Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-11-2008, 10:14 PM   #16 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Thumbs up suçluluk olumlamaları

canım benim o zaman ben kendimi sevgi ile" kabul ediyorum "u kullanmak ister misin.. örneğin;
Ben kendimi sevgi ile kabul ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile kabul ediyorum bunu biliyor ve inanıyorum.
Ben kendimi sevgi ile kabul ettiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendimi sevgi ile kabul ettiğim için şükrediyorum.

geçmişimi sevgiyle arkamda bırakıyorum,kendimi affediyorum, huzur içindeyim.
kendimi ve beni üzenleri sevgiyle affediyorum..

bu güne kadarki yaşantımda affedemediğim ve bende iz bırakan her olayı,herkesi ve kendimi bağışlamaya niyet ediyorum. her olayı,herkesi ve kendimi bağışlıyorum.Bu niyetim için rehberlerimden yardım istiyorum ve teşekkür ediyorum. affetmenin ve bağışlamanın özgürlüğünü her geçen an hzuur ile yaşamımda deneyimlemeyi seçiyorum..

geçmişimi sevgiyle affediyorum ve özgür bırakıyorum.. bu duygunun yaşatacağı tüm güzellikleri her geçen gün sevgiyle deneyimlemeyi seçiyorum..

Bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde olusturduğum tüm gereksiz ve olumsuz düşünce kalıplarımı iptal ediyorum. bunların yerini sevgiyle dolduruyorum..

farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum. yolumun ilahi ışık ve sevgiyle açılmasına niyet ediyorum..

geçmişi sevgiyle bırakıyor, yeni ve güzel olanı sevgiyle kabul ediyorum.

umarım bunlar yardımcı olur..

sevgiler..