Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Hayatımın değişeceği falan yok :(

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Hayatımın değişeceği falan yok :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba arkadaşlar, ben 4 ay önce çekirdek inanç çalışması yaptırdım ve düzenli olarak dinlemeye başladım, hala da dinliyorum ama değişen hiçbir şey yok. çekirdek inanç cdlerinin yanısıra kilo alma telkini de aldım fakat kilomda da bir değişiklik yok. başlarda birşeyler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Hayatımın değişeceği falan yok :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-09-2013, 11:54 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emelcim is an unknown quantity at this point
Standart Hayatımın değişeceği falan yok :(

merhaba arkadaşlar,
ben 4 ay önce çekirdek inanç çalışması yaptırdım ve düzenli olarak dinlemeye başladım, hala da dinliyorum ama değişen hiçbir şey yok.
çekirdek inanç cdlerinin yanısıra kilo alma telkini de aldım fakat kilomda da bir değişiklik yok. başlarda birşeyler değişiyormuş gibi geldi, belki de plasebo etkisiydi bilemiyorum ve şuan ağlamaklıyım. çabaladım ama değişemediğimi görünce umudumu kaybettim. çok canım sıkkın, iade etmeyi de düşünmüyorum açıkçası, o kadar emek verip hazırladılar benim için.
bu arada kulaklıkla dinlemeye mecburum ortam şartları nedeniyle ve iki kulağım da ağrımaya başladı. üff yaaa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

emelcim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2013, 12:05 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hayatımın değişeceği falan yok :(

8 ay dinleyip bi işe yaramadı diyen de var bu sitede fakat zaten değişikliği herkes farkedemiyor, ya da herkeste bu kadar çabuk değişim olmuyor, öncelikle değişim mutlaka oluyor ama ufaka ama büyük..
benim farkındalığım çok yüksekti ve en ufak değişimi kendimde farkediyordum. hiç kendisinin farkında olmayan kişilerden de olabilirsin,öylesin demiyorum, veya değişime açık bir insan değilsin, veyahut sıkısıkıya inançlarına bağlı bir insan olup değişimi kolay kolay kabul etmiyo olabilirsin.
bütün bunları düşünerek inatçı olup dinlemeye devam etmelisin.
Alt 09-09-2013, 12:14 PM   #3 (permalink)

teşekkür ederim, zaten inatla devam ediyorum dinlemeye ama biraz olsun değiştiğimi görsem ya da etrafımdakiler görse bu kadar moralim bozulmazdı.
Alt 09-09-2013, 02:10 PM   #4 (permalink)
Teğmen

gecedamla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
22 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gecedamla is an unknown quantity at this point

Biraz daha sabretmelisin kardeşim. Senin çekirdek inancın fazla dominant demekki değişim er ya da geç o inançlarına tutunacak ve kendini gösterecektir. Ben inanıyrum sende inan. İnan ki güzel şeyler olsun. :)
gecedamla isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2013, 01:28 AM   #5 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

kimi kulaklıklar sublımınal telkinlere uygun değil. ya çok kaliteli bir kulaklıkla dinleyin yada hoparlorle.
Alt 16-09-2013, 08:58 AM   #6 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
emelcim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar,
ben 4 ay önce çekirdek inanç çalışması yaptırdım ve düzenli olarak dinlemeye başladım, hala da dinliyorum ama değişen hiçbir şey yok.
çekirdek inanç cdlerinin yanısıra kilo alma telkini de aldım fakat kilomda da bir değişiklik yok. başlarda birşeyler değişiyormuş gibi geldi, belki de plasebo etkisiydi bilemiyorum ve şuan ağlamaklıyım. çabaladım ama değişemediğimi görünce umudumu kaybettim. çok canım sıkkın, iade etmeyi de düşünmüyorum açıkçası, o kadar emek verip hazırladılar benim için.
bu arada kulaklıkla dinlemeye mecburum ortam şartları nedeniyle ve iki kulağım da ağrımaya başladı. üff yaaa
Öncelikle sana kolaylıklar ve huzur diliyorum. Değişim çok yavaş oluyor zaten. Hemen değişimi hissedemeyebilirsin. Bir anda etrafın güllük gülistanlık olmaz zaten. Seni bugüne dek üzenler bundan öylece kolaylıkla vazgeçmek istemeyeceklerdir. Mutlaka sınanacaksın. Yeni halini sevmeyen insanlar olacak, onlar seni zorlayacak. Fakat zaman içinde daha mutlu, güçlü ve dingin hale geleceksin. Daha az üzülecek, daha az takılacaksın seni üzmek isteyenlere. Ve öyle bir zaman gelecek ki artık seni hiç kimse üzemeyecek. Yine zorlukla olacak hayatta, yine hırpalayanlar çıkacak. Yine başaramadığın şeyler olacak yalnız şu var ki artık sen kaybettiğin savaşların bile galibi olacaksın. Nasıl mı? Hatalar ders almak içindir. Bu bakış açısı bile seni kaybettiklerinin galibi yapar. Hadi bakalım kolay gelsin. Ümidini yitirme, sabırla devam. En azından artık dünya labirentinde olmayacak, bir yol çizebileceksin. Yolun hep başa dönmeyecek bu bile sana özgürlük getirecek. Bu arada uyanık olmalı, olayları okumalısın. İçine düşme olayların, dışına çık sık sık ve onlara dışarıdan bak. Her farkındalık adımın seni biraz daha güçlü ve bilinçli kılar. Sevgimle kal
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2013, 09:04 AM   #7 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Ayrıca, sana ECHART TOLLE un videolarını izlemeni öneririm. Mesnevi edinebilirsin. Oda sana yol gösteren harika bir rehber olabilir. Birde ismin emel sanırım. Emel anlam olarak, istemek dilemek anlamına gelir ki emel hep emel demektir. Yeni bir isim ekleyerek adının yanına, enerjini değiştirebilirsin. Bu da bir yöntem.
Siteyi altüst etmeni de öneririm. Gerçekten harika çalışmalar ve paylaşımlar mevcut site içinde. Onları okuyabilirsin. Mutluluk ve huzur seninle olsun ve her ne diliyorsan gerçek olsun.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2013, 04:46 PM   #8 (permalink)

çok teiekkür ederim desteğiniz ve önerileriniz için
Alt 22-09-2013, 04:58 PM   #9 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eseski is on a distinguished road

Alıntı:
emelcim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar,
merhabaaa sana yardımcı olmak içinn geldim günlüğümede yazdım ama sakın pes etme telkinleri dinlemeyi. Ben de çokk kötü durumdaydım .. gece dinlersen faydası oluyor. Bir de farkındalıkla ilgili yazılar oku farkındalıkla yaşamaya başla. farkında oldukça bana hayat çok çok daha güzel. Gittikçe daha az şeyi takıyorsun kafana , enerjik oluyorsun ve kıskançlık öfkee gerginlik kalmıyorrr
eseski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2013, 10:45 AM   #10 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tcanyegin is an unknown quantity at this point

Bilmiyorum dinlemeye başlayalı benim de uzun bir süreç oldu ama pek bir değişiklik olduğunu sanmıyorum . Hem gece hemde gündüz dinlemeye başladım gündüz 8 saat gece sabaha kadar dinliyorum sigara bırakma telkini daha fazla içiyorum şu anda:) garip geliyor o kadar okuduklarımdan sonra insan sorunu kendinde arayabiliyor . Bilmiyorum ama bunların hepsi hikaye heralde herşey insanın kendinde bitiyor . Hayatı hayattan istemenin yolunu bulmak gerekiyor.
tcanyegin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks