Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-11-2012, 08:06 PM   #47 (permalink)
EfeDursunoğlu34
Teğmen

Tesekkür: 2
14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EfeDursunoğlu34 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Alıntı:
teresa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
efe yazını okuyunca kendım geldım aklıma aynı aynı duyguları paylasıoruz ne garıp...yıllarca taktım kafaya bende unvteyı ılk kazandığım yıl geldı aklıma uzama fıkrı ınsanlardan kısa olduğum fıkrı..sonra hep ağladım elıme bısey gecmedı ınan..hıc bısey yapmadan yada yarım yamalak yaptığım seylerle yıllarım gectı..yokoyu denedım bı ara bı ara zıpladım ama hep yarım yamalak..en fazla ıkı hafta yada bı hafta..suanda da aynı senın o ıkı yıl bekledıgın sure gıbı benımde okulum bıttı ve kpss de tercıh yapmadım neden bılıomusun bu ıkı yıl sonrakı kpss de(sadece b gurubuna girebılıorum ben)uzamış olucam kendımı daha ıı hıssedıcem dıe..ama korkuorum bu ıkı yılım boşa gecıcek dıe...daha yenı baslayabıldım oysakı defalarca başlamayı denedım ama nekadar ısterken ne kadar da uyuşuk bı ınsan olduğumu gordm..ama artık yapıorum bı suredır he gun bı badak sutumu ıcıorum yoğurdudur sebze yemegıdır yıyorum..plates yapıorum...ıp atlıorum günde 300 felan..en onemlısı dua edıorum cok hemde ağlayarak..ayaklarıın ağrısından dun uyuyamadım fecı bı agrı vardı...bılmıorum uzuyorumdur ıns..amapes etmıcem bu sefer..ıkı yıl ugrasabılırım..suan therapıum u deneyemem cunku ne ıstanbula gıdebılırım nede bunun ıcın aılemden para alabılırm..ama ıkı yıl sonra baktım olmadı kı buna ıhtımal vermek ıstemıorum..memur olduğumda denerim...Allah burdakı herkesın gonlunun ıstedıgını versın cunku bılıorum cok zor bı durum oluo...bende bı yere oturmaya gıtmeye utanırım hep terlık taşır oldum yanımda nereye gıdersem gıdeyım terlıksız dramaz oldum...Allah yardımcımzı olsun

çok iyi anlıyorum seni.. Benim vaktim aynanın karşısında geçiyo.. Beğendiğim hiç bir şeyi alamıyorum nerdeyse.. Hiç bir şeyi yapasım gelmiyor.. Vizelerim bitti ve ben evden 1 kere çıktım. Sanki bu hayatım gerçek değil boyum uzayacak öyle hayata başlıcam.. O yüzden günü kurtarıyorum sadece.. Oysa ki çalışsam yapabileceğim o kadar çok iş var ki..
EfeDursunoğlu34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla