Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-04-2008, 02:48 PM   #42 (permalink)
bluesharki

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluesharki is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Merhaba ilk mesajım ve ilk deneyimlerim :)
Telkinleri 3gündür dinliyorum özellikle New-Age ve Klasik Müzik üzerine olanlar çok güzel.Şuanda söylediğiniz gibi Ego,Kendine güven ve suçluluk üzerine hazırlanmış olanları dinliyorum. Yalnızca arada müziğini beğendiğim için :) Sosyallik arttırıcı Newage(4.03dk.) olan parçayı da dinlemeden edemiyorum.İlk gece dinledim ve ertesi gün sanki çok şey değişmiş gibi hissettim fakat takip eden günlerde bir değişiklik hissetmiyorum. Yalnız uyurken dinlemeye çalışıyorum gözlerimi bir türlü kapatamıyorum.Beynimdeki akımları hissedebiliyorum sanki. Arada ellerim kasılıyor, avucum kaşınıyor. Müzikler rahatlatıcı ve kısık sesle açık olmalarına rağmen ara ara beni uyandırıyor beynim bir türlü uykuya dalamıyor sanırım.Yalnız gözlerimi kapattığımda göz yuvarlaklarımın uyku evrelerindeki gibi sağa sola ritmik hareket ettikleri gerçekten birşeylerin etkisi altına girdiğimi gösteriyor. :o) Bir diğer konu ise bu müzikleri dinlerken konsantrasyonumu başka yönlere veremiyor oluşum.Konsantrasyonum dağılıyor.

Teşekkür ederim iyi çalışmalar herkese..
bluesharki isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla