Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-11-2012, 01:12 PM   #50 (permalink)
EfeDursunoğlu34
Teğmen

Tesekkür: 2
14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EfeDursunoğlu34 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Alıntı:
teresa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne güzel solemıssın mınnettar..her zamankı gıbı ağzına sağlık..efe mınettarında dedıgı gıbı bıseylere ufaktan basla yurtta kalıosun sanırım bı spor salonuna yazılabılırsın mesela ..kafandakı kotu dusnceler hıc bıtmez emın ol bıseylerın ucundan tutmadıkça..kotu duygulra verecegın enerjını bıseyler yapmaya ver..terlıge gelınce ben kendımı ole daha rahat hıssedıorum:)ama suda var efe sukur kı cozulmıycek bı derdımız yok Alllaha sukur sakat degılız elımız ayağımız var...doktorlar ne derse desın her ınsanın ergenlik ten sonra bıle 5 7 cm uzamn potansıyelı vardır yazıo heryede..ıı bı egzersız programı ve dıyetle bu mumkun..ben doktora kollarımdaki lekeler ıcın gıtmıstım bır yıl once..karacıgerden kaynaklı lekeler var doktor bana olekelr geçmez dedı nasıl aglamıstım...ama ogrendımkı lazer tedavısıyle karacıger lekelerı gecıomus..maalesef kı turk doktorları pek umud verıcı ve destek olucu degıl..körü körüne konusuolar cok sınır bozucu...bırde yabancı bı yazarın iyi hissetmek dıye bı kıtaı var cok ıı okuyabılırsın onu..kısısel gelısım kıtapları sana kendını daha ıı hıssettırebılır bana ıı gelıo..

Yok yurtta kalmıyorum ailemle yaşıyorum. Bakalım bir kaç halletmem gereken bişeyler var..
EfeDursunoğlu34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla