Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

KOKOLOJİ TESTLERİ

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler KOKOLOJİ TESTLERİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız damalı desen yapardım ben :) aslında küçük benkler cok tatlı olur ama puantiyelere gıcığım şu aralar :D...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

KOKOLOJİ TESTLERİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-06-2012, 02:40 PM   #141 (permalink)
Teğmen

pervasız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
20 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pervasız is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: KOKOLOJİ TESTLERİ

damalı desen yapardım ben :) aslında küçük benkler cok tatlı olur ama puantiyelere gıcığım şu aralar :D

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

pervasız isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2012, 05:55 PM   #142 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,413
48 Mesajinıza toplam 112 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kadir Serarslan is an unknown quantity at this point

Ancak 40 tohumum yeşerirdi.
Piyangoyla tatil yapardım.
Yarasa bana da yolu gösterirdi.
Dümdüz çizgiler yapardım
Alt 23-06-2012, 07:43 PM   #143 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

kendi yanıtımı es geçiyorum ama hoşuma gitti :))

ANAHTAR

Mavi renk zihnin alt katmanlarindaki faaliyetlerle -hayal gücü, sezgi, zeka- iliskilendirilir. Fincanin üzerindeki beyaz yüzey ise, size rahat ve dogal bir bicimde kendinizi ifade olanagi .Bu acidan bakildiginda sectiginiz desen, sorun cözme ve yaraticilik alanindaki yapisal yaklasiminizi ve zihinsel gücünüzü gösterir.

1. Düz cizgiler

Net bir yaklasimi tercih ediyorsunuz. Sorunlarin Cözümüne kesin karar verip derhal uygulamaya geciyorsunuz. Insanlarin sizi, zorluklara dayanikli biri ya da bir lider olarak görmesi cok dogal.

2. Kücük benekler

Gücünüzü, zihninizin esnek ve sanatci yapisindan aliyorsunuz. Bu durum, bazen siradisi, hatta tuhaf biri olarak degerlendirilmenize neden oluyor.
Ancak yaratici yeteneklerinizle ve kendinize özgü vizyonunuzla topluma katkida bulunuyorsunuz.

3. Damali cizgi

Gündelik hayatin taleplerini karsilamak konusunda uzmansiniz. Ancak bu durum sizin siradan biri oldugunuz anlamina gelmiyor. Pek az kisi hayatini sessizce ama bu denli basarili bir sekilde düzenleyebilir. Bu sayede her zaman, ihtiyaci olanlarla paylasacaginiz zamana, bolluga ve sefkate sahipsiniz.

4. Dalgali Cizgiler

İnsanlarin duygularini kolayca ifade edebildigi, rahat ve huzurlu ortamlar yaratma yetenegine sahipsiniz. Bunu ilgi ve sefkat acligi hissettiginiz icin yapmiyorsunuz. Cevrenizdekiler size ilgi göstermek ve desteklemek icin dogal bir istek duyuyor. Iyi niyetli yaklasiminiz dalga dalga yayiliyor ve cevrenizdeki kisileri etkiliyor. Sizi taniyan ve seven herkese sorun. Sayenizde dünyanin daha güzel oldugunu söyleyecekler
Alt 23-06-2012, 07:59 PM   #144 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sevdim bu damayı :)
Alt 24-06-2012, 11:27 PM   #145 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

İŞ MÜLAKATI

1. Çalışmayı en çok istediğiniz şirketin mülakatına çağrıldınız. Mülakat günü odaya girdiniz ve bir ekiple görüşme yapacağınızı gördünüz. Ekip üyelerinin yaş ortalamasının kaç olmasını istersiniz?

2. Görüşme "sizi tanıyalım" gibi basit sorularla başladı ve sonra sıra şaşırtmalı yerlere geldi. Soruların tümüne kolaylıkla cevap verdiniz ama biri sizi çok etkiledi. Bu soru neydi?

3. Tam işe alındım diye düşünüp rahatlamışken, ekipten biri eksik ve zayıf noktalarınızı saymaya başladı. Kusur listenizde neler bulunur?

4. Aynı gece telefonunuz çaldı ve personel müdürü işe alındığınızı söyledi. Ne cevap verirsiniz?
Alt 24-06-2012, 11:58 PM   #146 (permalink)
Binbaşı

1. 40 lı yaşlar

2. Burada da mı kokoloji :)) bilmiyorum.. öyle planlamadan giderim ki mülakatlara..belki en büyük hayalim düşüm nedir sorusu.. belki gözleriniz tam olarak ne renk :))
en son görüşmeye gittiğimde cv yi çekti önüne mülakatçı.. baktı.. dedi ki 85 de yola koyulmuşsunuz ve hiç durmadınız mı? güzel bir soruydu :)

3. sigara kullanıyorsunuz :(

4. nefesimi tutar.. ciddi ciddi teşekkür eder .. görüşmek üzere derim.. telefonu kapatım yuppiiii diye bağırırım.. yani şu beklediğim iş olursa.. hayır olduğunda öyle yapacağım... :))
Alt 25-06-2012, 07:51 AM   #147 (permalink)
Binbaşı

ANAHTARR....

1-Bu soruya vereceğiniz cevap ideal eş olarak gördüğünüz kişinin yaşıdır. Mülakattaki amaç sadece tanışmak değil, bir izlenim yaratmaktır. İdeal patronunuzun yaşı, birlikte olmak istediğiniz kişinin yaşını gösterir. Örneğin eğer mülakat ekibi sizden çok daha yaşlı kişilerden oluşuyorsa, bu durum "yaşlı tilkiler"i çekici bulduğunuz anlamına gelir.

2-Zihninizde en çok yer eden soru, gizliden gizliye hayatınızdaki kişiye sormak istediğiniz sorudur. Aklınızda kalan soru "Bu şirketi neden seçtiniz?" diyelim. Hepimiz "Beni neden seçtin?" diye sormak isteriz, değil mi? Veya: "Bize hedeflerinizden söz edin." Çeviri: "Ben yanında olmadığımda neler yapıyorsun?"

3-Yetkilinin sıraladığı kusurlar aslında sevgilinizin hoşlandığı yanlarınızdır. Kendinizde hata olarak gördüğünüz şeyler, çoktan düzeltmeye başladığınız özelliklerinizdir. Eğer "Kendinize fazla güveniyorsunuz" eleştirisi aldıysanız bu hayatınızdaki insanın sizdeki en sevdiği özelliktir. "Yeterince atılgan değilsiniz" eleştirisi de sizin en sevilen özelliğinizdir. Yumuşak başlı ve sevecen bir insansınız demektir. "Deneyiminiz yetersiz" ise demek ki bir ilişkiye tazelik ve sınırsız potansiyel katıyorsunuz.

4-İş teklifine verdiğiniz cevap evlenme teklifine göstereceğiniz tepkiyi yansıtıyor. "Gerçekten mi? Ciddi misiniz? Başlamak için sabırsızlanıyorum." Bu sözler ilişkinin iyi başlamasını sağlar. Ama sözleşme imzalanana kadar soğukkanlı davranın, coşkunuzu gizleyin. Fazla hevesli görünmek bazen umutsuzluk olarak da algılanır. "Birkaç gün düşünmek istiyorum." Bu akılcı bir yaklaşımdır. Olaya atlamanın gereği yok. Ne de olsa büyük bir taahhüde giriyorsunuz. "Birkaç teklif daha aldım. Hepsini değerlendirip öyle karar vereceğim." Kendinizden çok emin görünmeyin. Büyük ihtimalle başka adaylar da vardır.
Alt 25-06-2012, 10:28 AM   #148 (permalink)
Teğmen

40 lı yaşlar dedim ama biraz garip oldu galiba :D

daha önce iş deneyiminiz var mı diye sordualr. demek ki gecmişi merak edenlerdenim :D

kusurlarım: eşim istemezse çalışmam, ailem için işi bırakırım :P demek iyi bi eş mi olucam ne :D

sıcak bi teşekkürdü sadece. :D
Alt 27-06-2012, 01:11 AM   #149 (permalink)
Binbaşı

Aura Rengi Testi:

Aşağıdaki soruları cevaplayınız
Soruları cevaplarken, aşağıdakilerden hangisinin sizi en iyi tanımladığını belirleyin. Testin sonunda aura renginizin ne olduğunu gösteren çizelgeye bakın.

Kendinizi nasıl görüyorsunuz?

• 1 - Günü meditasyon yaparak geçirdiğim basit bir hayatım var.
• 2 - İnsanlara yardım etmeyi gerçekten çok severim ve muhtaç olanlara hep yardım etmeye çalışırım.
• 3 - Organik yiyecekler, vitaminler ve yoga ilgi alanımdır. Kolaylıkla arkadaş edinebilirim.
• 4 - Her zaman grubu eğlendiren kişi benimdir. Başka insanlarla olmayı ve sohbet etmeyi çok severim.
• 5 - Çok anlayışlıyımdır ve diğer insanların duygularına önem veririm.
• 6 - Çok atletik bir insanım ve insanlar genelde enerjimi saldırganlıkla karıştırırlar çünkü çok mücadeleci bir yapıdayım.
• 7 - Çok duygusalım ve acıklı olaylar karşısında hemen ağlarım. Birini acı içinde görmeye dayanamam.

Çalışma arkadaşlarınız sizin hakkınızda ne söylüyor?

• 1 - Elbiselerim kirlenecek mi? Eğer kirlenecekse, o zaman yapamam.
• 2 - Evet evet evet. Birine hayır demekten nefret ederim.
• 3 - Okulda en sevdiğim derslerden biri de teknoloji ve tasarım dersidir, el zanaatlerini severim.
• 4 - Evet, yüksek beklentilerim olduğunu biliyorum, ama ben mükemmeliyetçiyim.
• 5 - Sadece önüme projeyi koy ve bunu yapamayacağımı söyle.
• 6 - Ekibim için ne gerekirse yaparım.
• 7 -Şimdi dinleyin, yapacağımız şey şu. Takım kaptanı olmamın bir nedeni var.

Ne tür bir insansınız?

• 1 – Yaratıcı imgeleme teknikleriyle çalışırım.
• 2 - Başkalarına hizmet etmek için burada olduğuma inanıyorum. Yardım etmek için ne gerekiyorsa yaparım.
• 3 - Ben kalabalıktaki asiyim. Yapmamamı söyle, tek amacım onu yapmak olur.
• 4 - Konuşmayı, bilgi paylaşmayı ve insanları tanımayı severim, yazar ve oynarım.
• 5 - Aerobik yapmayı, spor yapmayı ve fiziksel yeteneklerimi test eden herşeyi severim.
• 6 - Çok çabuk sinirlenirim.
• 7 - Sonsuza kadar öğrenciyim, herşeyi öğrenmek isterim.

Arkadaşlarınız sizi nasıl tanımlar?

• 1 - Çok geniş bir hayal gücüne sahiptir. Harika bir yazar olur.
• 2 - Aziz gibidir, gerçekten; tanıdığım en bağışlayıcı insan.
• 3 - Tam bir sanatkardır, tanıdığım en yaratıcı insan.
• 4 - Tanıdığım en sevgi dolu insandır.
• 5 - Kendine vereceği zararı düşünmeden, insanları kurtarmak için yanan binaya girer.
• 6 - Ayakları yere sağlam basar.
• 7 - Kendine çok güvenir ve başkasına ihtiyaç duymaz.

En çok neyi seversiniz?

(Kadınlar için)
• 1 - Makyaj çantamı ve bir sürü parfüm.
• 2 - Evim, tam istediğim gibi dekore edildi.
• 3 - Marka kıyafetler. Tam bir şıklık örneği olmak istiyorum.
• 4 - Tabi ki mücevherler
• 5 - Kurabiyeler, şekerler, çikolaya; tatlı olan herşey.
• 6 - Bitkiler. Birsürü bitki ve çiçek.
• 7 - Romantizm. Onsuz hayatın bir anlamı yok ki.

En çok neyi seversiniz?

(Erkekler için)
• 1 - Traş bıçağı, aftershave ve manikür setim.
• 2 - Rahat deri koltuğum ve geniş ekran televizyonum.
• 3 - Kredi kartım, şehirdeki en iyi terzi için.
• 4 - Tabi ki spor arabam.
• 5 - Bana pizza, patates ve bira verin.
• 6 - Yürüyüş yapmak ve açık havada olmak.
• 7 - Kız arkadaşımla partilere gitmek.

Hangisi gerçek sizsiniz?

• 1 - Bir hayalim var. Geleceği çok açık ve net bir şekilde görebiliyorum ve hayallerimi nasıl gerçekleştirebileceğimi biliyorum.
• 2 - Konuş benimle. Bana herşeyi anlatabilirsin ve ben de her kelimesini duyarım.
• 3 - Beni kilitleme. Anı yaşamak istiyorum.
• 4 - Doğaya tutkunum, kendimi huzurlu hissedeceğim yeri arıyorum.
• 5 - Bir karşılığı olduğunu bildiğim sürece, risk almaktan korkmam.
• 6 - Yanlız olmayı tercih ederim.
• 7 - Bağırma ve sinirlenme. Üzgün ve sinirli olan benmişim gibi hissediyorum.

En zayıf noktanız hangisidir?

• 1 - Gözlerim ruhumun pencereleridir ve benimkiler sürekli ağlar.
• 2 - Sanırım yeterince konuşmuyorum, çünkü çok konuştuğumda boğazım ağrıyor.I
• 3 - Hazımsızlık. Baharatlı yiyecekleri çok seviyorum ama vücudum onlara tolere edemiyor.
• 4 - Ciğerlerim. Nefessiz kaldığımı hissettiğim zamanlar oluyor.
• 5 - Kaslarım, egzersiz yaptığımda ağrıdan duramıyorum.
• 6 - Sinir sistemim, çok çabuk gerilip tedirgin oluyorum.
• 7 - Başım çatlayacak gibi hissediyorum. Sık sık başağrıları çekiyorum.

Aura Renk Testi Sonuçları
Cevaplarınıza bakın ve hangi sayıyı en çok işaretlediğinizi belirleyin.
Test Sonuçları

Test Sonuçları

1 Numara
İndigo
2 Numara
Mavi
3 Numara
Sarı
4 Numara
Yeşil
5 Numara
Turuncu
6 Numara
Kırmızı
7 Numara
Mor
Alt 28-06-2012, 10:52 AM   #150 (permalink)
bigokyanus
Guest

Maviymiş rengim ki mavi en sevdiğim renktir , tam benlik ...

Bookmarks