Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-12-2010, 10:15 AM   #9 (permalink)
yesıl
Teğmen

yesıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
69 Mesajinıza toplam 264 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yesıl is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: eft ile kilo verme..

sevgili zeryntihai icimde birsürü fırtınala rkopuyo dısarıdan bakan cok neseli herseye kahkalr atan kilolarıyla dalga gecen birisi olarak gorünüyorum ama cok cabuk sinirleniyorum ofkemi kontrol edemiyorum kilo vermek icin diyet yapmıyorunm cünkü diyet sonrası tekrar alacagımı düsünüyorum sepep ise bilinc altında biseyler beni sürekli ve sepepsiz yemege zorlarken bu düsünce kalıpları temizlemeden bosa fkürek cekecegime inanıyorum zayıflasam bile yine alırım icimdeki bosluklar dolmadan yemek yeme dürtüleri dolduracak boyle düsünmek diyet yapma düsüncesini tamamen yok ediyor halbuki en iyi diyetisyenin bilgilerine sahibim kilo ve diyet ile ilgili cok arastırmalar yapıyurm okuyorum ama sorunun icerlerde oldugunu biliyorum daha once ucak korkusu ile ilgili eft yapmıstım son ucak yolculugumda daha rahattım kilom icinde eft yapmakistiyorumsetup cümleleri bulma kcok zor geliyo cümleleri kilodan degil sevgisizlik kendine güvenden yola cıkıp kurmam gerekiyo.....
yesıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla