Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

eft ile kilo verme..

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft eft ile kilo verme.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız KİLO İLE İLGİLİ SİSTEMLİ BİR EFT ÇALIŞMASI A- Kilolu olduğunuz için ne düşünüyor ve ne hissediyorsunuz? örnek cümleler -kilolu olduğum için mutsuzum -kilolu olduğum için huzursuzum -kilolu oldğum için kendimi çirkin hissediyorum... B- Kilolu olmanın olumsuz yönde etkilediği durumlar? örnek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

eft ile kilo verme..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-12-2010, 09:37 PM   #1 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart eft ile kilo verme..

KİLO İLE İLGİLİ SİSTEMLİ BİR EFT ÇALIŞMASI

A- Kilolu olduğunuz için ne düşünüyor ve ne hissediyorsunuz?
örnek cümleler
-kilolu olduğum için mutsuzum
-kilolu olduğum için huzursuzum
-kilolu oldğum için kendimi çirkin hissediyorum...

B- Kilolu olmanın olumsuz yönde etkilediği durumlar?
örnek cümleler
-kilolu olduğum için performansım düşük
-kilolardan dolayı çabuk yoruluyorum

C-Kilodan kurtulmanızı engelleyen nedenler hakkındaki düşünceleriniz
örnek cümleler
-iştahım çok açık zayıflayamam diye düşünüyorsamda
-bu yaştan sonra kilo veremem diye düşünüyorsamda

D- Kilolu olmanızın bilinçaltı düzeyde çıkarları nedir?
Bilinçaltımızın kilolu olmaktan dolayı bir kazancı vardır bu yüzden kilo verme konusunda başarısız oluruz burdaki madde en önemli maddedir, peki bilinçaltı düzeyde kilolu olmanın faydalarını nasıl tespit edebilirim diyebilirsiniz bunun içinde eft uygulayabiliriz

- Hernekadar kilolu olmanın bilinçaltıma bir faydası varsada ben bu faydayı keşfetmeyi öğrenmeyi seçiyorum

-Her ne kadar içimde beni sabote eden, daha iyi olmamı engelleyen bir parçam varsa da bu parçamı da onaylıyorum, benim adıma beni korumaya çalıştığını biliyorum ama ben yine de istediğm yöndeki değişimi seçiyorum

turlarda, kilolu olmanın kazançları bilinçaltımın kazancı ...
Çalıştığım bir bayanın 18 kilo fazlası vardı denemediği diyet kalmamıştı çalışmamız sonucunda kilolu olarak kendisini erkeklerin tacizinden koruduğu düşüncesini bulduk. Bilinçaltı düzeyde kilolu olmanın birçok nedeni olabilir, duyguları bastırmak için stresle başetmek için rahatlamak için.

E- Kilolu olmanıza neden olarak neler yapıyorsunuz
örnek cümleler
-abur cubur besleniyorum
- sürekli yemek yiyorum

eft cümlesi, abur cubur beslenmeyi bırakarak sağlıklı besinler tüketmeyi seçiyorum

F- Bu probleminizi sonlandırmanız için ne yapmanız gerekiyor
örnek cümleler
-hergün 30 dk yürüyüş yapmam
-sık ve az yemek yeme
egzersiz yapma konusundaki dirençlerinizide eft ile çözebilirsiniz.

Burda 6 başlık var her başlıktan en az 3-4 cümle oluşturmanız gerekiyor oluşturduğunuz cümleleri setup cümlesi haline getirip hergün 30-40 dakika arasında çalışmanız gerekiyor. Uygulamayı yaparken yeni cümleler aklınıza gelebilir onlarıda not alıp çalışmanıza dahil edeceksiniz. Ne kadar devam ederiz konusuna gelincede bu tamamen size bağlı herkeste değişim farklı sürelerde gerçekleşir. Bu şekilde çalışmayı verdiğim kişilerden olumlu geribildirimler aldım ayda 4-5 kilo arası verdiklerini iştahlarını kontrol edebildikleri yönünde. Hepinize bu çalışmada başarılar dilerim.

başarı hikayelerinizi ve sonuçları paylaşırsanız sevinirim..sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2010, 10:03 PM   #2 (permalink)
Teğmen

yesıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
69 Mesajinıza toplam 264 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yesıl is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: eft ile kilo verme..

tesekkürler kilo ile ilgili birazdaha bilgi verirsen sevinirim kendimi cop tenekesi gibi hissediyorum artık lezzetli lezzetsiz ne olsa indiriyorum mideye eft ve kiloverme yardım et lütfen
yesıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2010, 10:04 PM   #3 (permalink)
Sultan
Guest

biz eft ile kilo verme çalışması yaptık....
gerçekten harika sonuçlar aldık...
paylaşım için teşekkür ederim...
sevgiyle mutlu kal
Alt 07-12-2010, 10:06 PM   #4 (permalink)
Teğmen

69 Mesajinıza toplam 264 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

calıstıgım bayan diyosunuz benimde 46 kilo fazlam var benim durum daha vahim
Alt 07-12-2010, 10:09 PM   #5 (permalink)
Teğmen

sevgili sultan deneyimlerinizden bende faydalanmak isterim
Alt 07-12-2010, 10:16 PM   #6 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Bu güzel paylaşım için teşekkür ediyorum.

Sevgili yesil merhabalar,

Sana bir soru sormak istiyorum. Günlük yaşantında her şeyi içine atan biri misin acaba?
Alt 07-12-2010, 10:23 PM   #7 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Kilo verme maceramızda bazı ortak sınırlayıcı inançlarımız olacaktır. Ben size 20 ortak inanç çıkardım. Bugün bunlardan 10 tanesini listeledim. Sizden o inançların her birisine EFT uygulayarak sizde herhangi bir duygu, bir değişim yaratıp yaratmadığını gözlemlemenizi isteyeceğim. Her biri için bir sayısal değer belirlemenizi de isteyeceğim. Burada sayısal değerleri 0 ‘hiçbir etkisi yok’ 10 ‘bu beni çok etkiliyor’ olarak ele alabilirsiniz.
  • Çok istiyorum ama kilo verebileceğime inanmıyor olmama rağmen kendimi tamamen ve derinden seviyor ve kabul ediyorum. Bu önemli bir sınırlayıcı inançtır. Tek başına bu engel sizin EFT ile kilo vermenizi zorlaştırabilir. İnanmadığımız birşeyi başarmamız oldukça güç olacağından bu inancı değiştirmemiz gerekir.
  • Ailemde herkes kilolu ve kimse kilo veremiyor, buna rağmen kendimi ve onları tamamen ve derinden seviyor ve kabul ediyorum. Bu inancın altında birçok şey yatıyordur. Kilo verdiğinizde ailenizden ayrı düşeceğinizden, dışlanacağınızdan, belki bir aile geleneği haline gelmiş olan bir arada yemek yeme alışkanlığından mahrum edileceğinize inanıyorsunuzdur. Ayrıca bu inancın altında kilonuzun sizin dışınızdan kaynaklanan bir sebepten yani elinizde olmayan sebeplerden oluştuğuna ve bu yüzden de dönülmez olduğuna inanç vardır.
  • Genelde başarılı olamam buna rağmen kendimi tamamen ve derinden seviyor ve onaylıyorum. Yaşamın diğer alanlarında başarısız olduğunuza inanmanız kilo vermedeki çalışmalarınıza da doğal olarak yansıyacaktır. EFT ile bu inancın üzerine gittiğinizde gerçekten başarılı olduğunuz bir anı hatırlayacaksınızdır.
  • Kendime güvenmiyorum, daha önce de olduğu gibi kilo verdikten sonra hepsini geri alırım, buna rağmen kendimi tamamen ve derinden seviyor ve onaylıyorum. Bu geçmişte doğru olabilir ama geleceği bu şekilde yaşamak veya yaşamamak tamamen bize aittir. Buna EFT yaparak daha temiz bir geleceğe adım atarız.
  • Artık çok yaşlandım ve m.etabolizmam da çoook yavaşladı, ben bu yüzden kilo veremem. Buna rağmen kendimi tamamen ve derinden olduğum gibi seviyorum ve kabul ediyorum. Metabolizmamız yavaşlamış olabilir ama bunu hızlandıramayız veya kilomuzun tek sebebi odur demek değildir bu. EFT ile m.etabolizmanın yavaşlaması bahanesinden sıyrılabilirsiniz.
  • Bu kiloları vermenin çok da iyi bir fikir olduğundan emin olmamama rağmen ve tekrar ince olmaktan korkuyor olmama rağmen, kendimi tamamen ve derinden seviyor ve onaylıyorum. Kilo verdiğinizde ne olacağını sorgulayın. Hayatınız da neler değişecek? Diğer insanlar size ne diyecekler veya nasıl davranacaklar? Daha fazla cinsel ilişki talebi olması, fazla çekici olduğumuz için dikkatleri ve kıskançlıkları üzerimize toplamak, ihanet etmek veya ihanete uğramak kilo vermemize engel olabilecek inançlardır.
  • Ne yaparsam yapayım, ne kadar uğraşırsam uğraşayım bu kilolar bir türlü gitmiyor. Buna rağmen kendimi tamamen ve derinden seviyor ve onaylıyorum Bu çok güçlü bir sınırlayıcı inançtır. Kilo vermeye başlayamamanızda ki kilit sebeplerden biri olabilir. Kilo vermeyi düşündüğümüzde spor salonuna üye oluyoruz ama bir hafta sonra oraya uğramıyoruz bile, iki gün sıkı rejimler yapıyor sonra deliler gibi abur cubura saldırıyoruz ve sonunda hiçbir uzun vadeli gayret göstermemişken ‘elimden gelen herşeyi yapıyorum ama olmuyor’ diyebilmeyi kabul ediyoruz. Bu yolun uzun olduğunu unutmamalısınız. Kendinize dürüstçe sorun “Ben hakikaten ne yaptım”. Ayrıca hiç yemek yemiyor olmak kilo probleminizin altında yatan çok önemli bir sebep olabilir.
  • Değişebileceğime inanmıyor olmama rağmen, kendimi tamamen ve derinden seviyor ve kabul ediyorum. Değişim ürkütür ve bazen değişebileceğimize de inanmayız. O kadar çok alışkanlık ve ‘bilgi’ geliştirmişizdir ki değişim imkansız gözükür. Aslında burada yaşamımızda ‘güvenebileceğimiz’ alışkanlık haline getirdiğimiz şeylerden kopmaktan korkuyor olmak vardır.
  • Ben kilo versem de kimsenin umurunda olmaz buna rağmen kendimi tamamen ve derinden seviyor ve kabul ediyorum. Bazen başkaları bizi fark etsin ve daha çok sevsin diye kilo vermek isteriz. Aslında insanlar sizin kilolarınızı sizin düşündüğünüz kadar umursamıyordur. Kilolu olmak sizin kendi içinizde sıkıntı yaratan ama genelde başkaları için aynı derecede rahatsızlık vermeyen birşeydir.
  • Kilo versem de mutlu olamayacağımı düşünüyor olmama rağmen, kendimi tamamen ve derinden seviyor ve onaylıyorum. Kilo vermek tek başına bize mutluluk getirmez ve yukarıdaki bu sınırlayıcı inancımıza EFT yaptığımızda bunu fark ederiz. Mutsuz olduğumuz için fazla yeriz. EFT ile kilo vermeyi başarmışsanız büyük bir ihtimalle aşırı yemenize sebep olan duygusal sıkıntılardan da kurtulmuşsunuzdur…dolayısıyla yeniden kiloların gelmesi zor olur.

bunlarda setap noktası olumlamaları..bugün kilo vermeye taktımm..umarım faydasını görürsünüz..

(aslında eft ye taktım kafayı..ama şimdilik bunlarla karşılaşabildim..)

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2010, 10:36 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şeniz is an unknown quantity at this point

Çok güzel bir çalışma.Bunu denemeye çalışacağım.
şeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2010, 10:15 AM   #9 (permalink)
Teğmen

sevgili zeryntihai icimde birsürü fırtınala rkopuyo dısarıdan bakan cok neseli herseye kahkalr atan kilolarıyla dalga gecen birisi olarak gorünüyorum ama cok cabuk sinirleniyorum ofkemi kontrol edemiyorum kilo vermek icin diyet yapmıyorunm cünkü diyet sonrası tekrar alacagımı düsünüyorum sepep ise bilinc altında biseyler beni sürekli ve sepepsiz yemege zorlarken bu düsünce kalıpları temizlemeden bosa fkürek cekecegime inanıyorum zayıflasam bile yine alırım icimdeki bosluklar dolmadan yemek yeme dürtüleri dolduracak boyle düsünmek diyet yapma düsüncesini tamamen yok ediyor halbuki en iyi diyetisyenin bilgilerine sahibim kilo ve diyet ile ilgili cok arastırmalar yapıyurm okuyorum ama sorunun icerlerde oldugunu biliyorum daha once ucak korkusu ile ilgili eft yapmıstım son ucak yolculugumda daha rahattım kilom icinde eft yapmakistiyorumsetup cümleleri bulma kcok zor geliyo cümleleri kilodan degil sevgisizlik kendine güvenden yola cıkıp kurmam gerekiyo.....
Alt 08-12-2010, 10:19 AM   #10 (permalink)
Teğmen

tesekkürler bluegirlx umarım ise yararda 15 senelik kilo savasımı kazanabilirim.

Bookmarks

Seçenekler
Stil