Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2012, 03:35 PM   #20 (permalink)
minnettar
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road
Standart Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Ben kendi düşüncemide belirteyim o halde;
lokal uygulamalar olduğu için ve ayrıca vücudun tolera edebileceği düzeylerle çalışıldığı için ileriye dönük sağlık problemleri yaşanmıyacağının birkaç kez üstünden geçtik.Açıklamaları bana samimi geldi açıkçası...
Diğeri uygulanan sistem beni tatmin etti lakin vücutların buna tepki vermesi kısmını tabii ki garantilemiyorlar ,haklılar...ama böyle bir sistem Türkiyede uygulanıyor bu bile büyük bir olay bence...
Hiç bir konuya abartıyla yaklaşmadı o da güven vericiydi....
Denemedeler ve istatistik topluyorlar ,belki ilerde daha hızlı uzatabilirler yada uzatamaya bilirler...
Görüşme sonrası ben de endişe ettim acabalarım çoktu...
Ama şimdi başlayarak ilerlemelere göre kararıma şekil vermeyi uygun gördüm zira bu bir şans ve keşke demek istemiyorum..
En azından bir emek(maddi,manevi) söz konusu ve uzman kişiler sizi yönlendirecek ve kendi başımıza edinemediğimiz devamlılığı sağlayabilirim diye düşünüyorum ve ayrıca yapılanlar doğrultusunda uzama inancımda kuvvetlşenecek ve sürece etkisi olacak diye de düşünmekteyim...
Ama herkezin görüşme yapıp en azından kendi fikirleriyle hareket etmesi lazım bence...
Sevgiler...
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla