Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2008, 04:44 PM   #20 (permalink)
Su_Duru
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Sevgili Shaman
Bu ekledigim olumlamalari bende yazarak hergun sabah aksam uygulamaya basladim, ilk gunden beri, bunlari yazarken ve okurken icimde once bi sykynti oluyor ve beraberinde derin derin nefes alip veriyorum.. sanki icimden biseyler atar gibi oluyorum..aslinda icimde olusan sykynti rahatsiz ediyor, fakat iyi gelecegini dusunerek birakmiyorum..umarim dogru yapiyorumdur

emeklerin icin tesekkurler
Sevgiler

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu güne kadarki yaşantımda affedemediğim ve bende iz bırakan her olayı,herkesi ve kendimi bağışlamaya niyet ediyorum. her olayı,herkesi ve kendimi bağışlıyorum.Bu niyetim için rehberlerimden yardım istiyorum ve teşekkür ediyorum. affetmenin ve bağışlamanın özgürlüğünü her geçen an hzuur ile yaşamımda deneyimlemeyi seçiyorum..

Bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde olusturduğum tüm gereksiz ve olumsuz düşünce kalıplarımı iptal ediyorum. bunların yerini sevgiyle dolduruyorum..

farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum. yolumun ilahi ışık ve sevgiyle açılmasına niyet ediyorum..

sevgiler..
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla