Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-02-2011, 02:29 PM   #26 (permalink)
ipekibrisim
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice
Standart Cevap: eft ile kilo verme..

eeeeevvvvvvvvvvvveeeettt.
gittim gördüm geldim. veni vidi vici.

evet araştırdım inceledim benimsedim özümsedim ve EFT teknigini an itibariyle uygulamaya başladım.
ne kadar süre devam etmeliyim bilmiyorum ama yemek yeme, sevgi yoksunlugu, özgüven, çocuklugumda yaşanan olumsuzluklar ile ilgili kendimi kıvamında hissedinceye kadar devam edicem. garip bir teknik. ilaç içtim baş agrım geçti gibisinden bir sonuc alınamadıgından insan emin olamıyor. ama dünya çapında başarıya ulaşmış pek çok hikaye var. ben neden başarılı olmıyayım. ellerden neyim eksik ayol :))

önce oturdum çocuklugumdan itibaren hikayemi yazdım. fazla kilom ile ilintili olabilecek her olay durum ve duyguyu yazdım. sonra örnek uygulamalardan işime yarayacak kalıp cümleleri defterime yazdım. ve belirtilen meridyen noktalarına kısa vuruşlar yaparak cümleleri tekrarladım.

e bu kadar basit mi ki kilo vermek. :)

aslında zihnimizde herşeyin çok zor olduguna dair kalıplaşmış blokları da yıkmak gerek. neden kolay olamasın ki?

geriye spor yapmak kalıyor bunun için de eft yapıcam galiba ...