Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben kendi yolumu kendim açıyorum. Ben kendi yolumu kendim açtığımı biliyor ve inanıyorum. Ben kendi yolumu kendim açtığımı kabul ediyorum. Ben kendi yolumu kendim açtığım için kendimi takdir ediyorum. Ben kendi yolumu kendim açtığım için şükrediyorum. mesela bu beşli olumlamayı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-11-2008, 04:06 PM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

Ben kendi yolumu kendim açıyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığımı biliyor ve inanıyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığımı kabul ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığım için şükrediyorum.

mesela bu beşli olumlamayı incelersek;
böyle bir olumlama çalışmasında bilinçaltını her açıdan ikna ederek olumlamayı reddeten genel blokajlar ortadan kaldırılmaya çalışılmakta..
şükretmenin ve takdir etmenin pozitif enerjisi ile olumlamanın enerjisi harmanlanmakta..

bilinç düzeyinde olduğu gibi bilinçaltında da beğenilmek isteriz.. takdir görmek isteriz..
bizim için sürekli çalışan bilinçaltımız beğenilmek takdir görmek ister..

sadece kendime güveniyorum diye olumlama yaparsanda olur ancak bu olumlama senin için ne kadar doğru olur..
bilinçaltın bu yaptığın olumlamaya ne kadar inanıyor..
olumlamayı söylediğinde ya da yazdığında içinde ne gibi duygular uyanıyor..
söylediğin olumlamanın gerçekleşeceğini hissediyor ve inanıyor musun..

tüm bunların cevabı olumlu ise yazdığın olumlama doğrudur..
ancak olumlama tekniklerini inceledğimizde kıyaslama yaparak daha rahat ve etkili sonuçlar alındığı gözlemlenmiştir..

örneğin; her geçen gün kendime daha çok güveniyorum ve bunu yaşamımın her alanında kolaylıkla hissetmeyi seçiyorum gibi..

şükran ve takdir duyguları daima her konuda bizim içimizdeki güce ulaşmamızı sağlayan sihirli anahtardır..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-11-2008, 12:56 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
38 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustinet1900 is an unknown quantity at this point

sevgili shamanic abla
aciklaman bana cok yardimci oldu.
besli olumlama seklinin normal den daha cok konuy kapladigini gördüm yani icine hem sükretmeyi hem inanmanyi vesayre aliyor.

ama simdi biraz kafam karisti sonundada dedinki kiyaslama yaparak daha etkili sonuclar alindigi gözlemlenilmistir demissin.
ve örnek olarak "her gecen gün kendime daha cok güveniyorum ve bunu yasamimin her alaninda kolaylikla hissetmeyi seciyorum " diye yazmissin. yani ben besli olumlama seklinin yerine bunu seklimi mi uygulayim demek istiyorsun, böyle daha mi etkili.

abla bir arkadasda bana su sekilde tavsiye etti "kendime güvenim her geçen gün artıyor"
yani bu yazis tarzlararinin arasinda ne gibi farklar olabilir?

ben aslinda kendine güven konusu üzerinde calismak istiyorum ama bildigim ve okudugum kadariylada kendine güvensizlik sucluluk duygularindan kaynaklaniyor.o yüzden kafam biraz karisti önce kendine güven calismasimi yapsam yoksa suclulukla ilgili olumlama mi yapsam.yada bu iki konuyuda icine kapsayan bir olumlama mi kullansam.

genelde "onaylamak" kelimesi olumlamalarda cok karsima cikti ama bu kelimeyi pek anlayamiyorum ve isinamadim daha dogrusu.

baslangic icin acaba sadece bu iki konu icin birer tane olumlamam olsa heralde cok fazla gelmez sabah aksam onar defa yada daha fazla okurum.
mustinet1900 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2008, 06:01 PM   #13 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim kişisel gelişim yoluna çıktığım zaman çok değerli bir öğretmenim oldu..

bana ilk cümlesi şuydu : bedava peynir sadece fare kapanında bulunur..
spritüel dünyandaki gelişim içinde fiziksel dünyada ki gelişimin içinde çalışacaksın..

kendine güven ve suçluluk konusu seni yıllardır olmak istediğin senden ayıran hedeflerine ulaşmanda en büyük engelin..
hal böyleyken sen hala 5 ya da 6 olumlamanın çok ya da az olduğunu düşünüyorsun tatlım..

kendine iki adet defter edin.. bunlar yatağının başucunda dursunlar..
biri kendine güven defteri.. diğeri suçluluktan özgürleşme defteri..

her iki defterede sabah uyanınca ve akşam yatarken olumlamalarını yaz..
bu olumlamaların ilk 5 i yukarıdaki örnekteki gibi 6. sı benim ya da arkadaşının sana verdiği örnek olsun..

okuyabilirsinde evet ama yazmak çok daha etkilidir.. bir kere okumaktansa bir kere yazmak 100 kat daha fazla etki eder..

önemli olan bir olumlamayı yazarken bize hissettirdikleridir.. kendime güveniyorum dediğimizde kendimize güvenmiyorsak
bilinçaltı bunu kabul etmez... kaba tabirle külahıma anlat der... ama kıyaslarsak bunu kabul eder ve bu yönde çalışır..
subliminal telkinler niye etkiliydi.. bilincimizin engeline takılmadığı için.. onaylama yaparkende buna dikkat edeceğiz
ve bilincimizin engelini aşacağız..

"evet şu anda kendime güvenmiyorum ama kendime güvensiz olmam bende hiç güven duygusu olmadığı
anlamına gelmiyor çok basitte olsa bazı olaylar karşısında kendime güvendiğim örneğini yaşadım..
demeki benim güvenim gerekli koşullarla günden güne artarak çoğalabilir .. "

bu uzun içsel lonuşmanın olumlaması:
her geçen gün kendime daha çok güveniyorum ve bunu yaşamımın her alanında kolaylıkla hissetmeyi seçiyorum gibi..

üçüncü bir defterin daha olacak ve bu deftere de gün içinde aklına geldikçe şükran duyduğun durumları yazacaksın..

telkinleri zaten dinliyorsun diye hatırlatma yapmıyorum..

çalışcaz mustinetcim .. yaşamımızın sorumluluğunu alcaz çalışcaz ablam ...
geçen günlere zaman olarak baktığımızda telafisi yok ablam..

bu çalışmaları bir yıldan daha fazladır biliyorsun canım.. son 2 aydır da defterine yazarak yap diye resmen baskı yaptım sana
ama hala başlamadın kuzum.. mükemmeli zamanla bulacaksın elbette ancak şu anda verdiğimiz örnekle başla bir an önce..
attığın her adım hiç adım atmamaktan daha ileriye taşıyacak seni..

sevgiler..
Alt 26-11-2008, 09:25 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Sevgili Shamancığım yine döktürmüş , mustinet sana muhteşem bir program yapmış Shamanic,hayat defterleri ben okurken özendim ,defter yazılarını okudukça defter delisine döndüm sokakta renkli kapaklı güzel defterler gördükçe özeniyorum

Olumlamaları yazmanın etksine inanamayacaksın ,göreceksin ki inanmayarak sadece yazmış olmak için yazmaya başlasan dahi sonra hayatındaki değişimlerin güzelliğine inanamayacaksın ,aslında mucize yok deriz ama bir mucize gibi yazdığın olumlamaların hayatına teker teker girdiğine şahit oldukça bu olumlama yazma oyununa çok daha fazla istekle bağlanacaksın
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2008, 02:44 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

38 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

shamanic ablacigim
senin dedigin gibi defterimi aldim.
bu aksamdan itibaren yazmaya basliyorum.

1. defterim (kendine güven defteri ) icin 2 tane olumlamam var
birincisi su :

Ben kendime güveniyorum.
Ben kendime güvendiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben kendime güvendiğimi kabul ediyorum.
Ben kendime güvendiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendime güvendiğim için şükrediyorum.

ikinciside senin yazmis oldugun :

her geçen gün kendime daha çok güveniyorum ve bunu yaşamımın her alanında kolaylıkla hissetmeyi seçiyorum gibi..

bu tamam .ama simdi birde sucluluk defterinede benim icin bir olumlama verirmisin.bitane var su sekilde :

Ben kendimi sevgi ile onaylıyorum.
Ben kendimi sevgi ile onayladığımı biliyor ve inanıyorum.
Ben kendimi sevgi ile onayladığımı kabul ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile onayladığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile onayladığım için şükrediyorum.

(Bu olumlamayı Suçlanma korkunuz için bilinçaltı olumlaması olarak tekrar etmenizi öneririz.)

ama bu olumlamadaki "onaylama" kelimesi beni rahatsiz ediyor.ablam sucluluk icinde bir tane besli birtane senin yazdigin kiyaslama seklinde olursa cok güzel.olur
sevgiler
mustinet1900 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2008, 10:14 PM   #16 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Thumbs up suçluluk olumlamaları

canım benim o zaman ben kendimi sevgi ile" kabul ediyorum "u kullanmak ister misin.. örneğin;
Ben kendimi sevgi ile kabul ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile kabul ediyorum bunu biliyor ve inanıyorum.
Ben kendimi sevgi ile kabul ettiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile kabul ettiğim için şükrediyorum.

geçmişimi sevgiyle arkamda bırakıyorum,kendimi affediyorum, huzur içindeyim.
kendimi ve beni üzenleri sevgiyle affediyorum..

bu güne kadarki yaşantımda affedemediğim ve bende iz bırakan her olayı,herkesi ve kendimi bağışlamaya niyet ediyorum. her olayı,herkesi ve kendimi bağışlıyorum.Bu niyetim için rehberlerimden yardım istiyorum ve teşekkür ediyorum. affetmenin ve bağışlamanın özgürlüğünü her geçen an hzuur ile yaşamımda deneyimlemeyi seçiyorum..

geçmişimi sevgiyle affediyorum ve özgür bırakıyorum.. bu duygunun yaşatacağı tüm güzellikleri her geçen gün sevgiyle deneyimlemeyi seçiyorum..

Bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde olusturduğum tüm gereksiz ve olumsuz düşünce kalıplarımı iptal ediyorum. bunların yerini sevgiyle dolduruyorum..

farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum. yolumun ilahi ışık ve sevgiyle açılmasına niyet ediyorum..

geçmişi sevgiyle bırakıyor, yeni ve güzel olanı sevgiyle kabul ediyorum.

umarım bunlar yardımcı olur..

sevgiler..
Alt 28-11-2008, 10:27 PM   #17 (permalink)
Teğmen

alakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 575
102 Mesajinıza toplam 512 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alakas will become famous soon enoughalakas will become famous soon enough

bu sitede yine bir mesajda ...sız, ...siz li cümleler kurulmaması gerektiği gibi bir yazı okumuştum. negatif mesaja giriyormuş çünkü bu. burada da birkaç böyle cümle var. ne olucak şimdi?
alakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2008, 03:47 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

merhabalar shamanic abla
dün sana özelden bir mesaj yazmistim ama galiba gönderirken bir hata olusmus o yüzden tekrar yollayayim dedim eger cift gelimisse özür dileri.

abla senin tavsiyelerin uygun olarak olumlamalarima basladim ve ayrica senin Tezahür ettimenin sanati isimli yazinida inceledim.

abla googleda biraz daha bilgi edinmek icin arastirma yaparken su siteye rastladim ve bu yazi cok ilgimi cekti sana bi göstermek istiyorum :

kendimi şifalandiramiyorum:( - Page 3 - Turgay Reiki Forum

burayi inceledim ve sonra üye olup bir soru sorayim dedim ve söyle bir cevap aldim:

"Sevgili musti hoşgeldin öncelikle

kendine güven kavramının arkasında evrene güvenmek var biliyormusun bunu?

çünkü kendim dediğin şey sana doğru akan evrensel enerjilerin yansımalarıyla ortaya çıkan bir ışık parçacığı ki bu parçacık evrenin bir parçası. yani kendine güven kavramı otomatikman evrene güvenmek dolayısıyla ona teslim olmaklada ilintili.

Bunu bende yeni öğrendim. Benim sınavlarımdan biride bu bu konuda yapılacak en güzel onaylama kuantum başarı diye bir kitap okuyorum oradan söyliyim çok bildiğin bir onaylama.

BEN,EVRENE GÜVENİYORUM.

Defalarca yinleyeceğin kelime GÜVEN ,GÜVEN, GÜVEN,GÜVEN,GÜVEN......... hergün boşluğa düştüğünde hatılat bunu kendine çokça söyle.

korku,endişe duyduğunda baktın geliyor bu hisler içini burkmaya başladı hafiften hemen içine söyle tekrarla GÜVEN!GÜVEN!...GÜVEN!

ve oluşu başlatan sözcük SEVGİ.

olmasını istediğin birşeyde bir tartışmada yada bir öfke nöbetinde bunu yinele.

korku,öfke,kıskançlık başlarsa ve suçlamak,ego başlarsa söyle bunu. SEVGİ!SEVGİ!SEVGİ!

ve son olarak en önemli şeylerden biri

kararlı bir niyet durumudur.

KARARLIYIM!KARARLIYIM! KARARLIYIM!

bunu herhangi bir konuda endişeye kapıldığında ve yooo olmuyor olmuyor diye düşünmeye başladığında yinele!

çünkü evren bir garsondur!

ya ben biftek çok severim ama omlet olabilir diyor insanlar genellikle bu yüzdende çalışmalar sonuç vermiyor.

Başarı için;

GÜVENMEK, SEVGİ ALANINA GİRMEK VE KARARLI OLMAK ta çok önemli. seçimlerden sonraki çalışmadır bunlar.

SEVGİ,SEVGİ ,SEVGİ.....bunuda defalarca söyle korku enerjisini dağıtır.

değişik değişik şeyler belirleme; bir konu ile ilgili misal güven le ilgili ise eğer sorun;

ben kendime güveniyorum! bu şimdiki zamanda tutar seni ve bunuda çivilemek için GÜVEN GÜVEN GÜVEN dersin aklına her geldiğinde.

sabit bildik bir duygu ile ilgili çalışırken direk o duygu alanına gir.

kendime güvenmeyi seçiyorum çokta doğru gelmiyor buyüzden. kendime güvendiğimi kabul ediyorum bu bir kabul ediş bu daha doğru!

Turgay hocanın o sayfada bir uyarısı vardı o sayfadamı sonramı telkinlerle ilgili ;

şunu hatırlattı bazen seçiyorum ! diye yinelemek bizi sürekli aynı noktada A kümesi ve B kümesi ile ve seçim noktasıyla karşı karşıya tutar ve sürekli seçiyorum diyerek döngü oluşturabiliriz.

o yüzden seçiyorum kelimesi çok dikkatli kullanılmalı!

onun yerine daha genel ve başlatıcı kelime KABUL EDİYORUM!

Bu ağaçtaki meyvayı olgunlaştırıp eline veriyor.

Ben kendime güvendiğimi hissetmeyi kabul ediyorum. kelimesine gelince;

evrendeki oluş hali ilk önce duygularla oluşa geçiyor bu yüzden hissetmeyi kabul etmek önemli kelimeler.

suçluluk duygusu kalbin genişlemesi iile sona eriyor.

Bunun için

BİRAZ evvel söylediğim

GÜVEN, SEVGİ,KARARLIYIM kelimelerinden faydalanabiliriz.

BEN,evrene güveniyorum!

BEN SEVGİYİM! sevgi sevgi sevgi (bu kelime kalbin enerjisini genişletir,bilişini genişletir ve herşeyi kapsatır. dolayısıyla böyle bir kalp kimseye suçlu olarak bakamaz)

Ben,sevgi ve güvende kararlıyım!

BEN , EVRENE GÜVENMEKTE KARARLIYIM!

Ve sonra sakin bırak, bilki çalışma başladı.

ilk andaki öfke kıskançlık suçluluk gibi olumsuz taraf her açığa çıktığında içindeki musluğu çevir.

güven e sarıl sonra sevgiyi hatırla ve kararlı ol

Bazen bir olumlama ile bir kabul edişle bir süreci istediğimiz bir süreci tetikliyoruz. ve bu süreç başladığında törpülenmede başladığı için acı çekebiliyoruz. Neyse ki kabul ediş olayını bildiğimizden bu konuda GÜVEN kelimesi ile bu törpülenmden hasarsız çıkabiliriz.

misal benim bir olumlamam vardı.

şöyleydi. benim ön dişimde sorunum var çocukken düşmüüştüm. ve aynaya her baktığımda bundan dolayı kendimi eksik hissetmiştim.

bu durum benim sevgi hayatımıda etkiledi.

ve en sonunda şöyle bir onaylama uyguladım.

BEN, DİŞLERİMİN(HEPSİ İÇN GENEL DÜŞÜNDÜM) SAĞLIKLI,BEMBEYAZ OLMALARINI KABUL EDİYORUM!

Bu temelde olumlu bir kabul ediş

fakat süreç başladığında ben bunu unutmuştum bu konuda sadece yaptığım şey düzenli dişlerimi fırçalamaktı. fakat bir gün sevgilim bana gülümsememi beğenmediğini söyledi. sonra ön dişimle ilgili görüntümün bozuk olduğunu iddia etti ve beni terketti.

sürecin başladığını zınk diye hatırladım!

amaç sağlıklı dişler için atağa geçmemdi. ve hemen bir diş doktoruna gidip, implant ve beyazlatma ile ilgili oluş içine girmeye karar verdim.

şimdi ben bu sınav içindeyim yani şu anda bu oluş hayatımda. eğer süreci niyetimle başlattığımı bilmeseydim çok büyük acı çekerdim emin ol

ne güzel dğeilmi.

bu arada NİYETLİYİM,NİYETİNDEYİM kelimeleride çok güçlüdür."

abla böyle bir cevap aldim.acik söylemek gerekirse tam olarakda anlamadim cünki bana karisik bir cevap gibi geldi ama demek istedigim sonuna dogru bahsi gecilen "SECIYORUM" ve "KABUL EDIYORUM" kelimeleri bu yaziyi okuduktan sonra beni düsündürüyor yani diyorki bazen "seciyorum" kelimesi bizi sürekli aynı noktada A kümesi ve B kümesi ile ve seçim noktasıyla karşı karşıya tutar ve sürekli seçiyorum diyerek döngü oluşturabiliriz diyor.

ve olumlamamizin icine zaman kavrami koymamiz dahami dogru oluyor sürekli ayni anda kalmamak icin "gittikce" ve "hergün" gibi?

abla biraz fazla sorularim oldugu icin özür dilerim ama seni hem bir ablam hemde cok degerli bir ögretmenim olarak gördügüm icin en ufak bir sikintim olsa sana kosuyorum umarim seni bu davranisimlada üzmüyorumdur.
Alt 02-12-2008, 04:26 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Birde sunu eklemek istiyorum ben ilk basladigimda bir gün falan olumlamami "SECYIYORUM" kelimesiyle yaptim ve sanki fayda ediyor gibi geldi bana ama bu yazidan okuduguma göre uzun zaman icinde bu kelime sadece bir secimle karsilastirip bir kisir döngü hali yaratyiyor ve bana yol kattetirmiyorsa buda benim amacim degil.
slmlar
Alt 02-12-2008, 04:44 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Sevgili Shaman
Bu ekledigim olumlamalari bende yazarak hergun sabah aksam uygulamaya basladim, ilk gunden beri, bunlari yazarken ve okurken icimde once bi sykynti oluyor ve beraberinde derin derin nefes alip veriyorum.. sanki icimden biseyler atar gibi oluyorum..aslinda icimde olusan sykynti rahatsiz ediyor, fakat iyi gelecegini dusunerek birakmiyorum..umarim dogru yapiyorumdur

emeklerin icin tesekkurler
Sevgiler

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu güne kadarki yaşantımda affedemediğim ve bende iz bırakan her olayı,herkesi ve kendimi bağışlamaya niyet ediyorum. her olayı,herkesi ve kendimi bağışlıyorum.Bu niyetim için rehberlerimden yardım istiyorum ve teşekkür ediyorum. affetmenin ve bağışlamanın özgürlüğünü her geçen an hzuur ile yaşamımda deneyimlemeyi seçiyorum..

Bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde olusturduğum tüm gereksiz ve olumsuz düşünce kalıplarımı iptal ediyorum. bunların yerini sevgiyle dolduruyorum..

farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum. yolumun ilahi ışık ve sevgiyle açılmasına niyet ediyorum..

sevgiler..
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks