Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-09-2013, 04:58 PM   #9 (permalink)
eseski
Teğmen

Tesekkür: 0
27 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eseski is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatımın değişeceği falan yok :(

Alıntı:
emelcim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar,
ben 4 ay önce çekirdek inanç çalışması yaptırdım ve düzenli olarak dinlemeye başladım, hala da dinliyorum ama değişen hiçbir şey yok.
çekirdek inanç cdlerinin yanısıra kilo alma telkini de aldım fakat kilomda da bir değişiklik yok. başlarda birşeyler değişiyormuş gibi geldi, belki de plasebo etkisiydi bilemiyorum ve şuan ağlamaklıyım. çabaladım ama değişemediğimi görünce umudumu kaybettim. çok canım sıkkın, iade etmeyi de düşünmüyorum açıkçası, o kadar emek verip hazırladılar benim için.
bu arada kulaklıkla dinlemeye mecburum ortam şartları nedeniyle ve iki kulağım da ağrımaya başladı. üff yaaa
merhabaaa sana yardımcı olmak içinn geldim günlüğümede yazdım ama sakın pes etme telkinleri dinlemeyi. Ben de çokk kötü durumdaydım .. gece dinlersen faydası oluyor. Bir de farkındalıkla ilgili yazılar oku farkındalıkla yaşamaya başla. farkında oldukça bana hayat çok çok daha güzel. Gittikçe daha az şeyi takıyorsun kafana , enerjik oluyorsun ve kıskançlık öfkee gerginlik kalmıyorrr
eseski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla