Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-12-2010, 12:07 PM   #33 (permalink)
Alice in Wonderland
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

quote=_roxie_;782672]bugün ankaraya muhteşem güzellikte kar yağdı.... ve benim içimden geçen tek şey keşke yarın güzel bir pazar geçirebilsem sevgilimle evde kös kös oturmak yerine... bir anda o kadar özledim ki onu... bütün kırgınlığımı küskünlüğümü unutturdu bana kar... onun yanına koşasım geldi... ama yapamam... daha ne kadar sürücek böyle burukluklar?? o da aynı derecede özlemis midir yoksa çoktaan başkasıyla romantik karlı bir pazar programı yapmış mıdır.. kafamda bin bir türlü soru.... uzun zamandır alışmışım sevgilim olması hissine, ne olursa olsun böyle durumlarda arayabileceğim birileri olması hissine... şimdi gene dibine kadar yalnızlık.

nası başedicem ben bunlarla?? :(:([/quote]
aynı durum bende de var tatlım ne yap biliomusun arkadaslarınla vakitlerinden zevk almaya çalış. sinemaya git alışveriş yap kendine bişiler al sonra film dizi izle kitap oku . yani kısacası kendine özen göster kendinle vakit geçirmeyi sev. ve haklı isen sen kendini haklı görüyorsan arama benimde 2 ay oldu ve ilk başlarda off haftasonu şöle yapardık böle yaapardık diodum ve içim parçalanıodu . sonra dedim napıosun sen kendine gel. hayat onsuz da güzel eğer o bensiz yapabilecek güçteyse bende o güçteyim. ve sadece şunu düşün seni gerçekten seviyorsa senden vazgeçmez. su akar yolunu bulur üzülme kendine bakım yap sevdiğin yiyecekleri ye