Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2012, 11:57 AM   #15 (permalink)
minnettar
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road
Standart Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Alıntı:
keremmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
minnettar kardesım mrb verdığın bılgıler için tsk ederim. bi şeyı merak ediyorum bu uzamayı x ray cihazıyla gösterebiliyoruz diyorlar tamam garantisi yok diyorlar ama daha önceden uzattıkları kişilerin görüntülerini falan gösteriyorlar mı ? yoksa ben: 50 cm uzatırım para ver derim, sonrada garantisi yok uzamadım napabilirim derim ? yani sizi tatmin edecek naptılar somut bişey olarak? madem uzattığı kişiler varsa seve seve bu eski x ray görüntüleri ile son x ray görüntüleri arasındaki farkı göstermeliler ki ikna olalım yoksa dünyanın parasını veririz olmadı deriz eger sadece omurga tedavisi ise o çok yerde var ve en fazla 2 3 cm o da sporu braktıktan sonra vücut eski haline gelebilir cevaplarınızı bekliyorum . saygılarımla...
Arkadaşım;
Açıkcası bu öncesi ve sonrası görüntüleri ben istemedim yani o kadar çok belirsizlikten bahsetti ki gerek duymadım sanırım...bu güne kadar da sadece 15 kişi üzerinde denenmiş... bacaklarda yapılan çalışmanın asıl olduğunu biliyorum ayrıca şayet uzama gerçekleşirse uzamanın kalıcı olduğunu da teyit etti. Omurgalar arası kayıp olan sünger görevi gören sıvının diyetle ,sporla ve çalışmalarla kazandırılacağından bahsetti. Kemik uçları kapanmış olan kişilerde kemiğin esnekliğini sağlayarak şeklini değiştirme mantığıyla boyuna doğru uzattıklarını buda ortalama 3cm olduğunu söyledi.
Ama mertefe arkadaşımız link vermiş ,cuma görüşmeye gidecek sorularınızı yazın sorayım diye... o bunları isteyede bilir sanırım...
Sevgiler
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla