Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaslar mrb yazıları okudum iyi bişeye benziyor fakat neden garanti vermiyorlar yani sallıyorum on kişiden birini uzatamadılar mı parasını ıaede etsınler yani çünkü az para degil sen bisenede 25 mılyar para ver ve boyun uzamasın e cevap olarak da garanti ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-11-2012, 09:04 AM   #41 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ekrem_34 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

arkadaslar mrb yazıları okudum iyi bişeye benziyor fakat neden garanti vermiyorlar yani sallıyorum on kişiden birini uzatamadılar mı parasını ıaede etsınler yani çünkü az para degil sen bisenede 25 mılyar para ver ve boyun uzamasın e cevap olarak da garanti vermedik desinler. burası türkiye böyle bişey olursa adamın kulagından kan emerler yani. açıkçası ben gitsem ve bouyumu uzatmazsa zaten bunalımdayım neler yapacagımı tahmin bile edemiyorum. onun için bence mantıklı yoksa cesaret edemez kimse. burası türkiye arkadaslarrrr

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ekrem_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2012, 09:36 AM   #42 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Alıntı:
ekrem_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaslar mrb yazıları okudum iyi bişeye benziyor fakat neden garanti vermiyorlar yani sallıyorum on kişiden birini uzatamadılar mı parasını ıaede etsınler yani çünkü az para degil sen bisenede 25 mılyar para ver ve boyun uzamasın e cevap olarak da garanti vermedik desinler. burası türkiye böyle bişey olursa adamın kulagından kan emerler yani. açıkçası ben gitsem ve bouyumu uzatmazsa zaten bunalımdayım neler yapacagımı tahmin bile edemiyorum. onun için bence mantıklı yoksa cesaret edemez kimse. burası türkiye arkadaslarrrr
Merhabalar;
Garanti vermiyorlar çünki uzamayı etkileyen ve kişiden kişiye farklılıklar gösteren durumlar mevcut: bağışıklık sistemin,kemik dokusu yapın,genetik yapın, yaşadığın mevcut hayat koşulların,kişisel inancın,bedenindeki rahatsızlık v.s.
Birde henüz istatistik tutuyorlar yani çok fazla oluşumun veya oluşmayanın nedeni var ve nedenlerini tespit edemiyorlar yani ancak kişiler üzerinde bu çalışmalar yapılarak istatistikler tutulacak ve zamanla biryerlere ulaşıp belirsizlikleri azaltacaklar.
Epifiz bezi kapanmamış 17 yaşındaki birinde büyüme olmamış mesela ama biz nedenini bilmiyoruz diyorlar...
Yani bu bir deneme dönemi bu çalışmayıda o ölçüde değerlendirilmesi lazım yani belirsizliklerle dolu bir çalışmayı iyi düşünmek lazım.
Bu kadar maliyetli olması, binalarının ve çalışanlarının maliyeti bulundukları pozisyon itibariyle pahalı olduğunu ve bu çalışmaların uzun sürdüğünü ve asıl alması gereken hastalarına zaman ayıramadığından da bahsetti. Yani başka hasta gelirlerinden vazgeçmek zorunda kalma durumuda var zira ilgili kişi sadece bununla ilgilenmiyor.
Umarım yardımcı olmuşumdur..
Sevgiyle kal.
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2012, 03:17 PM   #43 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EfeDursunoğlu34 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar;
Garanti vermiyorlar çünki uzamayı etkileyen ve kişiden kişiye farklılıklar gösteren durumlar mevcut: bağışıklık sistemin,kemik dokusu yapın,genetik yapın, yaşadığın mevcut hayat koşulların,kişisel inancın,bedenindeki rahatsızlık v.s.
Birde henüz istatistik tutuyorlar yani çok fazla oluşumun veya oluşmayanın nedeni var ve nedenlerini tespit edemiyorlar yani ancak kişiler üzerinde bu çalışmalar yapılarak istatistikler tutulacak ve zamanla biryerlere ulaşıp belirsizlikleri azaltacaklar.
Epifiz bezi kapanmamış 17 yaşındaki birinde büyüme olmamış mesela ama biz nedenini bilmiyoruz diyorlar...
Yani bu bir deneme dönemi bu çalışmayıda o ölçüde değerlendirilmesi lazım yani belirsizliklerle dolu bir çalışmayı iyi düşünmek lazım.
Bu kadar maliyetli olması, binalarının ve çalışanlarının maliyeti bulundukları pozisyon itibariyle pahalı olduğunu ve bu çalışmaların uzun sürdüğünü ve asıl alması gereken hastalarına zaman ayıramadığından da bahsetti. Yani başka hasta gelirlerinden vazgeçmek zorunda kalma durumuda var zira ilgili kişi sadece bununla ilgilenmiyor.
Umarım yardımcı olmuşumdur..
Sevgiyle kal.

Minnettar,MertEfe size Erdal Bey görüşmede hiç bir şekilde garantisi yok mu dedi yoksa hani mesela MertEfe 6 cm diyor 24 hafta için bi açık kapı var mı? Yani riskli kumar gibi birşey oluyor böyle.. Evet yakında intaar (doğru yazımı spamlıyor) site (: edebilirim evet yapabilirim bunu.
EfeDursunoğlu34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2012, 04:16 PM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
EfeDursunoğlu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Minnettar,MertEfe size Erdal Bey görüşmede hiç bir şekilde garantisi yok mu dedi yoksa hani mesela MertEfe 6 cm diyor 24 hafta için bi açık kapı var mı? Yani riskli kumar gibi birşey oluyor böyle.. Evet yakında intaar (doğru yazımı spamlıyor) site (: edebilirim evet yapabilirim bunu.
Efedursunoğlu ,arkadaşım,
Burasıyla çalışmaya başlamadan önce bir hafta on gün süre boyunca tetkiklerin yapılıyor ve ilgili uzman kişiler çalışmaya uygundur diye onaylıyorlar dedi Erdal bey.Bu tetkikler sonunda bir plan belirlendiğinden bahsetti yani senin verilerine ve uzamak istediğin ölçüye göre bir plan orada daha net sonuçlar çıkmış oluyor.İlk görüşmede yaklaşık değerlerden ve genel durumdan bahsediyor yani söylediği şeyler genel. Bana da bir ölçü verdi fakat uygulamada artı eksi durumlar olabileceğinide vurguladı. Garanti yok...
Ama sen bu konuyu bu boyunla nasıl saplantı haline getirdin be arkadaşım. Bak ben istersem zorlarsam şartları gidebilirim, boyum senden çokkkk kısa ,yaşım senden büyük ama ilerde sağlığımla ilgili yaşayacaklarımı düşününce vazgeçtim.Uzamak için tek çare bu değil, isteyenlerin uzayamamasının sebebi disiplinli olamamaları sabırsızlık vede inançsızlık. Buradada 3 ay sonra bacaktan belki 1.7 cm uzayabileceğin söyleniyor ama vücudunu gevşetip enerji boyutunda hissederek vücudundaki enerjiyi bacaklarına doğru yönlendirerek uzadığını hayal edenlerin ve bu mantığa inananların haftada 1 cm uzayanları bile olmuş bu forumda paylaşıldı ve corin adında bayan sadece bunu yaparak bacaklarını altı ayda 6.7 cm uzattığını paylaşmıştı omurgasınıda uzatacak eksersizler yapsaydı en az 10 cm uzamış olurdu.Biz hepimiz disipline olamadık o yüzdende zaman kaybettik ama istenirse yapılabilecek şeyler var .Anlamıyorum sen bunların hepsini yani yapılacakların hepsini yeterli zaman ve miktarda yaptında mı olmadı da bu kadar olayı bu yere bağladın.İntihar ederim diyecek kadar....
Benim nacizane tavsiyem , randevunu almam ve burasıyla ilgili bireysel taleplerin( maddi ve manevi) sunarak görüşme yapman ve şayet o noktadan sonra sana mantıklı gelirse maddi kısmını zorlayacak çözümleri düşünmeye başlarsın yok gelmezse de keşkelerin kalmadan başka yollar seçersin kendine ...
ama bu kendi doğrun olur...
Sevgiyle kal..
Alt 25-11-2012, 04:56 PM   #45 (permalink)
Teğmen

14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Efedursunoğlu ,arkadaşım,
Burasıyla çalışmaya başlamadan önce bir hafta on gün süre boyunca tetkiklerin yapılıyor ve ilgili uzman kişiler çalışmaya uygundur diye onaylıyorlar dedi Erdal bey.Bu tetkikler sonunda bir plan belirlendiğinden bahsetti yani senin verilerine ve uzamak istediğin ölçüye göre bir plan orada daha net sonuçlar çıkmış oluyor.İlk görüşmede yaklaşık değerlerden ve genel durumdan bahsediyor yani söylediği şeyler genel. Bana da bir ölçü verdi fakat uygulamada artı eksi durumlar olabileceğinide vurguladı. Garanti yok...
Ama sen bu konuyu bu boyunla nasıl saplantı haline getirdin be arkadaşım. Bak ben istersem zorlarsam şartları gidebilirim, boyum senden çokkkk kısa ,yaşım senden büyük ama ilerde sağlığımla ilgili yaşayacaklarımı düşününce vazgeçtim.Uzamak için tek çare bu değil, isteyenlerin uzayamamasının sebebi disiplinli olamamaları sabırsızlık vede inançsızlık. Buradada 3 ay sonra bacaktan belki 1.7 cm uzayabileceğin söyleniyor ama vücudunu gevşetip enerji boyutunda hissederek vücudundaki enerjiyi bacaklarına doğru yönlendirerek uzadığını hayal edenlerin ve bu mantığa inananların haftada 1 cm uzayanları bile olmuş bu forumda paylaşıldı ve corin adında bayan sadece bunu yaparak bacaklarını altı ayda 6.7 cm uzattığını paylaşmıştı omurgasınıda uzatacak eksersizler yapsaydı en az 10 cm uzamış olurdu.Biz hepimiz disipline olamadık o yüzdende zaman kaybettik ama istenirse yapılabilecek şeyler var .Anlamıyorum sen bunların hepsini yani yapılacakların hepsini yeterli zaman ve miktarda yaptında mı olmadı da bu kadar olayı bu yere bağladın.İntihar ederim diyecek kadar....
Benim nacizane tavsiyem , randevunu almam ve burasıyla ilgili bireysel taleplerin( maddi ve manevi) sunarak görüşme yapman ve şayet o noktadan sonra sana mantıklı gelirse maddi kısmını zorlayacak çözümleri düşünmeye başlarsın yok gelmezse de keşkelerin kalmadan başka yollar seçersin kendine ...
ama bu kendi doğrun olur...
Sevgiyle kal..

Kusura bakma minnettar biraz geç cevap yazabildim.. Söylediklerinde haklısın. Ne yaptım da boyum uzamadı.. Hiç bir şey yapamadım. Araya hep başka şeyleri soktum.. Hayatımın merkezinde olan bir konu olduğunu düşündüğüm şey için hiç bir şey yapamadım. Türkiye'nin sayılı okullarından birini kazandım ve okulu bıraktım tekrar muhteşem döneceğim yeni bir hayat diye.. O 2 yıl da bir şey yapmadım.. Sonra başka bir okulu kazandım.. Oraya başladım.. Boyum yine uzun değil. Ve ben hiç bir şey yapmıyorum. Hem önemsiyorum bu kadar bu konuyu hem de bişey yapamıyorum. Herşey tam olunca bir şeylere başlamak istiyorum ve başlayamıyorum. Böyle de garip bir kişiliğim var. Şimdi taktığım şey de bacak boyumu uzatırsam 10 cm üst bedenim çok garip kalmaz mı diye düşünüp duruyorum. Sanki ameliyatı yaptırabilicem de şimdi ona yoruyorum kafayı. Kafam bir değişik çalışıyor benim ya.. İnşallah başlıcam artık.. Saraçoğlu kürünede, sporumada, therapiumada.. Hayırlısı olsun.. Vakit ayırdığın için ayrıca çok teşekkür ederim..
EfeDursunoğlu34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012, 07:48 PM   #46 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Kusura bakma minnettar biraz geç cevap yazabildim.. Söylediklerinde haklısın. Ne yaptım da boyum uzamadı.. Hiç bir şey yapamadım. Araya hep başka şeyleri soktum.. Hayatımın merkezinde olan bir konu olduğunu düşündüğüm şey için hiç bir şey yapamadım. Türkiye'nin sayılı okullarından birini kazandım ve okulu bıraktım tekrar muhteşem döneceğim yeni bir hayat diye.. O 2 yıl da bir şey yapmadım.. Sonra başka bir okulu kazandım.. Oraya başladım.. Boyum yine uzun değil. Ve ben hiç bir şey yapmıyorum. Hem önemsiyorum bu kadar bu konuyu hem de bişey yapamıyorum. Herşey tam olunca bir şeylere başlamak istiyorum ve başlayamıyorum. Böyle de garip bir kişiliğim var. Şimdi taktığım şey de bacak boyumu uzatırsam 10 cm üst bedenim çok garip kalmaz mı diye düşünüp duruyorum. Sanki ameliyatı yaptırabilicem de şimdi ona yoruyorum kafayı. Kafam bir değişik çalışıyor benim ya.. İnşallah başlıcam artık.. Saraçoğlu kürünede, sporumada, therapiumada.. Hayırlısı olsun.. Vakit ayırdığın için ayrıca çok teşekkür ederim..
efe yazını okuyunca kendım geldım aklıma aynı aynı duyguları paylasıoruz ne garıp...yıllarca taktım kafaya bende unvteyı ılk kazandığım yıl geldı aklıma uzama fıkrı ınsanlardan kısa olduğum fıkrı..sonra hep ağladım elıme bısey gecmedı ınan..hıc bısey yapmadan yada yarım yamalak yaptığım seylerle yıllarım gectı..yokoyu denedım bı ara bı ara zıpladım ama hep yarım yamalak..en fazla ıkı hafta yada bı hafta..suanda da aynı senın o ıkı yıl bekledıgın sure gıbı benımde okulum bıttı ve kpss de tercıh yapmadım neden bılıomusun bu ıkı yıl sonrakı kpss de(sadece b gurubuna girebılıorum ben)uzamış olucam kendımı daha ıı hıssedıcem dıe..ama korkuorum bu ıkı yılım boşa gecıcek dıe...daha yenı baslayabıldım oysakı defalarca başlamayı denedım ama nekadar ısterken ne kadar da uyuşuk bı ınsan olduğumu gordm..ama artık yapıorum bı suredır he gun bı badak sutumu ıcıorum yoğurdudur sebze yemegıdır yıyorum..plates yapıorum...ıp atlıorum günde 300 felan..en onemlısı dua edıorum cok hemde ağlayarak..ayaklarıın ağrısından dun uyuyamadım fecı bı agrı vardı...bılmıorum uzuyorumdur ıns..amapes etmıcem bu sefer..ıkı yıl ugrasabılırım..suan therapıum u deneyemem cunku ne ıstanbula gıdebılırım nede bunun ıcın aılemden para alabılırm..ama ıkı yıl sonra baktım olmadı kı buna ıhtımal vermek ıstemıorum..memur olduğumda denerim...Allah burdakı herkesın gonlunun ıstedıgını versın cunku bılıorum cok zor bı durum oluo...bende bı yere oturmaya gıtmeye utanırım hep terlık taşır oldum yanımda nereye gıdersem gıdeyım terlıksız dramaz oldum...Allah yardımcımzı olsun
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012, 08:06 PM   #47 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
teresa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
efe yazını okuyunca kendım geldım aklıma aynı aynı duyguları paylasıoruz ne garıp...yıllarca taktım kafaya bende unvteyı ılk kazandığım yıl geldı aklıma uzama fıkrı ınsanlardan kısa olduğum fıkrı..sonra hep ağladım elıme bısey gecmedı ınan..hıc bısey yapmadan yada yarım yamalak yaptığım seylerle yıllarım gectı..yokoyu denedım bı ara bı ara zıpladım ama hep yarım yamalak..en fazla ıkı hafta yada bı hafta..suanda da aynı senın o ıkı yıl bekledıgın sure gıbı benımde okulum bıttı ve kpss de tercıh yapmadım neden bılıomusun bu ıkı yıl sonrakı kpss de(sadece b gurubuna girebılıorum ben)uzamış olucam kendımı daha ıı hıssedıcem dıe..ama korkuorum bu ıkı yılım boşa gecıcek dıe...daha yenı baslayabıldım oysakı defalarca başlamayı denedım ama nekadar ısterken ne kadar da uyuşuk bı ınsan olduğumu gordm..ama artık yapıorum bı suredır he gun bı badak sutumu ıcıorum yoğurdudur sebze yemegıdır yıyorum..plates yapıorum...ıp atlıorum günde 300 felan..en onemlısı dua edıorum cok hemde ağlayarak..ayaklarıın ağrısından dun uyuyamadım fecı bı agrı vardı...bılmıorum uzuyorumdur ıns..amapes etmıcem bu sefer..ıkı yıl ugrasabılırım..suan therapıum u deneyemem cunku ne ıstanbula gıdebılırım nede bunun ıcın aılemden para alabılırm..ama ıkı yıl sonra baktım olmadı kı buna ıhtımal vermek ıstemıorum..memur olduğumda denerim...Allah burdakı herkesın gonlunun ıstedıgını versın cunku bılıorum cok zor bı durum oluo...bende bı yere oturmaya gıtmeye utanırım hep terlık taşır oldum yanımda nereye gıdersem gıdeyım terlıksız dramaz oldum...Allah yardımcımzı olsun

çok iyi anlıyorum seni.. Benim vaktim aynanın karşısında geçiyo.. Beğendiğim hiç bir şeyi alamıyorum nerdeyse.. Hiç bir şeyi yapasım gelmiyor.. Vizelerim bitti ve ben evden 1 kere çıktım. Sanki bu hayatım gerçek değil boyum uzayacak öyle hayata başlıcam.. O yüzden günü kurtarıyorum sadece.. Oysa ki çalışsam yapabileceğim o kadar çok iş var ki..
Alt 25-11-2012, 11:21 PM   #48 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
çok iyi anlıyorum seni.. Benim vaktim aynanın karşısında geçiyo.. Beğendiğim hiç bir şeyi alamıyorum nerdeyse.. Hiç bir şeyi yapasım gelmiyor.. Vizelerim bitti ve ben evden 1 kere çıktım. Sanki bu hayatım gerçek değil boyum uzayacak öyle hayata başlıcam.. O yüzden günü kurtarıyorum sadece.. Oysa ki çalışsam yapabileceğim o kadar çok iş var ki..
İnanın okuduklarımdan anladığım kadarıyla bir çok arkadaşında sorunu bu, bir şeye başlayamamak, disiplin sağlayamamak v.s.
Efedursunoğlu senin birşeyler tam olsun da öyle yapacağın doğrun, tamamen bende de vardı...
Ama anladım ki bu gene bilinçaltının bir engeli : daha iyi olma korkusu, başaramama korkusu, ilginin azalması korkusu v.s. öyle enteresan nedenler yatıyor olabilir ki altında.
Ama bunun çözümü çok basit inanın: Aldığınız kararı öylemi böylemi diye hiç sorgulamıyacaksınız ama hiç ve bunun için düşüncelerinizi sürekli kontrol etmelisiniz eğer yorum yapıyorsa düşüncelerinizi hemen susturacak başka şeylere odaklanacaksınız.
Sonra hayatınızın önceliği için mantıklı bir proğram belirleyeceksiniz ve güne başladığınızda ilk buna öncelik vereceksiniz ve mümkünse yazılı bir durum defteri de tutulmalı...
Yaptıkça proğramınızı gelişmeleri gözlemleyip iyileştirmeler hedefler belirleyeceksiniz ve unutmayacaksınız ki ufacık birşey yapmak hiçbirşey yapmamakyan çokkkkkkkkkkkkkkk daha iyidir,o ufacıklar birgün sizi çok güzel noktalara taşıyabilir.Atalarımız ne demiş' bir işin oluşu damlaların şiddetiyle değil ,sürekliliğle oluşur ' gibi birşeydi yada damlaya damlaya göl olur.. :)))
Bir kere bunu yapmazsam olmaz,şuda olmalı ama bu eksik,önce bunu çözmeli gibi düşüncelerden sıyrılmalısınız ..sadece ben istedikten sonra engel falan yok en büyük engel sensin çünki.Birşey yapmak iste ve azimle yap bütün eksikler zaten yok olur inan.
Birde, birşeyi tutkuyla istemek başka ,saplantı halinde yaşamak farklı arkadaşlar. Tutkuyla istemek terettütsüz inançtan geçer ve o inanç olmayanı oldurur. Ama saplantı halinde istemekse , bilinçaltında olmadığındaki korkulardan dolayı olmama korkusunu dahada pekiştirir. Bununla ilgili forumda çok paylaşılan mevzular da var.Bu durumu hayırlıysa bunu hayatımda istiyorum ve inanıyorum ama olmazsa bu hayatımın sonu değil çünki ben bu halimlede çok değerliyim ki öyle önemliyim falan gibi düşünmek düşünebilmek ve hissedebilmek lazım.
Bunlar benim nacizane hayatımda oluşturduğum yöntemler ve işede yarıyor inanın.
Faydalı olmasını umuyorum, ben sizin yerinizde olsam uzayacağım düşüncesinin sevinciyle inadına terliksiz gezer ve inadına sosyal olmaya gayret ederdim, lütfen bu düşüncelerden dolayı hayatınızı ertelemeyin. Sağlıklı ve işlev sahibi bedeniniz için şükür etmeyi unutmayın arkadaşlar...
Sevgiyle kalın..
Alt 26-11-2012, 12:59 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

ne güzel solemıssın mınnettar..her zamankı gıbı ağzına sağlık..efe mınettarında dedıgı gıbı bıseylere ufaktan basla yurtta kalıosun sanırım bı spor salonuna yazılabılırsın mesela ..kafandakı kotu dusnceler hıc bıtmez emın ol bıseylerın ucundan tutmadıkça..kotu duygulra verecegın enerjını bıseyler yapmaya ver..terlıge gelınce ben kendımı ole daha rahat hıssedıorum:)ama suda var efe sukur kı cozulmıycek bı derdımız yok Alllaha sukur sakat degılız elımız ayağımız var...doktorlar ne derse desın her ınsanın ergenlik ten sonra bıle 5 7 cm uzamn potansıyelı vardır yazıo heryede..ıı bı egzersız programı ve dıyetle bu mumkun..ben doktora kollarımdaki lekeler ıcın gıtmıstım bır yıl once..karacıgerden kaynaklı lekeler var doktor bana olekelr geçmez dedı nasıl aglamıstım...ama ogrendımkı lazer tedavısıyle karacıger lekelerı gecıomus..maalesef kı turk doktorları pek umud verıcı ve destek olucu degıl..körü körüne konusuolar cok sınır bozucu...bırde yabancı bı yazarın iyi hissetmek dıye bı kıtaı var cok ıı okuyabılırsın onu..kısısel gelısım kıtapları sana kendını daha ıı hıssettırebılır bana ıı gelıo..
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2012, 01:12 PM   #50 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
teresa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne güzel solemıssın mınnettar..her zamankı gıbı ağzına sağlık..efe mınettarında dedıgı gıbı bıseylere ufaktan basla yurtta kalıosun sanırım bı spor salonuna yazılabılırsın mesela ..kafandakı kotu dusnceler hıc bıtmez emın ol bıseylerın ucundan tutmadıkça..kotu duygulra verecegın enerjını bıseyler yapmaya ver..terlıge gelınce ben kendımı ole daha rahat hıssedıorum:)ama suda var efe sukur kı cozulmıycek bı derdımız yok Alllaha sukur sakat degılız elımız ayağımız var...doktorlar ne derse desın her ınsanın ergenlik ten sonra bıle 5 7 cm uzamn potansıyelı vardır yazıo heryede..ıı bı egzersız programı ve dıyetle bu mumkun..ben doktora kollarımdaki lekeler ıcın gıtmıstım bır yıl once..karacıgerden kaynaklı lekeler var doktor bana olekelr geçmez dedı nasıl aglamıstım...ama ogrendımkı lazer tedavısıyle karacıger lekelerı gecıomus..maalesef kı turk doktorları pek umud verıcı ve destek olucu degıl..körü körüne konusuolar cok sınır bozucu...bırde yabancı bı yazarın iyi hissetmek dıye bı kıtaı var cok ıı okuyabılırsın onu..kısısel gelısım kıtapları sana kendını daha ıı hıssettırebılır bana ıı gelıo..

Yok yurtta kalmıyorum ailemle yaşıyorum. Bakalım bir kaç halletmem gereken bişeyler var..

Bookmarks