Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Zahid'in gelişim seruveni

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Zahid'in gelişim seruveni Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Allah'ın selamı ,rahmeti bereketi ve ihsanı üzerinize olsun sevgili arkadaşlarım.Bugün yeni bir ben yeni bir farkındalıktayım Allah'a hamd olsun.Sana ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum bigokyanus.Dünden başlamak gerekirse dün saat 5.45 civarı kalktım. Sonra ise 6.45 civarı okuldaydım.Hemen sormayın niçin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Zahid'in gelişim seruveni

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-02-2011, 03:14 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 609
209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Zahid'in gelişim seruveni

Allah'ın selamı ,rahmeti bereketi ve ihsanı üzerinize olsun sevgili arkadaşlarım.Bugün yeni bir ben yeni bir farkındalıktayım Allah'a hamd olsun.Sana ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum bigokyanus.Dünden başlamak gerekirse dün saat 5.45 civarı kalktım.
Sonra ise 6.45 civarı okuldaydım.Hemen sormayın niçin bu kadar erken diye.2. anlatımımda demiştim ya size okula babamla gidiyorum.Bu günde babamın erken çıkması icabet etti.Haydi Bismillah diyerek çıktık yola.Okula geldiğimde çok erken idi.Onun için direk camiye.Orada yaklaşık yarım saat oturduktan sonra okula gittim :D.Okula geldikten sonra yarım saat orada bekledim.Aslında
bu bile benim için bir güzellik.Erken kalkmaya alışmaya başladım.Yeni yeni özellikler kazanmaya başladım. Pasiflikten aktifliğe doğru yola çıktık.Haydi bakalım yola devam.Okulda İngilizce dersinde konu benimdi.Orada konuyu anlattım.Bunu değerlendirmem gerekirse çok güzel bir sunu oldu.Orada biraz takılsam da güzeldi.Anlatım bakımında düşünce fikir bakımından da iyiydi.Arkadaşlar
bakımdan yavaş yavaş kendimi geliştirmeye başlıyorum :).Bunu yapmam için size bahsettiğim gibi evde konuşmalara konu anlatımlarına başladım.Hedefimi büyük.Psikiyatrist yolunda da ilerlemeye başladık Bunun için de bu tür anlatımlar da çok iyi.Anlayacağınız keyfim yerinde.Hani tekvando ya gelince ona henüz başlamadım.Yukarıda anlatırken bir şeyi de unutmuştum.Onu da söylemek gerekir.Gitar kursuna gidiyorum.Buna rağmen aktivite olarak yeterli değil.1 kursa gidiyorum.Basketbol kursuna girsem acaba.Yoksa Diksiyon kursu,Arapça kursu .Bilişim kursu,Yaşam koçluğu kursu na mı girsem.Hepsi de birbirinden güzel.Kendimi her yönden geliştirmek istiyorum.Rabbimin izniyle başaracağım.Yoksa başlıyorum mu demeliyim :)).Bu gün biraz tembel yaptık diyebiliriz.Dün saat 11'de yattım.Bugün 9'ta kalktık.Tam 10 saat.Saat 12'den önceki 1 saat gece yarısından sonraki 2 saate eşit imiş.O zaman 11 saat oldu.Uykumuzu da aldık.Ama azaltmak gerek.Ne yapabilirim diye sorarsak şunu yapabilirim saat 10'da yatıp saat 3'de kalkabiliriz.Kaç saat oldu 5+2=7 saat sonrada bir de keraat vaktinden sonra yarım saat 7.5 saat.Böylelikle tembellikleri daha da az yaparız.Böylellikle vaktimizi daha iyi değerlendiririz:;).Bütün bunlar birer başlangıç.Küçük zamanda koskoca işleri başaracağız(başarıyoruz)Allah'ın izniyle..Allah'a hamd olsun.Hepinize çok teşekkür ediyorum.Kalın sağlıcakla.Allah'ın selamı ,rahmeti bereketi ve ihsanı üzerinize olsun :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-02-2011, 04:56 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough
Standart Cevap: Zahid'in gelişim seruveni

Günlüğün hayırlı olsun Zahid. Gelişmelerini takip ediyorum ve hayallerini gerçekleştireceğine inanıyorum. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Sevgiyle kal...

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2011, 02:10 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Selam üzerinize olsun Sevgili arkadaşlarım.Bugün hep birlikte havanın güzelliğiyle birlikte ayrı bir heyecan ayrı sevinç.Etrafa bakıyoruz.Her tarafta kuş ötüşleriyle birlikte çocukların sevinç dolu enerji dolu sesleri.Bu gün saat 2.30'da gitar kursunda olmuş olacağım.Kendimi seviyorum.Sizi seviyorum.Hatta daha doğrusu Her şeyi seviyorum.Hani Mevlana der ya "Yaratılanı severim Yaradandan ötürü..Bendeki sevgi de işte bundan kaynaklanıyor.Her geçen gün şeyler öğrenip onları hayata geçirmek öyle bir güzel duygu ki.Her şey için Allah şükürler olsun.Yeryüzündeki zerrelerin miktarınca Allah'a hamd olsun.Yaklaşık 1 haftadır günlüğe ara verdik.Tam yazıyorum sözün yarısındayım.bir olay oluyor bırakıyorum.Ama yine de kendimi değerlendiriyorum.Artık şiirler edebiyata dair şeylere ilgilenmeye başladım.Anlamadığım kelimeleri araştırıyor not defterine not yazıyorum.Hayata yeni açılardan bakabilmenin mutluluğu ise bambaşka.Arapça kelimeleri de araştırmaya başladım.Dilimize Arapçadan farsçadan yeni yeni İngilizceden öyle çok gelmiş ki.Biz devamlı İslam dini nedir sorusuna Yüce Allah'ın bizim için uygun gördüğü şeyler deriz değil mi?
Peki İslam ne anlama gelir diye sorsam Arapça kelimesini sorsam bir şey çıkmaz belki de.İslam Arapça doğru yol anlamına gelir.Ben kelimelerin anlamını anlayabildiğimiz zaman hayatımızda daha çok şeyler düzene girecek dersem buradan hareketle doğru olur değil mi?Ben kendimi diller konusunda da geliştirmeye karar verdim.Tasavvufta tefekkür dediğimiz olay kişisel gelişimde meditasyon anlamını almış.Her ikisinin anlamı da aynı derin düşünce.Hz.Mevlana'nın bir hikayesinde bunun anlamak mümkün.4 farklı ülkeden 4 insan bir araya geliyorlar. Tabiri caizse Ahbaplık kuruyorlar.Bir gün canları meyve çekiyor.Paraları da bir meyve parası kadar.Birisi üzüm istiyorum diyor.Birisi engür ,birisi acep diğeri de üzümle aynı manaya gelen bir başka sözcük kullanıyor.Tabi böyle olunca aralarında tartışıyorlar.Tam bu arada bunların dilinden anlayan birisi geliyor.neden tartıştıklarını soruyor.Durumu anlayınca adam dördünü alıp manava götürüyor.Orada soruyor siz bunlardan hangisini istiyorsunuz diye hepsi aynı şeyi yani üzümü gösteriyor.Buradan anlaşılacağı gibi farklı dillerde fakat aynı şeyler kast ediliyor.Allah'a hamd olsun bunların farkına vardım.Gerçi her geçen gün yeni şeyler öğreniyoruz ya.Muhim olan bunları uygulayabilmekte.Allah hepimizin yar yardımcısı olsun.Allah'ın selamı Rahmeti bereketi ve ihsanı üzerinize olsun .Kalın sağlıcakla
Alt 05-03-2011, 02:23 PM   #14 (permalink)
Teğmen

huzurun kokusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 172
49 Mesajinıza toplam 225 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huzurun kokusu has a spectacular aura abouthuzurun kokusu has a spectacular aura abouthuzurun kokusu has a spectacular aura about

günlüğünüz hayırlı olsun. tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle :)
huzurun kokusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 05:58 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Allah'ın selamı, rahmeti, bereketi ve ihsanı üzerinize olsun sevgili dostlarım.Çok uzun zamandır yazamadım.Şimdi ise Allah'a hamd olsun yazıyorum Bugün gitarımda klip çalışmalarına başladım.Yakında bu klip işini büyütmeye başlayacağım inşallah.Kendimi yavaş yavaş geliştiriyorum :).Önümüzdeki hafta cumartesi pazar izciliğe gideceğim.Her anımın yaşanmaya değer olacağına inanıyorum :)
ve Bu günde çok değerli.Bu gün bu siteye kayıt olduğum ve kendimi geliştirmeye adım attığım gün.Sizinle olduğum için çok mutluyum.iyi ki varsınız ;). Hayırlı günler diliyorum hepinize Allah'a emanet olun
Alt 18-01-2012, 09:43 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Herşey "Bir"den ibarettir,gerisi yanılsamadır...
Alt 18-01-2012, 11:23 AM   #17 (permalink)
bigokyanus
Guest

Gelişmelerinden haberdar etmemişsin uzun zamandır sevgili Zahid, Nasılsın? Nasıl gidiyor hayatın?
Alt 18-01-2012, 11:43 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Tek Bir cümle ile açıklayacak olursam,Aslımda olduğum gibiyim,Hayat olduğu gibi ilerliyor,Herşey olduğu haliyle güzel.
Sevgi,Herşeydir aslında,Herşey de ve hiçbirşey de "Bir"dir,Gerisi ise yanılsamadır...................................... .......
Alt 18-01-2012, 03:13 PM   #19 (permalink)
Teğmen

güven87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 540
107 Mesajinıza toplam 281 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güven87 is an unknown quantity at this point

Yeniden hoş geldiniz Zahid günlük epey boş kalmış ;
Değişimin izlerini bilmek isteriz
Sevgiler
Alt 02-11-2015, 02:27 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Talking Serüven Kaldığı yerden devam ediyor ;)

Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar.Buraya uğramayalı ne kadar uzun olmuş.Artık buraya yeni bir hava katma vakti geldi galiba :) Özellikle benim gibi renki birisi gelince :) İşin şakası Smf pek fazla bozmadan görselliğini yeni tarz yapılsa çok hoş olur.Burayla tanıştığımda 15 yaşlarındaydım galiba.Buranın en fazla görselliği hoşuma gitmişti.Gördüğüm kadarı ile yepyeni arkadaşlarda gelmiş ne kadar hoş.Şimdi uzun zamandan sonra hayatımda ne gibi değişiklikler oluştuduğunu sizler ile paylaşacaığım.Bundan 4 sene evvel Reiki ile tanıştım.O esnada aklımda deli deli sorular var tabi.Acaba uygulamamız ne kadar doğru? Ne yapmamız gerekir? vs. Uzun zaman bu sorular arasında gidip geldim.Reikiye ara verdiğim uzun süreler oldu.Ama elinde sonunda vakti geldiğinde Reiki insanı kendisine çağırıyor tabiri caizse.Yakın bir vakitte Reiki'ye yeniden başladım.Açıkça şunu söylemeliyim.Reiki'yi seviyorum.İleride kendimi bu konuda en iyi şekilde geliştirip bunun eğitmenliğini yapmak ise hedeflerimden birisi.Bunun dışında kendimi alternatif tıp konusunda geliştirdim.Anthony Robbins'in İçindeki Devi Uyandır kitabını ders kitabı gibi yalayıp yuttum desem yeridir.Şifalı Taşlar konusunda da yavaş yavaş kendimi geliştiriyorum.Hipnoz konusu ise şimdilik tozlu kitaplıkta şimdilik.İleride bu tekniklerin hepsine vakıf olduktan sonra hem onları harmanlayıp hem de kendimden bir şeyler verip yeni sistemler oluşturmayı planlıyorum. :)
Bunun dışında 3 sene evvel ygs-lys 'ye girerek Elektrik-Elektronik Müh kazandım.Linux ile tanıştım.Bilgisayarı bu dağıtımlarla(linux temelli işletim sistemi) daha çok diyebilirim.Başlangıç seviyesi olarak Ubuntu'yu kurmanızı tavsiye ederim.Güzel bir masaüstü ortamı sunar insana.Serbest Kürsüde Ubuntu ve Linux Mint'i sizlerle de paylaşacağım inşallah.Bunun dışında Sosyal görev olarak İzci Liderliğine başladım.Neden Dolayı diye soracak olursanız Sevdiğim abimin bir deyimi ile"Sizler onları eğitiyor gibi görünseniz de aslında onlar sizi eğitiyor"Neden? Çünkü Bir grup insana hitap ediyorsun.İleride onlar Geleceğin Liderleri olacak.Topluluğa hitabetin anında artıyor.Doğada yaşamayı Kamp yapmayı,Hikmeti öğreniyorsun.Hikmet Neyi nasıl nerede yapacağızın bilgisidir.İnsanları daha iyi tanıyorsun.İnsanına göre şerbet vermeyi ve olayları nasıl herkesin lehine olacak şekilde dönüştürmeyi ve en önemli şeylerden birisi planlı yaşamayı öğreniyorsunAynı zamanda İlerisi için de çok büyük katkılar sağlıyor.
Bunun dışında bir çevre derneğinde de gönüllü olarak çalışmaya başladım.Konya da yaşayanlar için yakın bir vakitte ağaç dikim programımız var.Sizleri de beklerim.Bana bu konuda özelden ulaşabilirsiniz.Elhamdulillah geçmişten bu zamana Dünya için küçük benim için daha da küçük bir adım attık :D İleride Çok güzel projelerimiz olacak inşallah Burada da inşallah sizlerle birlikte güzel paylaşımlar yapmayı,şifa çalışmaları yapmaya çalışacağız.İnşallah kişisel gelişim serüvenimiz kaldığı yerden devam ediyor Bu arada sizleri ne kadar çok özlemişim ben böyle :)
Allah sizlerden razı olsun :)))

Bookmarks

Seçenekler
Stil