Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tüm mesajlarınızı okudum Özlem hanım, mustinet1900, ve diğer arkadaşlar. özellikle mustinet1900 !e güzel sorularından ve Özlem hanıma açıklayıcı cevaplarından ötürü çok çok teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum, iyiki varsınız, iyiki varım burada, iyiki varız. birçok konuda aydınlanmamızı farkındalıgımızın artmasını sağlıyorsunuz. hoş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-12-2010, 12:52 AM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

tüm mesajlarınızı okudum Özlem hanım, mustinet1900, ve diğer arkadaşlar. özellikle mustinet1900 !e güzel sorularından ve Özlem hanıma açıklayıcı cevaplarından ötürü çok çok teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum, iyiki varsınız, iyiki varım burada, iyiki varız. birçok konuda aydınlanmamızı farkındalıgımızın artmasını sağlıyorsunuz. hoş mesajlar 2008 yılından kalmış ancak bu sorunlar bu yola yeni çıkmış herkesin heran yaşabileceği sorunlar olduğu için bugünlerde bize yol gösteriyor cevaplarınız.

ancak benim kafama takılan birkaç soru daha var onları paylaşayım sizlerle. bu konuda fikri olan beni aydınlatabılecek kişiler yorumlarını paylaşırlarsa çok sevinirim. sorularımı paylaşayım:

ilki: defter demişsiniz yaptıgımız olumlamaları yaparken yazacagımız bir defter, bir adet şükür defteri.. ben bu defter yöntemını şöyle kullanmaya başlamıştım bir defterım var o şuan okudugum sınırsız guç ve ya bır yol bul ya bır yol ac yada yoldan çekil kitabındakı notlarla kendı yaratıcı ımgeleme notlarımı yazdıgım bir defter. ikinci bir defter yararlandıgım yararlanabılecegım tum olumlamaları yazdıgım bır defter idi. burada sızın fıkrınızlede bır şükran defteri almayı planlıyorum. burada yalnızca şöyle bir çelişkiye düştüm olumlamaları yazarak çalışın demişsiniz bunun okumaktan ziyade daha çok yararı olacagını söylemişsiniz. ama bende şöyle bir durum söz konusu ben şuana kadar ders olarakta surklı kendı elımden çıkmış notlara çalışabıldıgım için ozetler çıkararak çalışan bır ögrencıyım ve yamaktan tabırı caise gına geldi. sanırım çok yazar oldugum için artık bir özelliğimi kalmadı nedir ha okumuşum ha yazmışım ikiside kafada kalmıyor. ve üstelik ben olumlamalarımı ayna meditasyonu ıle yapıyorum yanı aynadakı kedı enerjımızın bıze donmesını saglarken kendımıze daır cumleler kurabılecegımız soylenıyordu bende bunu bana gelen enerjıyle bırlıkte harmanlayarak olumlamalarımı bu şekilde yapar oldum şimdide ayna medıtasyonu yaparken yazmak pek mumkun olamıyor. ama şöyle yapsam illa bilinçaltım bunu yazarak daha iyi kavrayacaksa olumlama defterimden yapacagım olumlamayı seçerek bunu o anda nüsfette kagıtlara yazsam ve işim bitince atsam o kagıtları yanı sakladıgım bir defter gıbı bırıktırmesem bu atma eylemı olumlamanın uzerınde olumsuz bır etkiye sebep olur mu?

ikincisi ise: gerek olumlamayı yaparken gerek medıtasyon yaparken gerekse dua ederken uyuşmayan eksik kalan birşeyler var. bunu inançsızlık olarak tabir etmek istemiyorum ama içimde bir tereddüt sankı olmayacagına daır yada butun bunların ıse yaramadıgına daır. ama bunun yanında sunuda çok ıyı bılıyorumkı farkına vardıgım bırkac şey mevcut gerek dualarımın kabul olması gerek telkın etkılerı yada farkındalıklarım vs. hanı bunları yasamadıgım için hissettiğim bir tereddut değil. yaşıyorum güzellikleri ve olabilme ihtamılının varlıgınıda kabul edıyorum ancak yınede o kuşkumu denır tereddutmu o geçmyor işte buna ne yapmam gerekır acaba olumlama biçimimi değiştirmem gerekir. yada klıme vs mı eklemem lazım bu olumsuz etkıyı yok etmek ıcın. ben tıpkı
mustinet1900 yaptıgı gibi burada gordugum okudugum olumlamaları kendıme gore ufak değişiklikler yaparak uyarlıyorum misal bir onaylama kelimesini kabul ediyoruma çeviriyorum bende. bu konuda görüşlerinizi tavsiye/önerilerinizi alabılırsem çok sevinirim.

yanıtları sabırsızlıkla beklıyorum. bu forumda birçok fıkrını paylaşarak bizlere ışık olan herkese teşekkürlerimi ileterek yaradana burada olmamı ve bu fırsatlardan yararlanmamı sağladıgı için şükranlarımı sunuyorum. herdaim sevgiyle ve ışıkla kalın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2010, 02:28 AM   #32 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhabalar,

Yazdıklarına bilgim dahilinde yanıt vermeye çalışayım,farklı fikirde arkadaşlar da yorumda bulunacaklardır..

Olumlamalarımızı yazmanın güzel ve kalıcı etkileri var.."Hatırda kalmaz satırda kalır" diye bir söz var hatırlarsan :) o yüzden yazmak okumaktan daha faydalı olacaktır..Bunun için müsvette kağıdı yerine defter kullanman daha iyi olacaktır..Olumsuz duygularımızı kağıtlara dökerek yakmak, hissettiğimiz olumsuz enerjiyi yok etmek anlamına geliyorsa,bizi rahatlatıyorsa,olumlu yazılarımızın da enerjisini kaybetmemek adına kalıcı olmalarını sağlamalıyız diye düşünüyorum..yazdığımız herşeyin,söylediğimiz her sözün bir enerjisi var..
Olumlamalarına inanmakta güçlük çektiğini yazmışsın..bunun için olumlamanın başına "her geçen gün" ilavesini koyman direncini biraz da olsa kıracaktır..Örneğin;kendini değerli hissetmek için "ben değerliyim" sözüne inanmıyorsan, "ben kendimi her geçen gün değerli hissediyorum" şeklinde yazmalısın..Olumlamalarımızı kendimize özel olarak uyarlayabiliriz de,ancak olumlama kurallarına dikkat etmek şartıyla..Pozitif olması,şimdiki anda olması (gelecek içermemesi) gibi..
Olumlama Yapma Sanatının İncelikleri konusunda güzel bilgiler var,incelemeni öneririm..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2010, 11:43 AM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

teşekkür ederim hızlı ve açıklayıcı yanıtın için yine her zamankı gibi ışık oldun yenı bır hayat. varlıgın için yaradana binlerce kez şükürler olsun. Olumlama Yapma Sanatının İncelikleri başlıgını okuyup incelemiştim zaten ve kurallarıda olumlama defterıme yazıyorum hata yapmamak amaçlı. o zaman bugun sukran defteri almaya çıkacaktım dışarı bir adet daha olumlama defterı alayım:) belki olumlamaları yazarken tekrar yazı yazmayıda severim:) evet seninde dedıgın gibi benım bolca "hergeçen gun" ve "hıssediyorum" kullansam ıyı olucak bunu Özlem hanımda bu başlık altında birçok yerde vurrgulamış. o zaman dikkate almalıyım:)

herdaim sevgiyle ve ışıkla kalın:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2010, 06:14 PM   #34 (permalink)
Yüzbaşı

benim bir sorum daha olucak. olumlama cümlelerinden aşağıdaki biçimleri kafama takıldı.

Alıntı:
cicek1973 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
GÜÇ
Ben yalnız ve tek başıma ……* sız güçlüyüm.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız güçlü olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız güçlü olduğumu kabul ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız güçlü olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız güçlü olduğum için şükrediyorum.
(*: Boşluk olan yerlere kendisinden güç aldığınız kişi veya eşyaların isimlerini koyunuz. ÖR: baba, eş, para, mevki, vs.)

DEĞER
Ben yalnız ve tek başıma ……* sız değerliyim.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız değerli olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız değerli olduğumu kabul ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız değerli olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız değerli olduğum için şükrediyorum.
(*: Boşluk olan yerlere kendisinden değer aldığınız kişi veya eşyaların isimlerini koyunuz. ÖR: çocuk, eş, para, ev, vs.)

GÜVEN

Ben yalnız ve tek başıma ……* sız güvendeyim.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız güvende olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız güvende olduğumu kabul ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız güvende olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız güvende olduğum için şükrediyorum.
(*: Boşluk olan yerlere kendisinden güven aldığınız kişi veya eşyaların isimlerini koyunuz. ÖR: kardeş, eş, para, meslek, vs.)

YETERSİZLİK
Ben yalnız ve tek başıma ……* sız yeterliyim..
Ben yalnız ve tek başıma …… sız yeterli olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız yeterli olduğumu kabul ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız yeterli olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız yeterli olduğum için şükrediyorum.
(*: Boşluk olan yerlere kendisinden yeterlilik aldığınız kişi veya eşyaların isimlerini koyunuz. ÖR: kardeş, eş, diploma, lisan, vs.)

YOK OLMA
Ben yalnız ve tek başıma ……* sız varım.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız var olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız var olduğumu kabul ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız var olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız var olduğum için şükrediyorum.
(*: Boşluk olan yerlere kendisi olmadan var olabileceğinize inanmadığınız kişi veya eşyaların isimlerini koyunuz. ÖR: anne, çocuk, para, araba, vs.)

BAŞARI
Ben yalnız ve tek başıma ……* sız başarılıyım.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız başarılı olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız başarılı olduğumu kabul ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız başarılı olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma …… sız başarılı olduğum için şükrediyorum.
(*: Boşluk olan yerlere kendisi olmadan başarılı olacağınıza inanmadığınız kişi veya eşyaların isimlerini koyunuz. ÖR: kardeş, çocuk, para, mevki, birinci olmak, vs.)

YALNIZLIK
Ben kendi içimde tam ve bütünüm.
Ben kendi içimde tam ve bütün olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben kendi içimde tam ve bütün olduğumu kabul ediyorum.
Ben kendi içimde tam ve bütün olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendi içimde tam ve bütün olduğum için şükrediyorum.

Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütünüm.
Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütün olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütün olduğumu kabul ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütün olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütün olduğum için şükrediyorum.

Ben kendi yolumu kendim açıyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığımı biliyor ve inanıyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığımı kabul ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığım için şükrediyorum.

Ben kendi yolumu kendim yapıyorum.
Ben kendi yolumu kendim yaptığımı biliyor ve inanıyorum.
Ben kendi yolumu kendim yaptığımı kabul ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim yaptığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim yaptığım için şükrediyorum.

Ben kendi yolumda sevgi ile ilerliyorum.
Ben kendi yolumda sevgi ile ilerlediğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben kendi yolumda sevgi ile ilerlediğimi kabul ediyorum.
Ben kendi yolumda sevgi ile ilerlediğim için kendimi takdir ediyorum
Ben kendi yolumda sevgi ile ilerlediğim için şükrediyorum.
güç, değer, güven, yetersizlik, yok olma ve başarıda birileri yada bazı eşyalarsız sırf kendımız olduğumuz için bu özellikleri taşıdığımızı bilinçaltımıza aksettirebilmek amaçlı olumlamalar bunlar ancak onlarsız enerjisi yolluyoruz bu zamanla onlarsız bir hayat olarak algılamazmı evren bunu. o sevdiğimiz değer verdiğimiz bizede değer veren ve hayatımızda önem teşkil eden kişi yada eşyalar bunlar. biz burada onları hayatımızda istemediğimizi değil sadece tüm bu değer güç güveni kendimizde barındırdıgımızı onlardan almadıgımızı anlatmak istiyoruz bilinçaltımıza. ama onlarsızlıktan bahsediyoruz. bu olumlama kısımları zamanla ters bir enerji yayıp onlarsız bir hayata çekmezmi bizi? yani şöylede olabilir miydi ?
bir örnek vereyim ilkinden, güç olumlaması:
Ben kendim olduğum için ……* sız güçlüyüm.
Ben kendim olduğum için …… sız güçlü olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben kendim olduğum için …… sız güçlü olduğumu kabul ediyorum.
Ben kendim olduğum için …… sız güçlü olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendim olduğum için …… sız güçlü olduğum için şükrediyorum.

yalnızlık olumlaması:
Ben kendim ile kendi içimde tam ve bütünüm.
Ben kendim ile kendi içimde tam ve bütün olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben kendim ile kendi içimde tam ve bütün olduğumu kabul ediyorum.
Ben kendim ile kendi içimde tam ve bütün olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendim ile kendi içimde tam ve bütün olduğum için şükrediyorum.

bu "kendim" yanı "ben, ben olduğum için/ben(ruhum&bedenim) ile" manasında "yalnızlık ve tek başınalığı" evren enerjisiyle kendimize çekmemek adına. çünkü hiçkimse gerçek anlamda tek başına olmak istemez kaldıramaz yanı bu mumkun de değildir. ilk insan bıle insanlığın devamı amacı ile 2 kişi Adem ile Havva olmak üzere gönderilmiştir. evrenin amacıda yalnız olmamak yoksa yaradan bir kişi gönderirdi sonsuza kadar o bir kişi yaşardı insanlar olmazdı diye düşünüyorum.

yani olumlamalar yalnızlık ve tek başınalığı vurgulamadan ama yine biz bizden aldığımız gücü,değeri vurgulamak amaçlı kendimiz kelimesi daha uygun olur diye düşünüyorum. sizlerde fikir beyan ederseniz çok sevinirim.

herdaim sevgiyle ve ışıkla kalın.
Alt 21-07-2011, 01:02 AM   #35 (permalink)

oyun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
oyun is an unknown quantity at this point
Question Cevap: Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

arkdaşlar birşey soracağım ben olumlama yapmak için hayatıma dair kötü hissettiğim ne varsa herşeyin olmasını istediğim gibi ve olumlu cümleler olarak yazdım nitekim ne ruhumdaki sıkıntı geçiyor nede inancım yerine geliyor...bu çalışma 21 gün yapılmalıymış bi de doğrumu???
Alt 21-07-2011, 04:09 AM   #36 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
oyun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkdaşlar birşey soracağım ben olumlama yapmak için hayatıma dair kötü hissettiğim ne varsa herşeyin olmasını istediğim gibi ve olumlu cümleler olarak yazdım nitekim ne ruhumdaki sıkıntı geçiyor nede inancım yerine geliyor...bu çalışma 21 gün yapılmalıymış bi de doğrumu???
Merhabalar,

Yaşadıklarımdan ve bu zamana kadar karşılaştığım insanlardan ve onların deneyimlerinden öğrendiklerimden yola çıkarak her tekniğin herkeste işe yaramadığını gördüğümü söyleyebilirim. Hayatta çok kesin belli başlı kurallar olmadığına inanıyorum. Belki sizin için uygun yol bu değildir.

21 günlük süre doğrudur... Bazen 42 gün ama genellikle olumlamaların inanca dönüşmesi için önerilen süre 21 gündür. Ben bu şekilde çalışmalar yapmıyorum. Çünkü benim yaşam tarzıma aykırı geliyor. Çok düzenli yapıp başarı elde eden insanlar gördüm. Sanırım en önemli nokta gerçekten yaptığınız şeyi isteklerinize ulaşmak için yapmanızın yanında severek de yapmanız. Zoraki düşünerek başarılı olunamaz diye düşünüyorum.

Başka teknikler araştırabilirsiniz hedeflerinizle ve kendinizde değiştirmek istediklerinizle ilgili olarak. Bir de olmasını istediğiniz şeyler belki de içten içe istemediğiniz şeylerdir. Burada çocukluktan bu yana oluşturduğunuz inanç kalıplarınızın rolü de önemli yer tutar. O nedenle onları da keşfetmenizde ve varsa dönüştürmenizde yarar var.

Sevgilerimle.
Alt 16-09-2011, 01:55 AM   #37 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
serpilunal3 is an unknown quantity at this point

Guzel paylasimlariniz icin hepinze sonsuz tesekkurler sevgiyle kalin
serpilunal3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks