Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-12-2010, 02:23 PM   #35 (permalink)
_roxie_
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

cnm ben ondan mı vazgeçtim yoksa o mu benden bilmiyorum gerçekten.... o benden şubata kadar süre istemişti ama baktım kendi hayatını yaşıyo bana bekle demiş beni bi kenara koymuş ortaya şubat diye bi de süre koymuş... bana söylediği bi kaç yalan ortaya çıkıyor mesela... arkadaşımla ödev yazıcam bugün bütün gün demişti, sonra kızılaya inmiş mesela...

bana vakit ayırmaya yanaşmıyor yani seven insan böyle yapar mı? görmediği zaman dayanamaz değil mi? özler değil mi? o sadece terk edildiği için döndü sanırım bana bitiren ben oldum ya içten içe nasıl vazgeçer benden dedi... sonra geri geldi... geri gelince de ben yumuşadm ama bahsettiğim olaylar oldu... herşeyi herkesle yapmaya vakit buldu bi benle geçiricek vakti bulamadı... derslerinin sınavlarının yoğunluğunu bahane etti gibi geldi bana... ben de o yüzden şubata kadar bekleyemedim oysa başlarda ılımlı bakıyodum sonradan aptal yerine koyulduğumu hissettim...

hala arada sırada pişmanlık duyuyorum, diyorum acaba şubata kadar bekleseydim, ona güvenebilseydim herşey farklı olur muydu sonra? acaba o da kırgın mı? sevseydi beklerdi diye mi düşünüyodur diye düşünüyorum ama hala bir şeyler de yanlış geliyo bana.

beklememiz için hiç bi sebep yokken böyle süreler yaratması hoşuma gitmiyor. yani benden vazgeçen o ben ne yapsam boşuna... o geri gelebilir ancak. 2-3 hafta oldu ayrılalı hiç gelcek gibi de durmuyo =)

hayırlısı, zaman gösterecek... =)

ayrıca iki insanın bir arada olması gerekiyosa bi şekilde kader onları bi araya getiriyo... ben buna çok inanıyorum. yeter ki kalpler istesin. ama onun kalbinden ben artık hiç ama hiç emin değilim...
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla