sorgularken keşfetmedim. keşfettiğim için kendimi sorguladım. yani psikolojik olduğunu düşünmüyorum; ben telkin dinliyorum iyi olucam dediğim için iyi hissetmiyorum sanırım. buna niyetim var onun için burdayım ama bunu düşünerek yaşamıyorum. kendiliğinden gelişiyor bir takım şeyler ve bunların farkına varmak heyecan verici. bu arada dur bakim kaç gün olduu hmmmm??? bugün tam 6 gün olmuş. iyi gidiyorum iyi smiliyface gelişmeler oldukça yazarım burayı sahapsız bırakmayın hismiley

ramtha333 24-07-2007 08:09 PM

İlknur açıklamalrın için teşekkür ederim..

Ben 11 gündür telkinleri dinliyorum..bazı günler kendimi çok iyi hissediyorum..Aynayada bakıyorum kendimi hoşnut görüyorum..Bzzı günlerde sanki eskisi kadar iyi değilmişim gibi geliyor..Bazende çok sinirli oluyorum galiba..Bu gün arabamın yan tarafını bir araca değdirdim..Çok hafifi çöktü orası içine biraz..İyi günümdede değildim sabahtan bu yana zaten..Üzüldüm de ..işte böyle...

ozel 24-07-2007 08:18 PM

Ramthacim, sitede Rehber bolumunu mutlaka inceleyiniz yazan bolumde bu tip konularin hepsi ele alinmis oldugu icin herkes o bolume yaziyor, istersen orayi bir incele s456

ramtha333 24-07-2007 08:25 PM

teşekkür ederim ferya..ama ben burada paylaşılrmı diye bu konu başlığını açmıştım..özellikle yeni başlayan benim gibi arkadaşlar için

ozel 24-07-2007 08:56 PM

Tamam ozaman , ben 15 Mayista basladim ve cok guzel gelismeler keydettim ama ben telkinlerimi meditasyon ve olumlu dusuncelerlede destekliyorum, belki bu yuzden belki deyil, oldukca hizli etkilerini gordum. Ilk basladigimda bir kere kabus gordum sonra hic gormedim, sonralari ruyalarim cok renklendi simdi onlarda normale dondu . Yilmadan devam ediyorum tavsiye ederim arkadaslar gogogo yilmak bikmak yok, bu bir yasam tarzi haline gelmeli neseli56 blissy cilgin897
Sevgi ve Isikla kalin

ramtha333 24-07-2007 09:03 PM

Ferya bu müzikleri dinlerken mi meditasyon yapıyorsun..Yani hem müzik dinliyorsun aynı anda hemde meditasyon??? çünkü ben böyle yapıyorum bazen daha etkili oluyor..Ayrıca olumlu düşüncelerle nasıl destekliyorsun biraz daha ayrıntılı açıklayabilirsen bizde yarralanalım bu olumlu düşüncelerle destekleme yönteminden..

ozel 24-07-2007 09:35 PM

Meditasyonlarimi sessizlikte yapmayi tercih ediyorum Ramthacim, bazen tibetli lamalarin yaptigi muziklerle meditasyonu deniyorum ama sessizlik tercihim, olumlamalarimi ise uyanir uyanmaz gunlik duamla beraber yapiyor son olarak topraklanip gune basliyorum, bazen kacirdigim oluyor ama bu duzenime sadik kalmaya calisiyorum en fazla yarim saatimi aliyor o kadar, sonra gune merhaba diyorum. wave

pinhani 25-07-2007 05:15 AM

çöken arabanın kaputu olsun be ramthacım dert ettiğin şeye bak. bazen öyle günler olur ki herşey zincirleme kötü gider. ben hep nasıl başladığınla ilgili olduğunu düşünürüm. yatağın ne tarafından kalktığınla yani.. smiliyface

ben meditasyon ve yogayı hep bi ibadet olarak (ki öylede zaten bi budizm ibadeti) düşünürüm yani bence namaz kılmaktan bi farkı yok. kimi meditasyon yapar, kimi yoga, bi arkadaşım her gün evrenden dilek dileyip mum yakıyor, ben de Allah'a dua ederim. smiliyface

önemli olan neyi nasıl yaptığın değil, neyin seni mutlu ettiğidir ve herkesin mutlu olduğu şeyler farklıdır. bir varoluşçu psikanalist her hasta için ayrı terapi tekniği geliştirmek gerektiğini söylemiştir lakin hiç bir hasta bir diğerinin aynı değildir.

atakan bey de telkinleri dinlerken her insanda aynı sonuçlar vereceğini garanti etmiyor zaten. yani özetle ramthacım belli bir kalıba bağlı olmak zorunda değilsin ne sana huzur veriyorsa onu yap.. arkandayım onayi

pinhani 25-07-2007 05:17 AM

nasıl yaptığın önemli değil yani hismiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:30 AM.