Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ke omurga üzerindeki düzeltme tedavisidir diyor sitesinde yazan yazı i omurgada düzeltmeyle ayrıca daha 15 kişide denenmiş h bilimsel olarak onaylanmamış zaten 3 ile 7 cm herkes uzar egsersizle heleki sürekli pc başındaysanız spor falan yapmıyosanız sürekli yatar haldeyseniz zaten ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-11-2012, 12:53 AM   #11 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
Xxonur is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

ke omurga üzerindeki düzeltme tedavisidir diyor sitesinde yazan yazı i omurgada düzeltmeyle ayrıca daha 15 kişide denenmiş h bilimsel olarak onaylanmamış zaten 3 ile 7 cm herkes uzar egsersizle heleki sürekli pc başındaysanız spor falan yapmıyosanız sürekli yatar haldeyseniz zaten olur birazcık caf caflamışlar süslemişler pilatesi bence bundan ibaret bu merkez kemik aralarındaki boşluğun açılmasıyla oradaki sıvalar daha çok doluyo yani şöyle diyim sabah akşam boy farkınız gibi sabah ilk kalktığınızda 2 3 cm uzun olursunuz geceye göre fark bu bu kadar paraya değmez gibi geldi bana bunu pilates ve sporla yapılır .ama sen konuşdukdan sonra 5 cm için ne kadarmış yazıver kardeşim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Xxonur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 02:13 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
MCagdas35 is an unknown quantity at this point

merakla bekliyoruz görüşmenin detaylarını burayada yazarsan sevınırız mert şimdiden çok teşekkür ederiz.Benim merak ettiğimse cm başına ne kadar ücret alınıyor boy uzaması kalıcı mı garanti uzuyormu ve tedavi sürecini merak ediyorum zorluklar bakımından falan
İlk Hedef:Başlangıç__23.06.2014-23.01.2014 Hedef boy 1.77/1.78 m

Ve bu sefer başarıcam
MCagdas35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 09:03 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Arkadaşlar merhabalar;
Ben bu görüşmeyi yaptım...
Bu merkezde; öncelikle vücud değerlerine bir bakılıyor, kemik doku yapının kalitesi, kemik uçların kapalımı v.s.
Sonra merkezdeki bazı aletlerle kemik uçları uyarılırken ki bu önemli birşey, ayrıca kemiklerde micro kırıklar oluşturuluyor... iyileşme sürecinde de gene diğer aletlerle hücre bölünmelerini hızlandırılırken ,uyurken bacağa takılan bir aletlede çalışma gece de devam ediliyor.Bu çalışma 2 saatlik seanslar halinde yapılıyor. Haftalık 3 seansın en ideal çalışma şekli olduğunu söylediler. Rakam seans başına ödeniyor yani 200tl/ seans... ayrıca ortez yani bacağa takılacak alette yaklaşık1500tl size ait doğal olarak. Birde destek üniteleri var : psikoloğ,diyetisyen,plates,yoğa v.s. gibi bunlarda toplamda aylık 600tl dir.
Dışardan ilaç niyetine alınan bir durum yok tamamen vücudun doğal süreci çalıştırılıyor yada çalışması uzatılıyor. Tabii bu kemik uçları kapanmamışlar için. Kapananlarında kemiğin doğal yapısı uzatılıyor ki ortalama bir insanda 3cm gibi bir değer verdiler. Omurgalarda da yitirilen suyun yerine gelmesi çalışması yapılıyor ve genelde omurga bacaktan 2 katına yakın uzuyor.
Ama bunların garantisi yok. yani 17 yaşında bir kişide çok uzun süre sonra çok az uzama kaydedilirken 29 yaşında kemik uçları kapanmış birisi çok uzamış ama neden ve niçinini bilemediklerini söyledi.Şu an istatiktikte tutuyorlar belirsizlikleri zamanla azaltmak için.
Aklıma ilk bunlar geldi... Sorularınız olursa cevaplarım tabii kiii...
Sevgiyle kalın
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 11:01 AM   #14 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keremmm is an unknown quantity at this point

minnettar kardesım mrb verdığın bılgıler için tsk ederim. bi şeyı merak ediyorum bu uzamayı x ray cihazıyla gösterebiliyoruz diyorlar tamam garantisi yok diyorlar ama daha önceden uzattıkları kişilerin görüntülerini falan gösteriyorlar mı ? yoksa ben: 50 cm uzatırım para ver derim, sonrada garantisi yok uzamadım napabilirim derim ? yani sizi tatmin edecek naptılar somut bişey olarak? madem uzattığı kişiler varsa seve seve bu eski x ray görüntüleri ile son x ray görüntüleri arasındaki farkı göstermeliler ki ikna olalım yoksa dünyanın parasını veririz olmadı deriz eger sadece omurga tedavisi ise o çok yerde var ve en fazla 2 3 cm o da sporu braktıktan sonra vücut eski haline gelebilir cevaplarınızı bekliyorum . saygılarımla...
keremmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 11:57 AM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
keremmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
minnettar kardesım mrb verdığın bılgıler için tsk ederim. bi şeyı merak ediyorum bu uzamayı x ray cihazıyla gösterebiliyoruz diyorlar tamam garantisi yok diyorlar ama daha önceden uzattıkları kişilerin görüntülerini falan gösteriyorlar mı ? yoksa ben: 50 cm uzatırım para ver derim, sonrada garantisi yok uzamadım napabilirim derim ? yani sizi tatmin edecek naptılar somut bişey olarak? madem uzattığı kişiler varsa seve seve bu eski x ray görüntüleri ile son x ray görüntüleri arasındaki farkı göstermeliler ki ikna olalım yoksa dünyanın parasını veririz olmadı deriz eger sadece omurga tedavisi ise o çok yerde var ve en fazla 2 3 cm o da sporu braktıktan sonra vücut eski haline gelebilir cevaplarınızı bekliyorum . saygılarımla...
Arkadaşım;
Açıkcası bu öncesi ve sonrası görüntüleri ben istemedim yani o kadar çok belirsizlikten bahsetti ki gerek duymadım sanırım...bu güne kadar da sadece 15 kişi üzerinde denenmiş... bacaklarda yapılan çalışmanın asıl olduğunu biliyorum ayrıca şayet uzama gerçekleşirse uzamanın kalıcı olduğunu da teyit etti. Omurgalar arası kayıp olan sünger görevi gören sıvının diyetle ,sporla ve çalışmalarla kazandırılacağından bahsetti. Kemik uçları kapanmış olan kişilerde kemiğin esnekliğini sağlayarak şeklini değiştirme mantığıyla boyuna doğru uzattıklarını buda ortalama 3cm olduğunu söyledi.
Ama mertefe arkadaşımız link vermiş ,cuma görüşmeye gidecek sorularınızı yazın sorayım diye... o bunları isteyede bilir sanırım...
Sevgiler
Alt 14-11-2012, 12:19 PM   #16 (permalink)

Alıntı:
MertEfe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
16 kasım cuma günü görüşmeye gidecem. 200 tlyi de baydım randevu aldım.

Aklımdaki herşeyi soracam tabi ama sizin de merak ettiğiniz sorular olursa burdan yazın bana. Onları da sorayım.

Saygılar
minnettar linkli kardesimize sorduğum bi soru vardı uzunca bu sorular çok önemli mertefe arkadsım randevu zamanı bunlarıda sorarsan, daha iyi aydınlanmıs oluruz tsk ederim
Alt 14-11-2012, 12:24 PM   #17 (permalink)

peki siz tatmin oldunuz mu ? mantık çervesinde değerlendirip ve tedavi olmaya karar verdiniz mi bu arada yasınız kaç kardesim?
Alt 14-11-2012, 12:27 PM   #18 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MertEfe is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Xxonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O japonyadaki doktormu ne onu yaptıran bi adam vardı 2cm uzattılar okadar paraya vedim boşa gitti diodu buda öyleyse okadar para boşa gider bunların yaptıkları ameliyatsızsa pilatesten falan farkı yoktur sanırım egsersiz falan gibi bişiy sanırım ama görüştükten sonra bizede anlatırsın dimi 5 cm için kaç para falan diye.
bütün detayları paylaşırım burdan. bunları da soracam emin olabilirsin.
MertEfe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 01:18 PM   #19 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MertEfe is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Xxonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ke omurga üzerindeki düzeltme tedavisidir diyor sitesinde yazan yazı i omurgada düzeltmeyle ayrıca daha 15 kişide denenmiş h bilimsel olarak onaylanmamış zaten 3 ile 7 cm herkes uzar egsersizle heleki sürekli pc başındaysanız spor falan yapmıyosanız sürekli yatar haldeyseniz zaten olur birazcık caf caflamışlar süslemişler pilatesi bence bundan ibaret bu merkez kemik aralarındaki boşluğun açılmasıyla oradaki sıvalar daha çok doluyo yani şöyle diyim sabah akşam boy farkınız gibi sabah ilk kalktığınızda 2 3 cm uzun olursunuz geceye göre fark bu bu kadar paraya değmez gibi geldi bana bunu pilates ve sporla yapılır .ama sen konuşdukdan sonra 5 cm için ne kadarmış yazıver kardeşim.
Alıntı:
keremmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sorarım tabi kardeşler ama

kerem kardeşim beni açıkçası -istediğin üzere- öncesi sonrası resimler tatmin etmez. her türlü üzerinde oynanarak uzama varmış gibi gösterilebilir. googledan her türlüsünü bulabilirsin. biraz photoshop bilgisiyle kendin bile uzatabilirsin. xrayde ve fotoğraflarda. bu tip şeylerle güveneceksen işin zor kardeşim.

tabi ki görmek isteyecem ama bu karar vermemde aklıma yatkın açıklamalar, tutarlı izahatlardan daha önemli olmayacak.

ayrıcaaaaa

yukarıdaki yorumlarla ilgili konuşmak istiyorum biraz.

neler yaptıklarıyla ilgili teoriler geliştirmişsiniz zaten ki minnetar a bakınca alakası yokmuş teorilerinizle.. bu noktada biraz kızdım size, neden?

resimlerle yargıya varmayı beklemeniz ve fikir sahibi olmadığınız bi çalışma hakkında (ikiniz de görüşmediniz bildiğim kadarıyla) sadece bildikleriniz üzerinden geliştirdiğiniz önyargılara bakılırsa süreci çok sağlıklı yönetmediğinizi ve forumdaşlarımızı doğru yönlendirmediğinizi düşünüyorum. Esasında şu an sadece görüşleriyle ve gözlemleriyle minnetar arkadaşımız yönlendirebilir sadece.

Bu tabi sizi ilgilendirir ama unutmayın ki bizlere de zarar verebilir.

bu konuda bugün minnetar yarın ben veya başkası deneyimlerini paylaşmasa burdan belki de bir sürü insan belki de son şanslarını önyargılarınızla geliştirdiğiniz teorilerilerinize bakarak çöpe atmış olacak.

belki de tamamen yalan söylüyorlar, bunu bilemem ama buna oturduğum yerden de karar veremem.

bu konuda daha dikkatli olmanı rica ederim.

dostane bir uyarıydı, kırıcı olduysam ayrı ayrı özür dilerim..
MertEfe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 03:35 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Ben kendi düşüncemide belirteyim o halde;
lokal uygulamalar olduğu için ve ayrıca vücudun tolera edebileceği düzeylerle çalışıldığı için ileriye dönük sağlık problemleri yaşanmıyacağının birkaç kez üstünden geçtik.Açıklamaları bana samimi geldi açıkçası...
Diğeri uygulanan sistem beni tatmin etti lakin vücutların buna tepki vermesi kısmını tabii ki garantilemiyorlar ,haklılar...ama böyle bir sistem Türkiyede uygulanıyor bu bile büyük bir olay bence...
Hiç bir konuya abartıyla yaklaşmadı o da güven vericiydi....
Denemedeler ve istatistik topluyorlar ,belki ilerde daha hızlı uzatabilirler yada uzatamaya bilirler...
Görüşme sonrası ben de endişe ettim acabalarım çoktu...
Ama şimdi başlayarak ilerlemelere göre kararıma şekil vermeyi uygun gördüm zira bu bir şans ve keşke demek istemiyorum..
En azından bir emek(maddi,manevi) söz konusu ve uzman kişiler sizi yönlendirecek ve kendi başımıza edinemediğimiz devamlılığı sağlayabilirim diye düşünüyorum ve ayrıca yapılanlar doğrultusunda uzama inancımda kuvvetlşenecek ve sürece etkisi olacak diye de düşünmekteyim...
Ama herkezin görüşme yapıp en azından kendi fikirleriyle hareket etmesi lazım bence...
Sevgiler...

Bookmarks

Seçenekler
Stil