Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız mert efe haberlerini bekliyoruz çok merak ettim bu yöntemi...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-11-2012, 04:54 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

mert efe haberlerini bekliyoruz çok merak ettim bu yöntemi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-11-2012, 09:37 AM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
MCagdas35 is an unknown quantity at this point

Merakla bekliyoruz MertEfe görüşmenin tüm detaylarını anlatırsan seviniriz
İlk Hedef:Başlangıç__23.06.2014-23.01.2014 Hedef boy 1.77/1.78 m

Ve bu sefer başarıcam
MCagdas35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2012, 03:37 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MertEfe is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar.
dün yazamadım dışardaydım.
birazdan anlatacam size ama şimdiden şunu söyleyeyim. kesinlikle gidip kendiniz görüşmelisiniz. yani çok paranız olsa da çok çok isteseniz de uzamayı, bunların yeterli olmadığını anladım. neyse yazıcam herşeyi zaten.grsz
MertEfe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2012, 04:40 PM   #24 (permalink)
Teğmen

Mert görüşmenin detayı bekliyoruz hala neler sorup ne cevaplar aldın bılgılendırır mısın

Ve bu sefer başarıcam
Alt 17-11-2012, 04:53 PM   #25 (permalink)
Teğmen

bu çalışmanın sorumlusu Erdal beyle görüştüm. İlk görüşmelerin hepsini o yapıyormuş zaten. maslaktaki beybi gis plazadaki ofisinde görüştük. beni çok sıcak karşıladı. genç biri, 30lu yaşlarda yani.
tanıştıktan ve sıkıntılarımı paylaştıktan sonra anlatmaya başladı.
bizler bilimsel olarak yeterli sayıda çalışmaya ulaşmak için gönüllüler arıyoruz diyor. Yani buna gönlü olan, isteyen oluyorsunuz.
müşteri konumunda değilsiniz. Yani sanki bir anlaşma yapmak için ordasınız gibi hissediyorsunuz. Bir çalışmaya birlikte giriyorsunuz ve sonucunda siz boyunuzu uzatmaya o da bilimsel olarak kanıtlamaya çalışıyor. Bunlar amaçlar. Bu ortaklıkta tabi ki siz finansör oluyorsunuz o da fikir sahibi. Böyle düşünün :)
bu yüzden sizi ikna etmeye çalışmıyor. Sadece çalışmanın teorisini ve gelişimini paylaşıyor. Riskler minimum olsa da biraz abartarak anlatıyor. Her konuda temkinli sözler kullanıyor beklentilerinizi düşürüyor. umut vermeyi sevmiyor galiba ya da umut vermekten çekiniyor. Siz çok güzel şeyler bekleyerek giriyorsunuz ama gerçeklerle karşılaşınca biraz dumur oluyorsunuz. Normalde telkinler gazlar azimler çabalar derken biraz uçuyoruz, bu umut bize mutluluk veriyor belki bilemiyorum ama sanki gerçek dünyadan biraz uzaklaştığımı fark ettim orda. Dünyaya dönmüştüm çünkü beklentilerimin gerçeküstü beklentiler olduğunu anladım ilkin.

ilk olarak şunu söyleyeyim. kafanızda sürekli şüpheleriniz olacaksa bekleyin. çünkü siz de biraz gözükapalı girmeyi göze almak zorundasınız. çalışmalar bitince ve bilimsel kurullar tarafından kabul edilince kanıtlanmış bir çalışmaya müşteri olmuş olacaksınız. Ozaman kafanız rahat olur. televizyonlarda gazetelerde hatta anahaberlerde mutlaka haber olacaktır. Ozamanlar daha masraflı da olacak mutlaka (dediğine göre 3 katına çıkacak) ama her şey de kesin olacak.
Gerçi kanıtlansa bile garanti veremem diyor, çünkü kemik boyundaki uzama üzerinde etkili olan değişken sayısı çok. Hepsini kontrol altında tutamam, bu nedenle de İsviçreli bilim adamları bile :) kabul etse benden garanti istemeyin diyordu. Bilimsel kanıtlanmış bir ağrı kesicinin ağrınızı keseceğine dair garanti vermek mümkün mü? Değil çünkü vücuttaki değişkenler fazla. Bu da böyle bir şey diyor.
Neyse bu çalışmaların tamamlanması, kurula sunulması 2 yıl sürecekmiş. Kurulun inceleyip onaylaması da en az 2-3 yıl sürüyormuş, genelde sonuçlar 4-5 defa gidip geliyormuş. Yoğunluk varsa bazen daha fazla da sürüyormuş. Yani illa kanıt istiyorsanız 5-6 yıl beklemeniz gerek.
Ozamana kadarki herkesi gönüllü kabul edecek ve gönüllü olmanın avantajlarından faydalandıracak.
Gönüllü olmanın en büyük avantajı birebir kendisi yapacak ve tabi ki fiyatı ki bence pahalı değil. Yani Nişantaşında Etilerde Bağdatta böyle bir yerde bir fizik tedavi seansı 200 tl civarında olduğu düşünülürse makul gibi. Tabi size bu da çok gelebilir ama özel sağlık hizmetlerinde durum bu yani. Annemin tedavisini daha 2 yıl önce nişantaşında biyerde yaptırmıştık. 15 seans için 2500 tl bayılmıştık vallahi. Neyse
Ücret konusunda; uygulama masraflarını istiyorum sadece diyor. Kar yok dese de cüzi bişeyler vardır bence.
Herşey dahil ortalama seans başına 250 tl yani ayda 12 seans bedeli 3000tl ödeniyor. Bunun içinde çalışma bprogramlarına ek olarak minnetar arkadaşımız bahsettiği destek terapiler ve diğer kan, röntgen ve diğer tahlillerle birlkte doktor muayeneleri (toplamda 8-12 görüşme olacakmış) de var.
Siz destek tedavi istemiyorsanız (psikolog,diyetisyen,pilates…) bu rakam aylık 2800 e düşüyor.200tl ayda daha düşük oluyor çalışma ücreti.

Ücretlendirmeyi şimdi cm başına değil, çalışma süresine göre belirledim dedi. İlerde cm başına ücretledirme yapacağım diyor. Yani atıyorum 1 yıl için ödenen miktar herkes için aynı, indirim de yapmıyor. 1 yılda bacaklardan bazısı 3 bazısı 5 bazısı da 7 cm uzayabilir. Bunu orda öğreniyorsunuz. ilk görüşmede ortalama bi değer söylüyor, net hedefler ise tahliller testler röntgenler ve sanırım doktorların da görüşlerine göre belirleniyor.
Tabi sağlıklı olmalısınız. Sağlık prblemleri olanları almıyor.

En az 6 aylık hedefler belirliyor ve benden 6 ayda bacak boyunda 2,50 – 2,80 , toplamda 6 cm lik uzama için 18bin + 6bin(4 ortez) ¬yani 24bin tl istedi. İndirim yapmıyor. Belki ortez 1000-1500 daha düşebilir dedi sadece. Yani şimdi başlayacaksanız bu rakamları gözden çıkarmanız gerekir. Hatta hiç uzamayacakmış gibi parayı gözden çıkarmalısınız ki hesap kitapta gözününz olmasın. Ben maddi olarak rahat biriyim ama tabi rahat insanlar için söylüyorum bunu. Riske edecek paranız varsa şimdi başlayın veya 4-5 yıl bekleyip risksiz girin. İşte o zaman da 3 katı para ödemek zorunda kalıyor insan neyse kararı size bırakıyorum ama ben ocakta başlamaya karar verdim. Ben 1 yıl gitmeyi düşünüyorum çünkü en az 6cm bacaklarda istiyorum (gerçi toplmada en az 8-9 cm olacak ki bu de yeter bana).

Şu gerçek ki uzamak paha biçilemez ama uzamayı istemek da pahalı bir istek. Hani eminim ucuz bişeyler olmayacağını siz de tahmin etmişsinizdir.
Evet para çok önemli ama en büyük zorluğu para değil. bu çalışmanın zahmetli olmasıçok büyük dert. İstanbul gibi bi yerde çok zahmetli bir iş, haftada 3 gün aynı yere gidip gelmek okadar yol uğraş emek para. Çok zahmetli çook.

İşte istemek ve para bu yüzden yeterli değil dedim. Sabır azim ve istikrar lazım. Hayatınızın tamamını etkiliyor haftada 3 gün biyere gitmek zorunda olmak. Akşam saatlerinde alıyormuş genelde gerçi okul veya iş hayatı etkilenmesin fiye ama böyle yani.

3 kişinin hem baaklarını hem toplamındaki uzamanın fotoğraflarına da baktım bilgisayrda, uzama belirgin vardı ama çok profesyonel değildi. O da bu konuda çok iyi kayıt tutamadığını söyledi zaten. Epey yapılı biri de vardı resimlerde ve epey fark ediliyordu onda. Röntgenlerde daha belirgindi gerçi.

1 yıllık çalışma için 40000 tlyi gözden çıkaracam. 6 ay için %40ını 1 yıl için %50sini taksitlendiriyor. Ailemle de konuşacam bu akşam. Bunu riske edilmiş bir para olarak görüyorum. Bir işe giriyorsunuz ve battınız veya karlı çıktınız. Herikisi de olabilir. %90 uzayacaksınız ama ben hiç uzamayacaksınız diye konuşmak zorundayım sizinle dedi.2,5 yıldır bu çalışmayla ilgili makaleler müşteriler verilen emekler harcanmış. Uzamalar oluyor ama bunu açıklayamazsam benim için değerli değil diyor. Bu yüzden kanıtlamam lazım dedi.

Doğru olan gönüllülerden hiçbir ücret almamak ama mecbur kaldığını, bilimsel bir çalışma için destek bulamadığını da söyledi. En son kosgebin kapısındaydım dedi :) Gerçekten de ülkemizde blimsel bir çalışmaya destek almanın bu kadar zor olması beni de üzdü.

Epey uzattım yorumlarımı da ekledim ama muhakkak unuttuğum şeyler de var. Siz yazıyı okuyun da aklınızda soru işareti oan biyervarsa sorun açıklayayaım orayı.

Yine de en sağlıklısı gidip görüşmeniz.
Alt 17-11-2012, 05:08 PM   #26 (permalink)
Teğmen

çok teşekkür ederim mertefe çok faydalı oldu bnim için yazın

Ve bu sefer başarıcam
Alt 17-11-2012, 05:10 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
MCagdas35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merakla bekliyoruz görüşmenin detaylarını burayada yazarsan sevınırız mert şimdiden çok teşekkür ederiz.Benim merak ettiğimse cm başına ne kadar ücret alınıyor boy uzaması kalıcı mı garanti uzuyormu ve tedavi sürecini merak ediyorum zorluklar bakımından falan
boy uzaması kesinlikle kalıcı dedi hatta çalışmadan sonra 2 yıl da takip ediliyorsun. yine röntgenlerin çekiliyor tahlillerin yapılıyor kemik ölçm testlerin devam ediyor.
Alt 17-11-2012, 05:15 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar merhabalar;
Ben bu görüşmeyi yaptım...
Bu merkezde; öncelikle vücud değerlerine bir bakılıyor, kemik doku yapının kalitesi, kemik uçların kapalımı v.s.
Sonra merkezdeki bazı aletlerle kemik uçları uyarılırken ki bu önemli birşey, ayrıca kemiklerde micro kırıklar oluşturuluyor... iyileşme sürecinde de gene diğer aletlerle hücre bölünmelerini hızlandırılırken ,uyurken bacağa takılan bir aletlede çalışma gece de devam ediliyor.Bu çalışma 2 saatlik seanslar halinde yapılıyor. Haftalık 3 seansın en ideal çalışma şekli olduğunu söylediler. Rakam seans başına ödeniyor yani 200tl/ seans... ayrıca ortez yani bacağa takılacak alette yaklaşık1500tl size ait doğal olarak. Birde destek üniteleri var : psikoloğ,diyetisyen,plates,yoğa v.s. gibi bunlarda toplamda aylık 600tl dir.
Dışardan ilaç niyetine alınan bir durum yok tamamen vücudun doğal süreci çalıştırılıyor yada çalışması uzatılıyor. Tabii bu kemik uçları kapanmamışlar için. Kapananlarında kemiğin doğal yapısı uzatılıyor ki ortalama bir insanda 3cm gibi bir değer verdiler. Omurgalarda da yitirilen suyun yerine gelmesi çalışması yapılıyor ve genelde omurga bacaktan 2 katına yakın uzuyor.
Ama bunların garantisi yok. yani 17 yaşında bir kişide çok uzun süre sonra çok az uzama kaydedilirken 29 yaşında kemik uçları kapanmış birisi çok uzamış ama neden ve niçinini bilemediklerini söyledi.Şu an istatiktikte tutuyorlar belirsizlikleri zamanla azaltmak için.
Aklıma ilk bunlar geldi... Sorularınız olursa cevaplarım tabii kiii...
Sevgiyle kalın
minnetar bana microkırık demedi epifiz uçlarının tekrar aktive edilmesi için kemik zarı uyarıllıyor ve sert kemik dokusunda esneme yapılıyor dedi. iki yönlü bir yüklenme yani dedi.

ayrıca seans başına bana 250 dedi, hiç 600 tl demedi. ayda 3000tl olacak destek tedaviler istemezsen 200tl her ay düşermiş.
Alt 17-11-2012, 05:22 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben kendi düşüncemide belirteyim o halde;
lokal uygulamalar olduğu için ve ayrıca vücudun tolera edebileceği düzeylerle çalışıldığı için ileriye dönük sağlık problemleri yaşanmıyacağının birkaç kez üstünden geçtik.Açıklamaları bana samimi geldi açıkçası...
Diğeri uygulanan sistem beni tatmin etti lakin vücutların buna tepki vermesi kısmını tabii ki garantilemiyorlar ,haklılar...ama böyle bir sistem Türkiyede uygulanıyor bu bile büyük bir olay bence...
Hiç bir konuya abartıyla yaklaşmadı o da güven vericiydi....
Denemedeler ve istatistik topluyorlar ,belki ilerde daha hızlı uzatabilirler yada uzatamaya bilirler...
Görüşme sonrası ben de endişe ettim acabalarım çoktu...
Ama şimdi başlayarak ilerlemelere göre kararıma şekil vermeyi uygun gördüm zira bu bir şans ve keşke demek istemiyorum..
En azından bir emek(maddi,manevi) söz konusu ve uzman kişiler sizi yönlendirecek ve kendi başımıza edinemediğimiz devamlılığı sağlayabilirim diye düşünüyorum ve ayrıca yapılanlar doğrultusunda uzama inancımda kuvvetlşenecek ve sürece etkisi olacak diye de düşünmekteyim...
Ama herkezin görüşme yapıp en azından kendi fikirleriyle hareket etmesi lazım bence...
Sevgiler...
kesinlikle türkiyede olması çok büyük bir şans. net ve kesin olmamasına rağmen beni de ziyadesiyle tatmin etti açıkçası. ben kesin başlayacağım. sen ne düşünüyorsun minnetar.

bu arada tekrar ifade edeyim herkesin görüşme yapması lazım. Şimdi başlamayacaksa bile görüşüp profesyonel bilgi alması lazım.
Alt 17-11-2012, 06:49 PM   #30 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
Xxonur is an unknown quantity at this point

Alıntı:
MertEfe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu çalışmanın sorumlusu Erdal beyle görüştüm. İlk görüşmelerin hepsini o yapıyormuş zaten. maslaktaki beybi gis plazadaki ofisinde görüştük. beni çok sıcak karşıladı. genç biri, 30lu yaşlarda yani.
tanıştıktan ve sıkıntılarımı paylaştıktan sonra anlatmaya başladı.
bizler bilimsel olarak yeterli sayıda çalışmaya ulaşmak için gönüllüler arıyoruz diyor. Yani buna gönlü olan, isteyen oluyorsunuz.
müşteri konumunda değilsiniz. Yani sanki bir anlaşma yapmak için ordasınız gibi hissediyorsunuz. Bir çalışmaya birlikte giriyorsunuz ve sonucunda siz boyunuzu uzatmaya o da bilimsel olarak kanıtlamaya çalışıyor. Bunlar amaçlar. Bu ortaklıkta tabi ki siz finansör oluyorsunuz o da fikir sahibi. Böyle düşünün :)
bu yüzden sizi ikna etmeye çalışmıyor. Sadece çalışmanın teorisini ve gelişimini paylaşıyor. Riskler minimum olsa da biraz abartarak anlatıyor. Her konuda temkinli sözler kullanıyor beklentilerinizi düşürüyor. umut vermeyi sevmiyor galiba ya da umut vermekten çekiniyor. Siz çok güzel şeyler bekleyerek giriyorsunuz ama gerçeklerle karşılaşınca biraz dumur oluyorsunuz. Normalde telkinler gazlar azimler çabalar derken biraz uçuyoruz, bu umut bize mutluluk veriyor belki bilemiyorum ama sanki gerçek dünyadan biraz uzaklaştığımı fark ettim orda. Dünyaya dönmüştüm çünkü beklentilerimin gerçeküstü beklentiler olduğunu anladım ilkin.

ilk olarak şunu söyleyeyim. kafanızda sürekli şüpheleriniz olacaksa bekleyin. çünkü siz de biraz gözükapalı girmeyi göze almak zorundasınız. çalışmalar bitince ve bilimsel kurullar tarafından kabul edilince kanıtlanmış bir çalışmaya müşteri olmuş olacaksınız. Ozaman kafanız rahat olur. televizyonlarda gazetelerde hatta anahaberlerde mutlaka haber olacaktır. Ozamanlar daha masraflı da olacak mutlaka (dediğine göre 3 katına çıkacak) ama her şey de kesin olacak.
Gerçi kanıtlansa bile garanti veremem diyor, çünkü kemik boyundaki uzama üzerinde etkili olan değişken sayısı çok. Hepsini kontrol altında tutamam, bu nedenle de İsviçreli bilim adamları bile :) kabul etse benden garanti istemeyin diyordu. Bilimsel kanıtlanmış bir ağrı kesicinin ağrınızı keseceğine dair garanti vermek mümkün mü? Değil çünkü vücuttaki değişkenler fazla. Bu da böyle bir şey diyor.
Neyse bu çalışmaların tamamlanması, kurula sunulması 2 yıl sürecekmiş. Kurulun inceleyip onaylaması da en az 2-3 yıl sürüyormuş, genelde sonuçlar 4-5 defa gidip geliyormuş. Yoğunluk varsa bazen daha fazla da sürüyormuş. Yani illa kanıt istiyorsanız 5-6 yıl beklemeniz gerek.
Ozamana kadarki herkesi gönüllü kabul edecek ve gönüllü olmanın avantajlarından faydalandıracak.
Gönüllü olmanın en büyük avantajı birebir kendisi yapacak ve tabi ki fiyatı ki bence pahalı değil. Yani Nişantaşında Etilerde Bağdatta böyle bir yerde bir fizik tedavi seansı 200 tl civarında olduğu düşünülürse makul gibi. Tabi size bu da çok gelebilir ama özel sağlık hizmetlerinde durum bu yani. Annemin tedavisini daha 2 yıl önce nişantaşında biyerde yaptırmıştık. 15 seans için 2500 tl bayılmıştık vallahi. Neyse
Ücret konusunda; uygulama masraflarını istiyorum sadece diyor. Kar yok dese de cüzi bişeyler vardır bence.
Herşey dahil ortalama seans başına 250 tl yani ayda 12 seans bedeli 3000tl ödeniyor. Bunun içinde çalışma bprogramlarına ek olarak minnetar arkadaşımız bahsettiği destek terapiler ve diğer kan, röntgen ve diğer tahlillerle birlkte doktor muayeneleri (toplamda 8-12 görüşme olacakmış) de var.
Siz destek tedavi istemiyorsanız (psikolog,diyetisyen,pilates…) bu rakam aylık 2800 e düşüyor.200tl ayda daha düşük oluyor çalışma ücreti.

Ücretlendirmeyi şimdi cm başına değil, çalışma süresine göre belirledim dedi. İlerde cm başına ücretledirme yapacağım diyor. Yani atıyorum 1 yıl için ödenen miktar herkes için aynı, indirim de yapmıyor. 1 yılda bacaklardan bazısı 3 bazısı 5 bazısı da 7 cm uzayabilir. Bunu orda öğreniyorsunuz. ilk görüşmede ortalama bi değer söylüyor, net hedefler ise tahliller testler röntgenler ve sanırım doktorların da görüşlerine göre belirleniyor.
Tabi sağlıklı olmalısınız. Sağlık prblemleri olanları almıyor.

En az 6 aylık hedefler belirliyor ve benden 6 ayda bacak boyunda 2,50 – 2,80 , toplamda 6 cm lik uzama için 18bin + 6bin(4 ortez) ¬yani 24bin tl istedi. İndirim yapmıyor. Belki ortez 1000-1500 daha düşebilir dedi sadece. Yani şimdi başlayacaksanız bu rakamları gözden çıkarmanız gerekir. Hatta hiç uzamayacakmış gibi parayı gözden çıkarmalısınız ki hesap kitapta gözününz olmasın. Ben maddi olarak rahat biriyim ama tabi rahat insanlar için söylüyorum bunu. Riske edecek paranız varsa şimdi başlayın veya 4-5 yıl bekleyip risksiz girin. İşte o zaman da 3 katı para ödemek zorunda kalıyor insan neyse kararı size bırakıyorum ama ben ocakta başlamaya karar verdim. Ben 1 yıl gitmeyi düşünüyorum çünkü en az 6cm bacaklarda istiyorum (gerçi toplmada en az 8-9 cm olacak ki bu de yeter bana).

Şu gerçek ki uzamak paha biçilemez ama uzamayı istemek da pahalı bir istek. Hani eminim ucuz bişeyler olmayacağını siz de tahmin etmişsinizdir.
Evet para çok önemli ama en büyük zorluğu para değil. bu çalışmanın zahmetli olmasıçok büyük dert. İstanbul gibi bi yerde çok zahmetli bir iş, haftada 3 gün aynı yere gidip gelmek okadar yol uğraş emek para. Çok zahmetli çook.

İşte istemek ve para bu yüzden yeterli değil dedim. Sabır azim ve istikrar lazım. Hayatınızın tamamını etkiliyor haftada 3 gün biyere gitmek zorunda olmak. Akşam saatlerinde alıyormuş genelde gerçi okul veya iş hayatı etkilenmesin fiye ama böyle yani.

3 kişinin hem baaklarını hem toplamındaki uzamanın fotoğraflarına da baktım bilgisayrda, uzama belirgin vardı ama çok profesyonel değildi. O da bu konuda çok iyi kayıt tutamadığını söyledi zaten. Epey yapılı biri de vardı resimlerde ve epey fark ediliyordu onda. Röntgenlerde daha belirgindi gerçi.

1 yıllık çalışma için 40000 tlyi gözden çıkaracam. 6 ay için %40ını 1 yıl için %50sini taksitlendiriyor. Ailemle de konuşacam bu akşam. Bunu riske edilmiş bir para olarak görüyorum. Bir işe giriyorsunuz ve battınız veya karlı çıktınız. Herikisi de olabilir. %90 uzayacaksınız ama ben hiç uzamayacaksınız diye konuşmak zorundayım sizinle dedi.2,5 yıldır bu çalışmayla ilgili makaleler müşteriler verilen emekler harcanmış. Uzamalar oluyor ama bunu açıklayamazsam benim için değerli değil diyor. Bu yüzden kanıtlamam lazım dedi.

Doğru olan gönüllülerden hiçbir ücret almamak ama mecbur kaldığını, bilimsel bir çalışma için destek bulamadığını da söyledi. En son kosgebin kapısındaydım dedi :) Gerçekten de ülkemizde blimsel bir çalışmaya destek almanın bu kadar zor olması beni de üzdü.

Epey uzattım yorumlarımı da ekledim ama muhakkak unuttuğum şeyler de var. Siz yazıyı okuyun da aklınızda soru işareti oan biyervarsa sorun açıklayayaım orayı.

Yine de en sağlıklısı gidip görüşmeniz.
Öncelikle bilgilendirdiğin için kendim adına teşekkür ederim ben öncelikle bir hastahaneye gidilip sol el bilek filmini çektirip ordan çıkıcak sonuca göre karar verilmesini düşünüyorum erkeklerde 24 bayanlar 20 yaşına kadar olanlar için bu söylediğim ben subay çocuğuyum ve askerde uzayan çok adama şahit oldum kapanmamışsa zaten 2 3 cm uzarsınız bunuda spor ve egsersizle destekleyip minimum 5 6 cm uzama sağlarsınız hee tersiyse plaklar kapandıysa ve maddi durumunuzda yerindeyse uygulanmaya değer bir yönteme benziyor ama zahmet ve büyük sabır isteyen bişiy söylediğine göre bu tedavi burda gördüğüm çoğu arkadaşlar günlük 10 dk egzersizleri bile tam yapamıyorum aksıyo bırakıyorum diyor onun için iyi düşünün sabır ve çalışma çok önemlidir bu işlerde gidecek arkadaşlara başarılar dilerim inşallah istediğiniz boya ulaşırsınız fakat benim düşüncem 7-9 cm için okadar sabıra ve zahmette girmem çünkü benim hedefim 3 4 cm zaten egzersizlere ve spor solanunada yazıldım herkesin hakkında hayırlısı olsun.
Xxonur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil