Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çoook fazla şeyi düşünmeden istemişim galiba saolsun evren de hepsini birden bonuslarıyla getiriyo işler karıştı nolcak şimdiiii :S...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-12-2010, 04:38 AM   #41 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

çoook fazla şeyi düşünmeden istemişim galiba saolsun evren de hepsini birden bonuslarıyla getiriyo işler karıştı nolcak şimdiiii :S

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2010, 12:20 PM   #42 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Geri döndüm! :)

Alıntı:
_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çoook fazla şeyi düşünmeden istemişim galiba saolsun evren de hepsini birden bonuslarıyla getiriyo işler karıştı nolcak şimdiiii :S

Hey heyyy:))

Maşallahhh, onun da çözümü verir evren, sen keyfini çıkar hayatım

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2010, 10:55 PM   #43 (permalink)
Üsteğmen

281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

herkese çooooook mutlu yıllar diliyorummmm yeni yılda bütün isteklerimizi kendimize çekelimmm aşk, başarı, zenginlik, sağlık mıknatısı olalımmm =) sizi çok seviyorum iyi ki varsınız!! =)
Alt 30-12-2010, 11:37 PM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

nedir senddeki son durumlar merak ettim:)
Alt 01-01-2011, 03:53 PM   #45 (permalink)
Üsteğmen

yok ben çok büyük bi hata yaptım.... bahsettiğim bu hayatıma girmiş harika insanın bana karşı duygularının bal gibi farkında olmama rağmen kalbini kırmaktan o kadar korktum ki ona istemeden ümit verdim.... benim için çooook kıymeti olan bi dostumu kaybettim... :/ kötü başladı benim için yeni yıl... :/
Alt 02-01-2011, 03:25 AM   #46 (permalink)
Üsteğmen

ne kadar af dilesem de boş artık tüm bağlantısını kesti benimle....
Alt 02-01-2011, 06:24 PM   #47 (permalink)
Üsteğmen

O zor günler solan güller eskidendi geçti...

O zaman aşık olduğum rüzgarlar esti esti, geçti...

Geriye sadece yarım yarım sevgiler, yüzüme inceden uzun uzun çizgiler...

Yarım kalan,süresi kısalan cümleler,

Yalan dolan bir kaç resim kaldı.....

ben kıymet bilmediğimden gelmedi bunlar başıma... ben öyle güzel de bildim ki kıymetini... onu mutlu etmek, mutlu görmek, derdinde sıkıntısında yanında olup yüzünü güldürebilmek icin herseyi yapardım... bu benim doğam... bana ait, beni ben yapan, beni ben olarak güzel yapan bi parçam... insanlara iyi gelmeyi severim ben...

sen de öylesin... sen de insanlara iyi gelmeyi seviyorsun... yardım elini uzatıyorsun, dünyalarına güzel şeyler katıyorsun... bu yüzden seni seven sana değer veren pek çok dostun var hayatında.. ama aşk yok... benimle olmasını umdun... ama ben seni öyle göremedim... öyle görmeyi göze bile alamadım ki... alamazdım da dostum... sana bilmeden ümit verdiysem seni minicik de olsa kırmaya kıyamadığım içindi... paylaştığımız şeyler birbirimize verdiğimiz sıfatlar ne olursa olsun harika olduğu içindi...

Bazı insanlar herhangi bi kategoriye girmez...herhangi bir sıfat onların hayatlarımızdaki yerini değerini anlatmaya yetmez.. sadece yardımcı olur... Sen benim için arkadaştan da, dosttan da sevgiliden de öte bi şeydin... bu kelimeler sadece 3. şahıslara açıklamaya yarar, sen benim kalbimdeki konumunu.... ama yetmez.... yetmiyor işte...

illa o sıfatlardan bir tanesini seç diyosan... dostluğunu seçecektim ama... keşke bunu samimiyetsizlik, dürüst olmamak olarak algılamasaydın... neyse ben seni affediyorum... o kadar canın yandı ki, belki benim üzerime kurduğun o kadar fazla şeyi yıktım ki...
sen de olgunca davranamadım... yine de seni tanıdığıma çok mutluyum... beni ben yapanlardansın... bundan sora yanımda olsan da olmasan da öyle kalacaksın... her zaman....
Alt 02-01-2011, 06:33 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

2011'e hayatımda kırılan ne varsa hepsini affederek başlıyorum....

Hayatı insan ilişkilerinin ötesinde göreceğim, insanları daha çok severek, gözlerimle değil, kalbimle görerek tanımaya ve anlamaya çalışacağım, yürüdüğüm yolda hayatıma giren insanların benim için anlamını, bana beni anlatma çabalarını takdir ederek geçireceğim bir yıl olacak...

Hayatıma giren her yeni insan belirli bir çekimle geliyor... Bu çekim ikimizin örtüşen bir ya da bir kaç yanı olmasıyla alakalı... benzer şeyler düşünüp evrene benzer sinyaller gönderiyoruz ve frenkanslarımız uyuşuyor, birbirimize doğru çekiliyoruz...

Çekimden sonrası ise bize kalmış... bundan sonrasını tutumlarımız, davranışlarımız, hatalarımız, güvenimiz, korkularımız belirliyor...

Bu sürecin her aşamasında kendimize dair birşeyler var... kendimize ayna tutuyor aslında yaşadıklarımız... eksiklerimizi gediklerimizi bize gösteriyor..

ben öğrendim ki,

gerçekten sevdiğim, aşık olduğum zaman rest çekemiyorum...tavır koyamıyorum... yoğun kaybetme korkuları yaşıyorum...

bazen de hayır demeyi, insanlarla gerektiği yerde belirli bir mesafeyi aşmamayı, o sınırı seti çekmeyi bilmiyorum...

kendime ve başkalarına güvenmeyi bilmiyordum, ama öğreniyorum...

sabırlı olmayı

ve bazen olayları akışına bırakmayı....

her yolculuk aslında insanın içinde de bir yolculuktur...

her ilişki de aslında insanın kendisiyle yaşadığı bir şeymiş bir nevi...

biriyle bir ilişkiye başladığımızda... kendi dünyamızda, bizim kafamızda, kendi yargılarımızla, değerlerimizle, sevgimizin yoğunluğuyla akıp giden bir şey var.. bi de buna bağlı olarak karşımızdaki insanla yaşadıklarımız, ona yansıttıklarımız, paylaştıklarımız var..

kendimle aramı ne kadar iyi tutarsam, kendi eksikliklerimi ne kadar tamamlayabilirsem, karşımdaki insanlara ynsıttıklarım da o kadar güzel ve NET olacak bundan sonra...

2011'i bu amaca adıyorum...

Dün gece bir film izledim ye dua et sev... harikaydı! kitabını da bi an önce alıp okuyacağım... =)

Benim için 2011'in anlamı bu olacak... yalnız fazla yememeliyim kiloma dikkat etmem gerek... =))

o yüzden benim için 2011 :

OKU DUA ET SEV yılı olacak...

hep beraber okuyalım, dua edelim, sevelim...

olur mu?? =)
Alt 03-01-2011, 11:43 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

sınav dönemi geldi çattı.... bakalım başarı kişiye özel telkinimin etkilerini görebilicek miyim... =)

okulu bitirsem de yeni yeni başlangıçlarım olsa... yeniden...
Alt 22-01-2011, 03:01 PM   #50 (permalink)
Üsteğmen

veee sınav dönemim sona erdi ben de sonunda aranıza yeniden dönebildmmmm! =))

çoook özlemişim seni günlüğüm ve buradaki herkesi de öyle...

karışık bi sınav dönemi geçirdim kişiye özel telkinlerimden de kendini kabullenmeye karşı inanılmaz direnç gösteriyorum hala kıramadım bi türlü anlamadım... öyle küsmüşüm ki kendime, yaşadıklarıma, yaptıklarıma... sanırım suçluluk duyguları ile birlikte dinlemeliyim onu çünkü dinledikten sonra fark ediyorum her yaşanmış için kendimi suçlamaya kendi beceriksizliğimden, yeteneksizliğimden, hatta kişiliksizliğimden ve yetersizliğimden dem vurmaya başlamışım.... neyse şu safhayı da atlatıyım da bunun bir sonraki aşaması sıçrama olacak... =))

yaratıcı yazarlık kursu harika gidiyor, bir sürü yeni arkadaşım var vee pek çok yazarla birebir tanışma fırsatım oluyor ayrıca haftada 2-3 tane şiir, öykü ne olursa yazıyoruz... uzun zamandır kalemim bu denli güzel işlememişti, biraz zorlayınca içimdeki cevher çıktı ortaya.... önümüzdeki seneye kadar yeteri kadar şiir yazıp küçük de olsa bir şiir kitabı yayınlamayı da koydum hedeflerin içine... =)

bir de karşıma sürekli eski sevgililerinden yaralı erkekler çıkıyor bu ara... Kendim gibi olanı mı çekiyorum nedir... atlattım sandığım şeyleri demek o kadar da atlatamamışım... zamanı değil demek ki henüz yeni bir şeylere adım atmanın... zamanı geldiğinde soru işaretine mahal vermeyen bir şey olacak, biliyorum... =)

Bookmarks