Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Zahid'in gelişim seruveni (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/617804-zahidin-gelisim-seruveni.html)

zahid 22-02-2011 09:55 PM

Zahid'in gelişim seruveni

Evet artık benim de günlük yazma vaktim geldi.Daha ne kadar bekleyebilirim?
Ha başlayacağım şimdi başlayacağım diye diye yaklaşık 1 yıl oldu.Ama başlayamadım.Çünkü düşüncem günlüğümün kötü olacağından yana idi.Biraz bu korku engel oldu.Ama artık yazacağım.Bu düşüncem çok yanlışmış.Bir başlangıç olduğu zaman başlarda kötü bile olsa zaman gittikçe güzelleşecektir.Baştan tevekküllü olmam lazım idi .Artık inanıyorum ki günlüğüm benim yaşadığım olaylarla daha renkli ve daha güzel hale gelecek.
Bugün ne zamandır ara verdiğim telkinlere yeniden başladım.Başlar başlamaz bir etki hasıl oldu.Sizin de desteğinizle artık serüvenim başlıyor smil56
Bu arada sizin gibi arkadaşlarım olduğundan dolayı çok mutluyum.İyi ki varsınız.İyi ki sizinle gelişimime başladım Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.Artık günlüğüme başlayabildiğim için Allah'a hamd u senalar olsun.smil56y789

Işıldayan Safir 22-02-2011 10:27 PM

Cevap: Zahid'in gelişim seruveni

Hadi bakalım Zahid. Günlüğün hayırlı olsun. Gelişmelerini merakla bekliyoruz.

Sevgiler. actionsmile

suyahapsettim 22-02-2011 10:49 PM

günlüğün hayırlı olsunnnnnn.......içinde mutlluk olan cümlelerle dolsun taşsınnnnn

bluegirlx 23-02-2011 12:40 AM

hem biz seni daha yakından tanıyacağız hem sen kendinii...çok güzel paylaşımlar umut dolu gelişmelerini bizlerle paylaşarak ışık olacaksın..kendini aydınlatacaksın..ve ihtiyacı olanlarıı..ihtiyacın olduğunda ,seni olduğu yerde beklyen bir dost kazandın..tebrikler..

bigokyanus 23-02-2011 11:04 AM

Zahid hayırlı olsun günlüğün dilerim güzel gelişmlerine , süper yaşadığın anlara tanık oluruz . Sevgiyle kal...

papatyagibiyaşamak 23-02-2011 11:40 AM

hayırlı olsun günlüğün zahid... :)

maviinci 23-02-2011 02:12 PM

Günlüğün hayırlı olsun kardeşim ;)

Sultan 23-02-2011 02:54 PM

günlüğünüz hayırlı olsun.
içigüzel haberlerle dolsun.
sevgiyle mutlu kal

zahid 24-02-2011 04:40 PM

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Rabbimin izniyle hepimiz birlikte bu işi başaracağız :D.
Bugün garip mi desem bilemeyeceğim Okulda 6. dersten beri bambaşka duygular içindeyim.Gözlerim daha açık hani fal taşı gibi açık derler ya biraz onun gibi.Düşünce karışıklığı içerisindeyim bu yazımda bile belli oluyor konudan konuya atlamaya başladım bile :)
O zaman olaylara baştan başlayarak kontrol edelim.
Dün derslerime bir konuyu anlatacakmış gibi çalışmaya karar verdim.Kendime bir yazı tahtası almayı düşünüyorum.Böylelikle daha rahat ders çalışabileceğim.Bunun yanında da bonusları da mevcut.Böyle yaparak hem kendimi ifade etme yeteneğimi geliştireceğim,hem sesim gürleşecek hem de içine kapanıklığımı üzerimden atacağım.Neyse derslerimi başkasına anlatır gibi çalıştıktan sonra yattım.
Bu sabah erken saat 5.55 de kalktım aslında saat 10.25 de yatıp saat 4.25'de kalksam daha iyi olacakmış.
Sonra bugün babamla birlikte çıktık.Okula gittim.Aslında diğer günlerden farklı mıydı bilemiyorum.Aktivite desek o da artık yok.Deseniz ki arkadaşlarla irtibatın var mı o da yok denecek kadar az.Bu sorunumu çözmem lazım.Yaklaşık 1 sene önce tekvandoya gidiyordum ona da ara verdim.Aktivite olarak neler önerirsiniz.Arkadaş olarak gelince ses ergenlik dolayısıyla inceleşti.Ama ileride normal ses boyutuna geçecek.böylede olunca içime biraz daha kapandım.Telkinlere dinlemeye başlayınca bu gün etkisini göstermeye başladı.Yeni yeni adımlar atmaya başladım.Kendime yeni yeni aktiviteler bulacağım artık .Pasiflikten aktifliğe geçiş yapacağım.Daha doğrusu yapıyorum :).İçimi dökünce öyle bir rahatladım ki.Allah'a hamd olsun.Duygularımı kederlerimi içime attığım zaman biraz daha kederleniyorum.Aslında samimi olduğum kişiler var ama bazı şeyleri başkalarına açamıyorum.Çünkü başkası ne düşünür onu bilemiyorum.Farklı farklı hislere kapılıyorum yine olmuyor.Fakat kendimle konuşunca rahatlıyorum.Rabbimle konuşuyorum rahatlıyorum.Şimdi içimdekileri sizinle de paylaşınca daha bir mutlu oldum.Hepinize çokça teşekkür ediyorum.Allah hepinizden razı olsun

bigokyanus 24-02-2011 05:30 PM

Spora devam edebilirsin , hem beynen , hem ruhen hem de bedenen seni çok geliştirir. Ayrıca güzel arkadaşlar da edinirsin. Ya da bir enstrüman kursu ne bileyim bağlama , gitar , org , artık ne istersen . Tiyatro da olabilir.

Ben şu an tenis, resim ve bağlama kursuna gidiyorum. Tavsiye ederim .
Gelişmelerin ve farkındalıkların süper , Rabbim muvaffak eylesin.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:22 PM.