Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-11-2008, 06:01 PM   #13 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

canım benim kişisel gelişim yoluna çıktığım zaman çok değerli bir öğretmenim oldu..

bana ilk cümlesi şuydu : bedava peynir sadece fare kapanında bulunur..
spritüel dünyandaki gelişim içinde fiziksel dünyada ki gelişimin içinde çalışacaksın..

kendine güven ve suçluluk konusu seni yıllardır olmak istediğin senden ayıran hedeflerine ulaşmanda en büyük engelin..
hal böyleyken sen hala 5 ya da 6 olumlamanın çok ya da az olduğunu düşünüyorsun tatlım..

kendine iki adet defter edin.. bunlar yatağının başucunda dursunlar..
biri kendine güven defteri.. diğeri suçluluktan özgürleşme defteri..

her iki defterede sabah uyanınca ve akşam yatarken olumlamalarını yaz..
bu olumlamaların ilk 5 i yukarıdaki örnekteki gibi 6. sı benim ya da arkadaşının sana verdiği örnek olsun..

okuyabilirsinde evet ama yazmak çok daha etkilidir.. bir kere okumaktansa bir kere yazmak 100 kat daha fazla etki eder..

önemli olan bir olumlamayı yazarken bize hissettirdikleridir.. kendime güveniyorum dediğimizde kendimize güvenmiyorsak
bilinçaltı bunu kabul etmez... kaba tabirle külahıma anlat der... ama kıyaslarsak bunu kabul eder ve bu yönde çalışır..
subliminal telkinler niye etkiliydi.. bilincimizin engeline takılmadığı için.. onaylama yaparkende buna dikkat edeceğiz
ve bilincimizin engelini aşacağız..

"evet şu anda kendime güvenmiyorum ama kendime güvensiz olmam bende hiç güven duygusu olmadığı
anlamına gelmiyor çok basitte olsa bazı olaylar karşısında kendime güvendiğim örneğini yaşadım..
demeki benim güvenim gerekli koşullarla günden güne artarak çoğalabilir .. "

bu uzun içsel lonuşmanın olumlaması:
her geçen gün kendime daha çok güveniyorum ve bunu yaşamımın her alanında kolaylıkla hissetmeyi seçiyorum gibi..

üçüncü bir defterin daha olacak ve bu deftere de gün içinde aklına geldikçe şükran duyduğun durumları yazacaksın..

telkinleri zaten dinliyorsun diye hatırlatma yapmıyorum..

çalışcaz mustinetcim .. yaşamımızın sorumluluğunu alcaz çalışcaz ablam ...
geçen günlere zaman olarak baktığımızda telafisi yok ablam..

bu çalışmaları bir yıldan daha fazladır biliyorsun canım.. son 2 aydır da defterine yazarak yap diye resmen baskı yaptım sana
ama hala başlamadın kuzum.. mükemmeli zamanla bulacaksın elbette ancak şu anda verdiğimiz örnekle başla bir an önce..
attığın her adım hiç adım atmamaktan daha ileriye taşıyacak seni..

sevgiler..