Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tatlıların tatlısı sweetcim çoook teşekkür ederimmm :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-09-2011, 10:41 PM   #131 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

tatlıların tatlısı sweetcim çoook teşekkür ederimmm :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-09-2011, 10:42 PM   #132 (permalink)
Üsteğmen

281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yarın yüksek lisans mülakatım var ve ben kendimi ruhsal olarak hiç hazır hissetmiyorum ben de acaba melek terapisini mi denesem diyodum meleklerle yaşamak'ı aldım kitabı da okudum ama cd ye daha hiç elimi sürmedim :)
Alt 12-09-2011, 10:13 PM   #133 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sakin ol. Bence seni kesin alırlar. Bu kadar fazla heycan yapma. Mülakat sırasında derin derin nefesler al, kendine güven. Heycan miktarını kıvamında tutarsan etkileyici bile olabilir.

Başarılar dilerim.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2011, 11:57 PM   #134 (permalink)
Üsteğmen

mülakatım çok kötü geçti maalesef çok basit şeyler sordular ama ben hiçbirini bilemedimm saçmaladım durdum :(
Alt 13-09-2011, 12:14 AM   #135 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dün birisi bana çok güzel bişey söyledi " Seni asla affetmicem seni asla unutmayacağım" demektir... Affetmek işte bu yüzden önemli... çünkü bazı insanlar hakikaten gereksiz yere kafamızın içinde yer edip enerjimizden çalıyolar... Gerçekten affedilmemeye (unutulmamaya) değecek insanlar da zaten affedilmeyecek şeyler yapmazlar ya da yapsalar da bu hatalarını bi şekilde unutturmaya, bizim sevgimizi yeniden kazanmaya çalışırlar...

İnsanın kendine değer vermesi de bu yüzden önemli, insan kendine değer vermeyince değmeyecek insanlar için uğraşıp duruyor çünkü....

Hepimize ama en çok kendime hatırlatma, ne kadar düşüp kalksam da, umutsuzluğa düşsem de isyan etsem de yaşanan herşeyin bir sebebi var... Ve "neden" sorusunun cevabı yalnız bende başka hiç bi yerde aramaya gerek yok... Hayatın akışına güven duymak zorundayım... Bu kadar durgunluğun sebebi belki de beni çok daha büyük sınavlara hazırlıyor olmasıdır hazır olduğumda evren bana yeni hayat derslerimi sunacak :)

ama ben eski yaşanmışlıklara yapışmakta direniyorum, çoktan dersimi çıkarıp yoluma devam etmem gerekirdi...

Her geçen gün eskiyi daha az hatırlamaya ve daha çok "şu an" da kalmaya niyet ediyorum... :)

çok doğru yazmışsınız aklınızda yada içinizde değer taşımıyorsa özür dileyin affedin gitsin. özürü kendim için ediyorum kendimi hasta etmemek için.affediyorum onu içimde aklımda barındırmaya layık görmediğim için ve sonrada keyfime bakıyorum ötesi varmı harika bişey herkese tavsiye ederim
Alt 13-09-2011, 11:55 AM   #136 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

:(( Peki mülakat sonuçların belli oldu mu?

Alt 13-09-2011, 02:02 PM   #137 (permalink)
Üsteğmen

15inde açıklanacak canım. Bu arada benim de İstanbul'da bir iş meselem vardı, dün telefonumu kapatmıştım moral bozukluğuyla aramışlar meğer sesli mesaj da bırakmışlar, bugün ben onlara döndüm perşembe günü görüşmeye gidiyorum :) Ama ailem çok karşı çıkıyor İstanbul'da tek başına bi yandan özel sektörde çalışıp yaşayamazsın diyolar, hem hevesimi fena halde kırıyolar hem köstek oluyorlar, hem vicdan yaptırıyorlar.... Sen böyle kafanın dikine gitmeye devam et bu aileyi bitireceksin falan diyo annem... Benimle yaşamak istemeyeni artık ben de istemem git ama benden destek göremiceksin vs. vs. her gün bunlarla mücadele ediyorum bir de....
Alt 13-09-2011, 11:44 PM   #138 (permalink)
Administrator

Mülakat sonuçları belli olmadan kötü düşünme canım çünkü örneğini gördüm o an cevaplayamamış olsan bile belki senden daha kötü durumda olanlar vardır. Sıkma canını.

Mesafeler aileyi (gerçek bir aileyi) bitirmez. Annenin seni çok özleyeceğinin farklı tarzda bir ifadesi. Her zaman doğru kelimelerle ifade edemeyebiliriz kendimizi. İş konusunda da, hayatın konusunda da en doğru kararları vereceğine inan.

Herşey gönlünce olsun...

Alt 14-09-2011, 12:20 AM   #139 (permalink)
Üsteğmen

bakalım mülakat sonuçlarım belli olacak hemen iş görüşmesine gideceğim o sırada :)

"yeni" olsun diye dua ettim ya bu istanbuldaki iş meselesi içime güneş gibi doğmuştu hem de öyle kendiliğinden oldu ki çok şaşırmıştım ama şimdi baş edebilecek miyim diye korkmaya başladımmm umarm uzun süredir istediğim o yeni başlangıcı en hayırlı şekliyle yaparımmm :)
Alt 14-09-2011, 05:10 PM   #140 (permalink)
Üsteğmen

Dünya her gün yok olup yeniden yaratılmaktadır... Mucizenin ne zaman kendini göstereceğini bilemeyiz... Bir gün bize bir kapı açılır ve bir anda hayatımız değişiverir...

Onur'la tanıştığım zaman da böyle olmuştu. Farklı bir frekansta, farklı bir boyutta olduğumu onun yanındayken her zaman hissettim... Onunlayken yüksek bir enerji seviyesinde gezindik... Birbirimize pek çok hayat dersi öğrettik. Uzun süredir çok düşük enerji seviyelerinde seyrediyorum... Bunu karşıma çıkan insanlardan fark ediyorum.Kendine güveni olmayan, hayatı sevmeyen adamlar çıkıyor karşıma.

Çünkü ben de mutlu değilim, çünkü ben de hayatımı sevmiyorum, başarısız olmaktan korkuyorum... Yaşamımı bütünüyle değiştirmek istiyorum ama anne engeli çıkıyor bu sefer de karşıma... Yarın iş görüşmesine gidicem ama enerjim o kadar düşük ki... İstanbul'da yeni bir hayata hazır mıyım emin olamıyorum... Ama Ankara'da benim için hiç bir yerden hiç bir şey filizlenmiyor...Burada da bu yüzden kendimi kapana kısılmış hissediyorum... Onur'dan bana kalan kalp kırıklıkları, ailesel baskılar ve kendim için uygun görmediğim seçenekler var bu şehirde...

Bir an önce iyileşmek istiyorum... Uyandığım güne lanet etmediğim günler istiyorum...

Bookmarks