Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Boy Uzatma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=535)
-   -   Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=622131)

MCagdas35 20-10-2012 09:59 PM

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Herkes duymustur mutlaka Dr ginza kojima boy uzatma tekniği diye ben biraz araştırma yaptım ama gerçekten çok çok pahalı videosunuda seyrettim çok ilginç bir yöntem aynısını therapium diye bir merkez var istanbulda internette tesadufen rastladım ama su ana kadar merkezle bu konuda hiçbir bilgi bulamadım eger bu merkezle bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim websitesi de bu Therapium Clinic actionsmile

MertEfe 22-10-2012 03:28 PM

Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Foruma yeni geldim çekirgeler.. Efe kardeşiniz.. Ben de şu boy mevzusuna takıntılıyım. Son yorumlarda gözüme çarptı da bu therapium. Baktım ben de, ilginç bir yaklaşım hakkaten ama pek anlayamadım.. İşe yarayan var mı aranızda, biraz araştırdım da bi fizyoterapist bulmuş, erdal adı. Ben aradım kasım 5ten önce randevuları doluymuş erdal beyin dediler. ben de bu aydan sonra 1 aylığına ist.da olamayacam. Bi bizim mi haberimiz olmuyor böyle şeylerden.. Bilgisi olan veya görüşen kimse varsa bizimle de bilgi paylaşırsa süper olur. Gerçekten doğruysa parası neyse veririz yaa, bunalımdayım sürekli lağğnnn..

minnettar 22-10-2012 03:54 PM

Alıntı:

MertEfe Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 832288)
Foruma yeni geldim çekirgeler.. Efe kardeşiniz.. Ben de şu boy mevzusuna takıntılıyım. Son yorumlarda gözüme çarptı da bu therapium. Baktım ben de, ilginç bir yaklaşım hakkaten ama pek anlayamadım.. İşe yarayan var mı aranızda, biraz araştırdım da bi fizyoterapist bulmuş, erdal adı. Ben aradım kasım 5ten önce randevuları doluymuş erdal beyin dediler. ben de bu aydan sonra 1 aylığına ist.da olamayacam. Bi bizim mi haberimiz olmuyor böyle şeylerden.. Bilgisi olan veya görüşen kimse varsa bizimle de bilgi paylaşırsa süper olur. Gerçekten doğruysa parası neyse veririz yaa, bunalımdayım sürekli lağğnnn..

Merhabalar;
Telefonla bilgi vermiyorlar, randevu alıp Erdal bey le görüşmek gerekliymiş, 200tl yi bankaya yatırıyorsun ve tekrar arıyorsun randevu zamanını öğreniyorsun. Ben şu an burada kaldım, ilerleme olursa paylaşırım...

MertEfe 22-10-2012 04:25 PM

gerçekten işe yarıyorsa 200tl birşey değil, o kadar parayı ödemeyi göze aldıysan hele çerez kalır.
bu arada 5-6 cm için ortalama bir fiyat bilgisi olan var mı??

site uzatıyoruz ama garanti vermiyoruz diyor. peki nasıl güvenecez??

minnettar 22-10-2012 04:57 PM

Alıntı:

MertEfe Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 832298)
gerçekten işe yarıyorsa 200tl birşey değil, o kadar parayı ödemeyi göze aldıysan hele çerez kalır.
bu arada 5-6 cm için ortalama bir fiyat bilgisi olan var mı??

site uzatıyoruz ama garanti vermiyoruz diyor. peki nasıl güvenecez??

Yanlış anlaşılmasın, bu 200tl sadece ön görüşme ... çalışmaya karar verilirse onlar farklı rakamlar....

MertEfe 23-10-2012 12:51 AM

çekirgeler mrb,

bu therapium a iyice sardım ben..

acaba garanti vermediği için fiyatı makul tutarlar mı acaba? 5cm için 30-40bine kadar da razıyım vallahi.

Aslında sitede ( Ameliyatsiz Boy Uzatma ) yazdıklarına göre verileri iyice inceledim, çok tutarlı :)

istatistiklerine bakıyorum da ortalama rakamlar var. başka bi yerde hiç uzamayan da oldu demişler. onu da saklamıyorlar. bence ayrıca güven verici bu.

ortalamyı bu uzamayan veya uzayamyanlar düşürüyor olabilir mi peki?

neden uzatamıyorlar herkesi?

bi de anlamadığım garanti vermek için bilimsel olarak kanıt mı gerekiyor. çünkü sadece bilimsel olarak kanıtlanmamışız diyorlar.

off aklımda bir ton soru var. randevu da vermiyorlar. yarın giderim yoksa. başka bir yolu yok mu yaa. size de anlatırdım bi güzel.

aslında atıp tutan okadar firmaya ve ürün vaatleri yüzünden herşeye güvenimi kaybettim. umut edip hayal kırıklığı yaşamaktan yorudum çünkü.

saygılar

MCagdas35 23-10-2012 05:51 PM

arkadaslar ben kıbrısta okudugum ıcın tam net olarak gıdıp arastıramıyorum ama boy bendede takıntı fıyat olarak gorusen varsa ve tam olarak uzatma saglanıyormu tedavı surecı nasıl ıslıyor gorusen varsa yada bılgısı olan yazarsa gercekten cok sevınırım amelıyatı goze alamıyorum cunku bu takıntı ıcın sakat kalma rıskı oldugu ıcın ağla2

MCagdas35 06-11-2012 02:43 PM

Aşama kaydeden yokmu hiç therapiumla görüşmeye giden kimse mi olmadı

MertEfe 13-11-2012 04:20 PM

16 kasım cuma günü görüşmeye gidecem. 200 tlyi de baydım randevu aldım.

Aklımdaki herşeyi soracam tabi ama sizin de merak ettiğiniz sorular olursa burdan yazın bana. Onları da sorayım.

Saygılar

Xxonur 14-11-2012 12:44 AM

O japonyadaki doktormu ne onu yaptıran bi adam vardı 2cm uzattılar okadar paraya vedim boşa gitti diodu buda öyleyse okadar para boşa gider bunların yaptıkları ameliyatsızsa pilatesten falan farkı yoktur sanırım egsersiz falan gibi bişiy sanırım ama görüştükten sonra bizede anlatırsın dimi 5 cm için kaç para falan diye.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:31 AM.