Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-02-2011, 03:14 PM   #11 (permalink)
zahid
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 609
209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Zahid'in gelişim seruveni

Allah'ın selamı ,rahmeti bereketi ve ihsanı üzerinize olsun sevgili arkadaşlarım.Bugün yeni bir ben yeni bir farkındalıktayım Allah'a hamd olsun.Sana ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum bigokyanus.Dünden başlamak gerekirse dün saat 5.45 civarı kalktım.
Sonra ise 6.45 civarı okuldaydım.Hemen sormayın niçin bu kadar erken diye.2. anlatımımda demiştim ya size okula babamla gidiyorum.Bu günde babamın erken çıkması icabet etti.Haydi Bismillah diyerek çıktık yola.Okula geldiğimde çok erken idi.Onun için direk camiye.Orada yaklaşık yarım saat oturduktan sonra okula gittim :D.Okula geldikten sonra yarım saat orada bekledim.Aslında
bu bile benim için bir güzellik.Erken kalkmaya alışmaya başladım.Yeni yeni özellikler kazanmaya başladım. Pasiflikten aktifliğe doğru yola çıktık.Haydi bakalım yola devam.Okulda İngilizce dersinde konu benimdi.Orada konuyu anlattım.Bunu değerlendirmem gerekirse çok güzel bir sunu oldu.Orada biraz takılsam da güzeldi.Anlatım bakımında düşünce fikir bakımından da iyiydi.Arkadaşlar
bakımdan yavaş yavaş kendimi geliştirmeye başlıyorum :).Bunu yapmam için size bahsettiğim gibi evde konuşmalara konu anlatımlarına başladım.Hedefimi büyük.Psikiyatrist yolunda da ilerlemeye başladık Bunun için de bu tür anlatımlar da çok iyi.Anlayacağınız keyfim yerinde.Hani tekvando ya gelince ona henüz başlamadım.Yukarıda anlatırken bir şeyi de unutmuştum.Onu da söylemek gerekir.Gitar kursuna gidiyorum.Buna rağmen aktivite olarak yeterli değil.1 kursa gidiyorum.Basketbol kursuna girsem acaba.Yoksa Diksiyon kursu,Arapça kursu .Bilişim kursu,Yaşam koçluğu kursu na mı girsem.Hepsi de birbirinden güzel.Kendimi her yönden geliştirmek istiyorum.Rabbimin izniyle başaracağım.Yoksa başlıyorum mu demeliyim :)).Bu gün biraz tembel yaptık diyebiliriz.Dün saat 11'de yattım.Bugün 9'ta kalktık.Tam 10 saat.Saat 12'den önceki 1 saat gece yarısından sonraki 2 saate eşit imiş.O zaman 11 saat oldu.Uykumuzu da aldık.Ama azaltmak gerek.Ne yapabilirim diye sorarsak şunu yapabilirim saat 10'da yatıp saat 3'de kalkabiliriz.Kaç saat oldu 5+2=7 saat sonrada bir de keraat vaktinden sonra yarım saat 7.5 saat.Böylelikle tembellikleri daha da az yaparız.Böylellikle vaktimizi daha iyi değerlendiririz:;).Bütün bunlar birer başlangıç.Küçük zamanda koskoca işleri başaracağız(başarıyoruz)Allah'ın izniyle..Allah'a hamd olsun.Hepinize çok teşekkür ediyorum.Kalın sağlıcakla.Allah'ın selamı ,rahmeti bereketi ve ihsanı üzerinize olsun :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.