Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Hangi Aşamalardan Geçiliyor

Uyarılar

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Hangi Aşamalardan Geçiliyor TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hesapladım bugün 5. günümdeyim ama forumlarda yazan değişimler bende meydana gelmedi sadece şiddetli bi baş ağrısı çekiyorum daha dik durduğundan bahsetmiş herkes, ben de böyle bişiy de -henüz- yok ama sabrın sonu selamet diyip kendime de hoşgeldim die ekliyorum =)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hangi Aşamalardan Geçiliyor telkin cd indir izle İstanbul Hangi Aşamalardan Geçiliyor nerededir kimdir Hangi Aşamalardan Geçiliyor çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hangi Aşamalardan Geçiliyor hipnoz Hangi Aşamalardan Geçiliyor olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hangi Aşamalardan Geçiliyor hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hangi Aşamalardan Geçiliyor kuantum düşünce kitap haberi

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-04-2008, 04:55 PM   #41 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bellythetink is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

hesapladım bugün 5. günümdeyim
ama forumlarda yazan değişimler bende meydana gelmedi sadece şiddetli bi baş ağrısı çekiyorum
daha dik durduğundan bahsetmiş herkes, ben de böyle bişiy de -henüz- yok
ama sabrın sonu selamet diyip kendime de hoşgeldim die ekliyorum =)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bellythetink isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2008, 02:48 PM   #42 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluesharki is an unknown quantity at this point

Merhaba ilk mesajım ve ilk deneyimlerim :)
Telkinleri 3gündür dinliyorum özellikle New-Age ve Klasik Müzik üzerine olanlar çok güzel.Şuanda söylediğiniz gibi Ego,Kendine güven ve suçluluk üzerine hazırlanmış olanları dinliyorum. Yalnızca arada müziğini beğendiğim için :) Sosyallik arttırıcı Newage(4.03dk.) olan parçayı da dinlemeden edemiyorum.İlk gece dinledim ve ertesi gün sanki çok şey değişmiş gibi hissettim fakat takip eden günlerde bir değişiklik hissetmiyorum. Yalnız uyurken dinlemeye çalışıyorum gözlerimi bir türlü kapatamıyorum.Beynimdeki akımları hissedebiliyorum sanki. Arada ellerim kasılıyor, avucum kaşınıyor. Müzikler rahatlatıcı ve kısık sesle açık olmalarına rağmen ara ara beni uyandırıyor beynim bir türlü uykuya dalamıyor sanırım.Yalnız gözlerimi kapattığımda göz yuvarlaklarımın uyku evrelerindeki gibi sağa sola ritmik hareket ettikleri gerçekten birşeylerin etkisi altına girdiğimi gösteriyor. :o) Bir diğer konu ise bu müzikleri dinlerken konsantrasyonumu başka yönlere veremiyor oluşum.Konsantrasyonum dağılıyor.

Teşekkür ederim iyi çalışmalar herkese..
bluesharki isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2008, 03:06 PM   #43 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Hoşgeldin bluesharki

Kısık sesle dinlerken başka şeylerle de uğraşırsan dikkatin dağılır belki. Beyninmüziklerde olduğu için, başka şeylere odaklanamıyorsun galiba. Bence normal bi müzik gibi dinle. Zaten normal müzik, telkinler gereken yere ulaşacaktır .Ama bunu düşünüyor olman, başka şeye odaklanmanı zorlaştırabilir.. Güzel Paylaşımlar...

Sağlıcakla...
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2008, 04:02 PM   #44 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatnegarip is an unknown quantity at this point

Dün kursa gittim. 20dk. erken orda odlugum için kurstan birisiyle sohbet ettim. Normalde çok etmem isterim ama uygun zamanı yakalayamam ya da nerden başlayacağımı bilemem. Herneyse konuşmaya başladım iyi gibiydi. İstediğim tarz konuşmalara yakın bir şeyler söyledim. Daha dün mp3leri dinlemeye başladım. Bilmiyorum daha etkisi için erken veya ben kendimi kandırıyorum. Yan etki olarak sanki içimde nefesim birikiyor patlayacak gibi oluyorum. Birde günün belirli bi saati iyi gibiydim sonra sanki bir ilaç almışım gibi etkisi geçti sanki. Kendimi kötü hissettim. Forumda bir kaç yerde okumuştum. İnsnlar bir süre sonra mp3leri dinlemeyince mutsuz olacakmış gibi hissediyor. Buarada benm iştahım açıldı baya baya yemek yiyorum.

Durumum için bu konuda etkin birilerinin yorumunu almam benim için iyi olur dogrusu.

Alt 04-05-2008, 04:27 PM   #45 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkinler ilk günden etki edebilir.Bu şekilde ilk günden etki eden bir çok kişi vardır.
Kendinizi ve başkalarını affetme sürecinde bahsettiğiniz türde geçici sıkıntılar dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.Tabii ki yıllarca biriktirdiklerimizden bir günde kurtulamayız.Normal bir süreç yaşıyorsunuz...

Alıntı:
hayatnegarip Nickli Üyeden Alıntı
Dün kursa gittim. 20dk. erken orda odlugum için kurstan birisiyle sohbet ettim. Normalde çok etmem isterim ama uygun zamanı yakalayamam ya da nerden başlayacağımı bilemem. Herneyse konuşmaya başladım iyi gibiydi. İstediğim tarz konuşmalara yakın bir şeyler söyledim. Daha dün mp3leri dinlemeye başladım. Bilmiyorum daha etkisi için erken veya ben kendimi kandırıyorum. Yan etki olarak sanki içimde nefesim birikiyor patlayacak gibi oluyorum. Birde günün belirli bi saati iyi gibiydim sonra sanki bir ilaç almışım gibi etkisi geçti sanki. Kendimi kötü hissettim. Forumda bir kaç yerde okumuştum. İnsnlar bir süre sonra mp3leri dinlemeyince mutsuz olacakmış gibi hissediyor. Buarada benm iştahım açıldı baya baya yemek yiyorum.

Durumum için bu konuda etkin birilerinin yorumunu almam benim için iyi olur dogrusu.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2008, 10:30 PM   #46 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

bendede bluesharkinin dedigi gibi oluyo hemde aynısı uyuamıyorum müzik hep zihnimi açık tutuyo sanki aslında uyuyorum ama beynim hep çalışıyo sanki bende ilk dinledigim gün birden degiştigimi hissettim sonra sanki etkisi azalmaya basladı ama 2haftadır dinliyorum acaba bu uzun bir süreç mi?benim kişisel gelişim adına temelim de var bu siteden öncede ilgileniyodum
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2008, 01:05 AM   #47 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar ceren .. hoşgeldin yanımıza..

telkşnlerin hedefi bilinçaltımız..
bu süreçte hedefine ulaşman bilinçaltında bu güne kadar neler sakladığına..

her birimizin birikimleri ve blokajları farklı olduğu için etki etme süresi hakkında kesin tarihler veremesekte
normal seyrinde yenilikler kendisini ilk iki üç hafta içinde belirgin şekilde hissettiriyor..

kişisel gelişim konularında deneyimli bir uygulayıcı isen bu konuda farkındalığın seni daha rahat ilerletecektir..

etkilerinin azalıyor gibi hissedilmesini dalgalanma olarak tanımlıyoruz..
bu konuda ilgili başlıkta paylaşımlarımız mevcut.. müsait oldukça diğer arkadaşlarımızın deneyimlerini okuyabilirsin..

içimizde yaşadığımız bu gelgitler her ne kadar olumsuz gibi gözüksede telkinler sayesinde olumlu ile olumsuz
kalıplarımız arasındaki yer kavgasının hissettirdikleri ki bu da telkinlerden verim almaya başladığımzıın göstergesi..

kısa sürede güzel haberlerini duymak dileklerimle ..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tlerimiz-b2.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._hissi-b245.0/

Alt 13-05-2008, 10:17 PM   #48 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluesharki is an unknown quantity at this point

Haydi şöyle bir bakalım onbeş günden sonra ne olmuş Ceren18'inde benimle aynı şeyleri hissettiğini duymak hoş sadece bana oluyor sanmıştım. Neyse geceleri uyurken dinlemeye devam ediyorum telkinleri.Geceleri telkinleri dinliyorsam eğer sık sık uyanabiliyorum.(sanırım telkinlerin içerisindeki şimdi uyan mesajlarından kaynaklanıyor)

Şimdi gelelim etkilerine;
Mide ağrısı gibi durumlar bende ortaya çıkmadı.
Girişimci ruhum açığa çıkmaya başladı diyebilirim. Bu onbeş gün içerisinde hocalarıma daha da yaklaştım ve yaratıcı fikirler üretmeye başladım.
Güzel irtibatlar içerisine girerek bir konferans yada söyleşi düzenleme çabasındayım :) [Bakın neler değişiyor] Biraz daha ışıldamaya başladım aslında.
Halen emin olmadığım fikirleri dile getirmekte zorlanıyorum :P

Bunların dışında benim gözlemlediğim direkt etkisini ölçebildiğim şeyler yok. Arkadaşlarıma sorup onların gözlemlerini de içeren,
etkisel boyutları size aktaracağım... Bu başlık altında tabi ki :)

Herkesin güzel haberlerini duymayı bekliyorum
sevgiler !

bluesharki isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2008, 11:06 PM   #49 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar bluesharki..
gayet güzel ilerliyorsunuz bunları bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim..

ufak bir açıklama getirmek istedim..

telkin metinlerindeki şimdi uyuyorsun yada uyanıyorsun gibi bölümler kayıt esnasında çıkartılmıştır..
okurken o bölümleri dikkate almayınız..

gece uyanmalarınızın başka bir açıklaması olabilir..

eğer doğa sesi dinlemiyorsanız diğer müziklerin içerisindeki melodilerin yükseldiği yerler uyanmanıza sebep oluyor olabilir..

sevgiler..
Alt 28-05-2008, 02:19 PM   #50 (permalink)

11 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hulyaoz is an unknown quantity at this point

Merhaba, ben cuma gününden beri suçluluk ve ego telkinlerini dinliyorum, haftasonu dinlemedim. Ama dinlemeye başladığımdan beri sürekli başım ağrıyor ve hiç geçmiyor. Bu ağrılar nekadar sürecek. eninde sonunda geçecekmi.
hulyaoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks