Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dün fikirlerine değer verdiğim bir arkadaşım bana dedi ki : " bu ara sadece yitirdiklerine bakıyorsun... ama şöyle bir dön, bir de elinde neler kaldı onlara bak.." hala pek çok şeye sahibim... her şeyden önce annem babam sağlıklı ve yanımdalar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-12-2010, 10:31 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

dün fikirlerine değer verdiğim bir arkadaşım bana dedi ki : " bu ara sadece yitirdiklerine bakıyorsun... ama şöyle bir dön, bir de elinde neler kaldı onlara bak.."

hala pek çok şeye sahibim... her şeyden önce annem babam sağlıklı ve yanımdalar bunun için binlerce kez şükürler olsun...

benim derdimi bıkmadan sıkılmadan dinleyen ve bana destek olan muhteşem arkadaşlara sahibim... şükürler olsun...

sağlığım yerinde şükürler olsun...

istediğim zaman her istediğimi başarabilecek güce sahibim şükürler olsun...

bana güzel bir gelecek sağlayabilecek iyi bir okulda okuyorum,donanımım ve bilgi birikimim var.. şükürler olsun...

bu siteye üyeyim ve düşsem de kalksam da bundan sonra hep sizinleyim... şükürler olsun...

=))))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2010, 01:59 AM   #32 (permalink)
Teğmen

pztf_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 261
46 Mesajinıza toplam 161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pztf_life is an unknown quantity at this point

ne güzel yazmışsın roxie banada hatırlattın bir kez daha yapmamız gerekeni....Unlü heykeltıraş Rodin'e sormuşlar bu mükemmel heykelleri nasıl yapıyorsun diye o da yanıt vermiş :' Ben sadece mermerin fazlalıklarını koparıp atıyorum, geriye bu heykeller kalıyor.' bende bu sözü hayatıma uyarladım. Bazen gitmesi gerekenler gitmeli hayatımdan benim ben olabilmem için...
pztf_life isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2010, 12:07 PM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

quote=_roxie_;782672]bugün ankaraya muhteşem güzellikte kar yağdı.... ve benim içimden geçen tek şey keşke yarın güzel bir pazar geçirebilsem sevgilimle evde kös kös oturmak yerine... bir anda o kadar özledim ki onu... bütün kırgınlığımı küskünlüğümü unutturdu bana kar... onun yanına koşasım geldi... ama yapamam... daha ne kadar sürücek böyle burukluklar?? o da aynı derecede özlemis midir yoksa çoktaan başkasıyla romantik karlı bir pazar programı yapmış mıdır.. kafamda bin bir türlü soru.... uzun zamandır alışmışım sevgilim olması hissine, ne olursa olsun böyle durumlarda arayabileceğim birileri olması hissine... şimdi gene dibine kadar yalnızlık.

nası başedicem ben bunlarla?? :(:([/quote]
aynı durum bende de var tatlım ne yap biliomusun arkadaslarınla vakitlerinden zevk almaya çalış. sinemaya git alışveriş yap kendine bişiler al sonra film dizi izle kitap oku . yani kısacası kendine özen göster kendinle vakit geçirmeyi sev. ve haklı isen sen kendini haklı görüyorsan arama benimde 2 ay oldu ve ilk başlarda off haftasonu şöle yapardık böle yaapardık diodum ve içim parçalanıodu . sonra dedim napıosun sen kendine gel. hayat onsuz da güzel eğer o bensiz yapabilecek güçteyse bende o güçteyim. ve sadece şunu düşün seni gerçekten seviyorsa senden vazgeçmez. su akar yolunu bulur üzülme kendine bakım yap sevdiğin yiyecekleri ye
Alt 17-12-2010, 12:25 PM   #34 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

eğerki bi yerlerdee vede ulaşabilcek durumdaysan bu bile okadar güzelkii...

bidde şöle düşün ya ulaşamıcak olsaydınn...ya hiç sesini suymama ıhtımalın olsaydıı....

ne üzücü ne vahim değilmiii ama bu durumlarad olanda var.örn:BEN

eğerki seviyosann vede affedilebilcek bir durumdaysan bir kez daha düşün derimm...

sevdiğinden vazgeçmek en büyük haatymmışşş..
kib

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2010, 02:23 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

cnm ben ondan mı vazgeçtim yoksa o mu benden bilmiyorum gerçekten.... o benden şubata kadar süre istemişti ama baktım kendi hayatını yaşıyo bana bekle demiş beni bi kenara koymuş ortaya şubat diye bi de süre koymuş... bana söylediği bi kaç yalan ortaya çıkıyor mesela... arkadaşımla ödev yazıcam bugün bütün gün demişti, sonra kızılaya inmiş mesela...

bana vakit ayırmaya yanaşmıyor yani seven insan böyle yapar mı? görmediği zaman dayanamaz değil mi? özler değil mi? o sadece terk edildiği için döndü sanırım bana bitiren ben oldum ya içten içe nasıl vazgeçer benden dedi... sonra geri geldi... geri gelince de ben yumuşadm ama bahsettiğim olaylar oldu... herşeyi herkesle yapmaya vakit buldu bi benle geçiricek vakti bulamadı... derslerinin sınavlarının yoğunluğunu bahane etti gibi geldi bana... ben de o yüzden şubata kadar bekleyemedim oysa başlarda ılımlı bakıyodum sonradan aptal yerine koyulduğumu hissettim...

hala arada sırada pişmanlık duyuyorum, diyorum acaba şubata kadar bekleseydim, ona güvenebilseydim herşey farklı olur muydu sonra? acaba o da kırgın mı? sevseydi beklerdi diye mi düşünüyodur diye düşünüyorum ama hala bir şeyler de yanlış geliyo bana.

beklememiz için hiç bi sebep yokken böyle süreler yaratması hoşuma gitmiyor. yani benden vazgeçen o ben ne yapsam boşuna... o geri gelebilir ancak. 2-3 hafta oldu ayrılalı hiç gelcek gibi de durmuyo =)

hayırlısı, zaman gösterecek... =)

ayrıca iki insanın bir arada olması gerekiyosa bi şekilde kader onları bi araya getiriyo... ben buna çok inanıyorum. yeter ki kalpler istesin. ama onun kalbinden ben artık hiç ama hiç emin değilim...
Alt 17-12-2010, 02:38 PM   #36 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

canımm benimm.dogru karar vermişsinn ozamnn..ama eminimm güzell şeylerr olucak senin içinn.

kadere ben çok inanıyorumm:)

kalbimm biri için atıyorr veben dönupp gelicekk güzel şeyler olucakk bunu hayal ediyorumm her gün hayalime yeni ögeler olaylar yüklüyorumm...

ve kazanacagıma inanıyorumm...

seninde kazannlrdn olman dileğiylee..
herşeyin en güzeli seninle olsunn.
kalbinden geçen hayatına gelsinnn kujumm ..

bu kadar umutsuzluk içinde ben bile böl ehayaller kuruosamm .sen hiçç durma başla imgelemyee :)

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2010, 02:51 AM   #37 (permalink)
Üsteğmen

hayatıma harika bi insan girdii!! ya bi insan bu kadar yardımsever bu kadar anlayışlı, yol gösterici, moral veren,iyilik saçan,tek amacı seni mutlu etmek ve bunun için gerçekten ve gerçekten elinden geleni yapan birisi olabilir!!! =)) sanırım eski sevgilimi artılarıyla eksileriyle, bana verdiği mutluluklarla ve mutsuzluklarla bir bütün olarak hayatımdan gönderirken bana en çok destek olacak insan bu bahsettiğim kişi olacak... =))

evrene çok çok teşekkür ederim tam da ihtiyacım olduğu bir dönemde böyle bir insanı karşıma çıkardığı için!! =))

onun dışında... özlem duyuyorum... sanki geçmişe özlem değil de yaşayamadıklarımıza, ama bazı şeyler başka türlü olsaydı...yla başlayan cümlelerde yaşayabileceklerimize özlem duyuyorum. bana sevgi dolu neşeli bi sesle "zuzu" demesini özlüyorum bazen. Bazen telefonumun nouvelle vague'den i melt with you çalmasını, bazen kim aramış diye baktığımda ekranda *aşk* yazmasını özlüyorum...

kendimi suçlamaktan da hala vazgeçemedim.. diyorum ki kendi kendime ezgi çok üzerine düştün... şımarttın... tepene sen çıkardın... biraz kendi geri çekseydin o senn peşinden koşsaydı başka olurdu herşey diyor... tepki vermek yerine tepkisiz kalsaydım mesela...o sorana kadar derdimin ne olduğunu anlatmasaydım vs... sağlıklı şeyler değil bunlar bana hiç öyle gelmiyo yani sağlıklı bi ilişki böyle olmaz ama çevreme bakıyorum pek çok kız arkadaşım ilişkilerini böyle yürütüyo ve erkek arkadaşları onlara daha bağlı oluyolar...

benim için de / bizim için de herşey başka olabilir miydi?? yoksa ne olursa olsn gene aynı noktaya mı varırdık??

kafam durup durup karışıyo, çok sorguluyorum, çok didikliyorum biliyorum... ama yapmadan da duramıyorum...
Alt 20-12-2010, 02:22 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

günaydıııın günlüğüm.... gece üşüşen düşünceler gündüz kayboluyor nedense... gündüz tam bi huzur, mutluluk hali, hayatımdaki güzelliklere bakıyorum, ben baktıkça onlar çoğalıyor... gece pişmanlıklar, sorgulamalar ağır basıyor... bilimsel bi nedeni falan var mı ki??

neyseee... şimdii çoook güzel bi kahvaltı yapıcam ardından çoooook güzel bi duş alıcam ve sunumumu mükemmel hale getirmek için uğraşıcammmm vaktim kaldığı ölçüde ödevimi de yazıcammm okul hayatında başarı beni bekliyoorrr =))

ortalamamı 3.00 ın üzerine çıkarıcammm harika referans mektupları alıcammmm bir ya da iki tane daha staj yapıp onları da cv me eklicem ve mezun olduğumda diplomalı işsiz olarak kalmıcammm =))

hatta ve hattaaaaa yıllardır hayalim olan bir şey daha gerçekleşecek ve istanbula yerleşip kendi evimi kurucammm =)

evet evet bunların hepsini yapıcammmm =))

genciz daha, güzeliz de aslında kafaya takılcak ne var ki?? (gel bunu bana bi de gece anlat =))))))

http://www.woodka.com/wp-content/stuff/martch_girl.jpg

ehehehe kibritçi kız geldi aklıma nedenseee =)) soğuktan donsan da bi kibrit yak ve dünyanın en güzel gecesini geçirdiğini hayal et.... ne güzel masaldı!
Alt 20-12-2010, 02:25 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

bu arada.... ben redflowers ı çok özledim..... çok sık yazardı foruma.... kendisi nerelere kayboldu acaba??? gören bilen duyan var mı??
Alt 24-12-2010, 10:41 AM   #40 (permalink)
Üsteğmen

günaydınnn günlüğümmmm!! =))

çok enerjik bi sabaha uyandım veeee mükemmel bi haftasonu geçiricemm! biliyorum, hissediyorum! =))) teşekkür ederim Allahım, teşekkür ederim evren.... sen aslında beni hiç sevgisiz bırakmıyorsun da, ben bakmam yerin neresi olduğunu şaşırıyorum bazen...

Teşekkür ederim.... Hayatıma getirdiğin ve getirmekte olduğun bütün güzellikler için teşekkür ederim! =) Bildiğim bilmediğim, benim yüksek hayrıma olan herşey gün be gün bana doğru çekiliyor... =)))

Bookmarks