Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2015, 03:27 AM   #33 (permalink)
zahid
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 609
209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Zahid'in gelişim seruveni

Rica ederim.Şifa Allah'tandır,Ben yalnızca vesileyim sizin söylediği gibi.Yardımcı olabildi isem ne mutlu bana :)
Şimdiki zaman,İnsana verilen en büyük hediyedir aslında.Neden?Geleceğinin imarına şimdiden başlarsın.Geçmiş zamanda buna bir altyapı oluşturur.Ve İnsanların Hayatında en önemli anılarının bulunduğu,temel altyapılarının oluştuğu yerlerden birisi Üniversite yaşamıdır.Neden? Sevdiğim bir abimin deyimi ile ;
Bu dönem bizim kumbaramızı oluşturur.Bu dönemde kendimize ne kattı isek kardır.Sonrasında bu elde ettiğimiz yetenekleri geleceğimizi şekilldendirmek için kullanırız.Paralarımızı yani hayatımızdaki en büyük değerlerimizden birisi olan tecrübelerimizi kullanarak kendimize daha iyi bir gelecek kurarız.Hayatımızdaki zorluklara karşı daha pratik çözümler buluruz.Hayat zorlu koşullarına karşı bizi hazırlar.Üniversite adeta bir havuz gibidir.Bize hayat denizinde yüzmeyi öğretir.Bu yüzden dolayı sanırım Üniversite hayatı benim için en değerli anılarımın çoğunluğunu oluşturacak.