Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2015, 02:27 AM   #20 (permalink)
zahid
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 609
209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point
Talking Serüven Kaldığı yerden devam ediyor ;)

Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar.Buraya uğramayalı ne kadar uzun olmuş.Artık buraya yeni bir hava katma vakti geldi galiba :) Özellikle benim gibi renki birisi gelince :) İşin şakası Smf pek fazla bozmadan görselliğini yeni tarz yapılsa çok hoş olur.Burayla tanıştığımda 15 yaşlarındaydım galiba.Buranın en fazla görselliği hoşuma gitmişti.Gördüğüm kadarı ile yepyeni arkadaşlarda gelmiş ne kadar hoş.Şimdi uzun zamandan sonra hayatımda ne gibi değişiklikler oluştuduğunu sizler ile paylaşacaığım.Bundan 4 sene evvel Reiki ile tanıştım.O esnada aklımda deli deli sorular var tabi.Acaba uygulamamız ne kadar doğru? Ne yapmamız gerekir? vs. Uzun zaman bu sorular arasında gidip geldim.Reikiye ara verdiğim uzun süreler oldu.Ama elinde sonunda vakti geldiğinde Reiki insanı kendisine çağırıyor tabiri caizse.Yakın bir vakitte Reiki'ye yeniden başladım.Açıkça şunu söylemeliyim.Reiki'yi seviyorum.İleride kendimi bu konuda en iyi şekilde geliştirip bunun eğitmenliğini yapmak ise hedeflerimden birisi.Bunun dışında kendimi alternatif tıp konusunda geliştirdim.Anthony Robbins'in İçindeki Devi Uyandır kitabını ders kitabı gibi yalayıp yuttum desem yeridir.Şifalı Taşlar konusunda da yavaş yavaş kendimi geliştiriyorum.Hipnoz konusu ise şimdilik tozlu kitaplıkta şimdilik.İleride bu tekniklerin hepsine vakıf olduktan sonra hem onları harmanlayıp hem de kendimden bir şeyler verip yeni sistemler oluşturmayı planlıyorum. :)
Bunun dışında 3 sene evvel ygs-lys 'ye girerek Elektrik-Elektronik Müh kazandım.Linux ile tanıştım.Bilgisayarı bu dağıtımlarla(linux temelli işletim sistemi) daha çok diyebilirim.Başlangıç seviyesi olarak Ubuntu'yu kurmanızı tavsiye ederim.Güzel bir masaüstü ortamı sunar insana.Serbest Kürsüde Ubuntu ve Linux Mint'i sizlerle de paylaşacağım inşallah.Bunun dışında Sosyal görev olarak İzci Liderliğine başladım.Neden Dolayı diye soracak olursanız Sevdiğim abimin bir deyimi ile"Sizler onları eğitiyor gibi görünseniz de aslında onlar sizi eğitiyor"Neden? Çünkü Bir grup insana hitap ediyorsun.İleride onlar Geleceğin Liderleri olacak.Topluluğa hitabetin anında artıyor.Doğada yaşamayı Kamp yapmayı,Hikmeti öğreniyorsun.Hikmet Neyi nasıl nerede yapacağızın bilgisidir.İnsanları daha iyi tanıyorsun.İnsanına göre şerbet vermeyi ve olayları nasıl herkesin lehine olacak şekilde dönüştürmeyi ve en önemli şeylerden birisi planlı yaşamayı öğreniyorsunAynı zamanda İlerisi için de çok büyük katkılar sağlıyor.
Bunun dışında bir çevre derneğinde de gönüllü olarak çalışmaya başladım.Konya da yaşayanlar için yakın bir vakitte ağaç dikim programımız var.Sizleri de beklerim.Bana bu konuda özelden ulaşabilirsiniz.Elhamdulillah geçmişten bu zamana Dünya için küçük benim için daha da küçük bir adım attık :D İleride Çok güzel projelerimiz olacak inşallah Burada da inşallah sizlerle birlikte güzel paylaşımlar yapmayı,şifa çalışmaları yapmaya çalışacağız.İnşallah kişisel gelişim serüvenimiz kaldığı yerden devam ediyor Bu arada sizleri ne kadar çok özlemişim ben böyle :)
Allah sizlerden razı olsun :)))